Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Έναρξη λειτουργίας νέου χώρου Cyclist

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
65 απαντήσεις στο θέμα

limas_mtb

limas_mtb

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.322 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑνατολική Αττική
...και αφού αρχίσαμε τα κουιζάκια, ακολουθεί άλλο ένα: "6 γράμματα, όνομα δήμου της Λομβαρδίας, σαν ποδήλατο έχει περάσει κάμποσες φορές τη γραμμή του τερματισμού στο Γύρο Γαλλίας πρώτο... Ποιό είναι;;;"

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

smoothbore

smoothbore

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 180 Δημοσιεύσεις
Εκτος απο φλογερες σπανιολες βλεπω και καποιες βυζαρουδες αμερικανες (και αμα ειναι και ξανθιες ) να περιμενουν πελατη........ Ποσα τεμαχια γινοντε τα 3 ταψακια? Αυξησα τον αριθμο γιατι προβλεπω αρκετο κοσμο και ε, οσο ναναι μετα το sex ολο και κατι θελεις να βαλεις στο στομα σου.Για το λιμα, θα φερω ειδικα και ενα μινι πυροσβεστηρα χαλον......χε χε χε χε..... μα τα χιλια ντεραγιε.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Βάλε κανένα ταψάκι παραπάνω γιατί βλέπω να κυνηγιόμαστε εκεί μέσα με τα πηρουνάκια.....και είναι και μεγάλο το ρημάδι το νέο store!

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως

Εκτος απο φλογερες σπανιολες βλεπω και καποιες βυζαρουδες αμερικανες (και αμα ειναι και ξανθιες ) να περιμενουν πελατη........ Ποσα τεμαχια γινοντε τα 3 ταψακια? Αυξησα τον αριθμο γιατι προβλεπω αρκετο κοσμο και ε, οσο ναναι μετα το sex ολο και κατι θελεις να βαλεις στο στομα σου.Για το λιμα, θα φερω ειδικα και ενα μινι πυροσβεστηρα χαλον......χε χε χε χε..... μα τα χιλια ντεραγιε.

Εγω παντος ακομα περιμενω μια απαντηση..............................
Ποτε θα ερθεις στο Μαγαζι και τι Ωραααααααααααααααααααααα.........................

smoothbore

smoothbore

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 180 Δημοσιεύσεις
9-10 γαμωτο,9-10 και εσενα θα σου φυλαξω 2πλο γιατι το τρως πριν τις 11 και πιανετε σαν ενα.Αυτο να μην το μαθουν και οι αλλοι,το για τις 11 μιλαω.

limas_mtb

limas_mtb

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.322 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑνατολική Αττική
Προσγειώθηκε, μόλις πριν από λίγες ώρες... (ναι, η φωτό είναι από το νέο Store -καλή σας νύχτα ;))

rama

rama

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 7.431 Δημοσιεύσεις
άψογη η orca, αλλά εκπληκτικό και το decor!

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.366 Δημοσιεύσεις
Θα προσπαθησω να ερθω μετα της οικογενειας.... ελπιζω να μην τους τρομαξετε:v_scared: γιατι βλεπω αγριες διαθεσεις. Βαλτε και κανα χαρτη στο σαιτ να το βρουμε ευκολα

eval

eval

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 11 Δημοσιεύσεις
Τοποθεσία καταστήματος

...

Βαλτε και κανα χαρτη στο σαιτ να το βρουμε ευκολα

Σχετικά με την τοποθεσία του καταστήματος, έχω βρεί αυτό το χάρτη...

www.sse.gr/SSE/pics/mapgr.jpg

Βρίσκεται βασικά απέναντι σχεδόν απο τη Σχολή Ευελπίδων (ΣΣΕ)......δεν υπάρχει περίπτωση να μην το δείτε!!!

obilix

obilix

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 239 Δημοσιεύσεις

Προσγειώθηκε, μόλις πριν από λίγες ώρες...

(ναι, η φωτό είναι από το νέο Store -καλή σας νύχτα ;))

Μπα,δεν ήξερα ότι οι φάλαινες πετάνε.........:P Δημοσίευση Εικόνας :ignore:

rama

rama

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 7.431 Δημοσιεύσεις
Για την ακρίβεια, το κατάστημα είναι ανάμεσα στην Σχολή Ευελπίδων και την διασταύρωση του κεντρικού δρόμου της Βάρης. Σε κάθε περίπτωση είναι σε μικρή απόσταση από το κέντρο της Βάρης, και οι πινακίδες είναι τόσο μεγάλες που φαίνεται από πολύ μακρυά. Για όσους χρησιμοποιήσουν την Αττική Οδό και έρχονται από την πλευρά του Κορωπίου, υπάρχει φανάρι που επιτρέπει αριστερή αναστροφή ακριβώς μπροστά από το κατάστημα.

thanos_ktm

thanos_ktm

ΕnduroΠοδηλατοδ ρομέας

• Cyclist Friends
  • 3.893 Δημοσιεύσεις
Πότε είναι τα εγκαίνια είπαμε????

smoothbore

smoothbore

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 180 Δημοσιεύσεις
Να ανακοινωσω σε ολους και ολες ,οτι το σαββατο το πρωι 3 ταψακια γκαταιφολαλα αναμενουν υποψηφια θυματα στο cyclist . Επειτα απο εντονες διαβουλευσεις με τον gostshox, οτι δεν θα παρεξηγηθει αν αποκαλυψω την σχεση μας, σας ενημερωνω οτι η χορηγια των ανω προαναφερομενων ειναι απο κοινου.Πιθανες επιπτωσεις της αποκαλυψης οτι κανει παρεα μαζι μου μπορει να βαρυνουν το ατομο του ανεπανωρθωτα ,γιαυτο προτεινω να του δειξετε επιεικια.:cool:

rama

rama

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 7.431 Δημοσιεύσεις
Νιώθω εξαιρετικά στερημένος που δεν μπόρεσα να είμαι Αθήνα για να δώ από κοντά το νέο κατάστημα στην πρώτη μέρα λειτουργίας! Λοιπόν, βοηθήστε να απαλύνω τον πόνο στέλνοντας κανένα "store review". Από έγκυρη πηγή έμαθα ότι υπήρξε μεγάλη προσέλευση κόσμου. Σίγουρα θα βοήθησαν και τα ταψιά του smoothbore... Αγγελος

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.366 Δημοσιεύσεις
Τα ταψια δεν υπηρχαν μαλλον τα φαγαν νωριτερα ή μας τα κρυψαν , αλλα υπηρχαν κατι αλλα κομματια φοβερα. Παιδια καλοριζικο το μαγαζι ειναι πολυ ωραιο ευχαριστο μπορεις να κατσεις μεσα με τις ωρες και απλως να χαζευεις.Συγχαρητηρια και καλες δουλειες.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Μιάς και το ζήτησε ο rama ας γίνει.....Ένα store review με photos για όσους δεν είχαν την ευκαιρία να βρεθούν στο νέο cyclist.gr ακόμα.....

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
και αυτές....(λείπουν φωτογραφίες από το tech center αλλά σύντομα θα εισέλθουμε και σε αυτό το άδυτο του νέου cyclist)........

rama

rama

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 7.431 Δημοσιεύσεις
Τελικά ισχύει αυτό που λένε οι Κινέζοι για το οτι μία φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις... Πολύ ωραίο το αισθητικό αποτέλεσμα. Και η πραμάτεια σαλεύει... Κάτι πρέπει να κάνω να με θυμηθεί ο Αϊ-Βασίλης :gift1:

avalanche

avalanche

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.852 Δημοσιεύσεις
Καλές δουλειές! Πραγματικά το επίπεδο του cyclist ξεφεύγει πολύ απο τα ελληνικά δεδομένα. Οι ανταγωνιστές θα το καταλάβουν σύντομα και μακάρι να σας μιμηθούν για το καλό της ποδηλασίας! Συγχαρητήρια και keep up the good job!

Peugeot

Peugeot

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 204 Δημοσιεύσεις
Ουαο... Εκθαμβος και ας ειδα μονο τις φωτος του Takxu. Καλες δουλειες παιδια. Μακαρι να μην χασετε ποτε το μερακι σας γιατι απο αυτο ξεκινουν ολα... Μπραβο

smoothbore

smoothbore

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 180 Δημοσιεύσεις
Λοιπον μποις εντ γκιρλς , καλυνηχτα μας...Το νεο store ειναι μακραν second to none που λενε και οι φιλοι μας οι ρωσοι:duh!:. Αν και ακομα δεν εχουν ολωκληρωθει ολες οι παραλαβες αυτα που βλεπεις και το πως τα βλεπεις αρκουν για να παθεις ρεψη ξυπνιος.Αρχιζω απο τους γνησιους ποδηλατες(3 πηχες προδοσια) να πω 2 λογια για τη ντιβα orca που ηταν σε δικο της επιπεδο μακρυα απο τις αλλες αμερικανες και στεκοταν ξιπαζωντας στο δικο της χωρο σαν να ελεγε : κουφαλες εγω ειμαι η μονικα μπελουτσι και ολου του χολυγουντ τις πλαστικες ,μποτοξ και σιλικονες να κανετε εγω θα ειμαι ο ποθος η αρχη και το τελος. Βεβαια αυτα τα ελεγε αποντος της μαντον αλλα και παλι ......... Οροι που καποτε χρησημοποιουσαμε του στυλ ποδηλατας ,ποδηλαταδικο,σαμπρελαδικο και τα τοιαυτα ,περασαν οριστικα στο χρονοντουλαπο της ιστοριας .Ακομα και στην ευρωπη λιγα μαγαζια θα στεκοντε σε αυτο το επιπεδο και για οσους νομιζουν οτι γλυφω τον αδμιν (που δεν μου εχει κανει ακομα μπαν) πλανοντε πλανη οικτραν.Οταν δε, ερθουν ολες οι μοντελες ,ισπανιδες ,καναδεζες κ.λ.π. παρτε και κανα υπογλωσιο καλου κακου στην πρωτη σας επισκεψη.Ο πυχης ειναι πλεον του χαι και ολοι οσοι ασχολουντε με το ποδηλατο εχουν εναν εκπροσωπο του χομπυ τους, που τους τιμα και δειχνη και στον υπολοιπο κοσμο οτι : δεν ειμαστε τιποτα βαρεμενοι μαλακες που δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε και επειδη δεν Γ..αμαμε τα σαβατοκυρικα πηραμε τους δρομους.Επισης το σερβις παρκ η αλλοιως η φωλια του μαρκου ειναι ανεξαρτητο απο το αλλο μαγαζι(απο κατω με δικια του εισοδο) και εχει μεχρι και δικο του υπολογιστη για να κατεβαζει απευθειας τυχον manual που του χρειαζοντε η οτιδοιποτε σε σχεση με αυτα που φτιαχνει. Ετσι αν δε γουσταρετε τα μουτρα του :gun2:αδμιν π.χ.δεν ειστε και υποχρεωμενοι να τον τρωτε στη μαπα (οπως εγω ας πουμε) μεχρι να κανετε τη δουλεια σας η λετε στην -αλλη -κατσε πανω εσυ κοιτα κανα ρουχο και γω ερχομε, ωστε να μην παρει χαμπαρι τα ποσα χωνεις, Εχει και χωρο αναμονης με 32 tft στην οποια εν αναγκη εκτος απο ποδηλατικα DVD μπορει να γινει μια υποχωρηση ωστε η δικια σας να δει τη βερα στο δεξι και εσεις να πηγαινετε νωριτερα για να εχετε χρονο μπροστα σας.:duh!:.Θα ρθει και το lazer που θα παιρνει τα μετρα χωρις καν να σε ακουμπα καποιος και λαμβανοντας υποψην και τυχον προβληματα υγειας(θα τρελαθουμε τελειως) τερεν που κινησε ,ωρες που καβαλας κ.λ.π. και θα προσδιοριζει με ακριβεια μεγεθος ποδηλατου και ακριβως τα μετρα του τριγωνου σελα λαιμος και μεσαια τριβη. Για τους βρωμιαρηδες τους ΜΤΒδες ορεξη να χετε και οταν ερθουν ολα τα κοριτσια θα κουβαλατε και βιαγκρα μαζι για να χωνεψετε και τους ανθρακες. Οσο για το μαστ του στορε , ηταν το soho.Ενα ποδηλατο πολης που φωναζει παρτε με και δε θα χασετε ,μπορει να κανω ακριβη βιζιτα αλλα ειμαι αξεπεραστη. Ζηταει πολλα βεβαια για να γινει μονιμος συντροφος σου αλλα ο τροπος που στο λεει σε φτιαχνει ασχημα.(κουφαλες αμερικανοι)Τα ξαναλεμε παω να σκουπιστω τωρα.........

jkal

jkal

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 307 Δημοσιεύσεις
Καλορίζικο Καλορίζικο, καλές δουλειές και να το χαρείτε με υγεία. Δυστυχώς οικογενειακές υποχρεώσεις (θηλυκού γένους ηλικίας 6 ετών) δεν μου επέτρεψαν να δώσω το παρών στην πρώτη μέρα λειτουργίας του νέου store. Οι φωτογραφίες του takxu και η γλαφυρότατη περιγραφή του smoothbore έκαναν την κατάσταση δυσκολότερη με αποτέλεσμα να μη βλέπω τη στιγμή να επισκεφθώ το store. Εύχομαι να μείνετε πάντα ποδηλάτες στην ψυχή και να μη χάσετε ποτέ το κέφι και την αγάπη σας γι' αυτό που κάνετε. Ο δρόμος είναι ολάνοικτος μπροστά σας ...

Sorsun

Sorsun

The Iceman

• Cyclist Friends
  • 1.525 Δημοσιεύσεις
Πραγματικά, το καινούριο κατάστημα ξεφεύγει κάποια έτη φωτός από την έννοια του ποδηλατάδικου. Η λέξη που το χαρακτηρίζει καλύτερα είναι "έκθεση". Όποιος δεν έχει πάει πραγματικά χάνει.

argiris_k

argiris_k

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 56 Δημοσιεύσεις
Συγχαρητηρια και απο μενα.Καλες δουλειες παιδια.

vicious cycle

vicious cycle

aka βίτσιους

• Cyclist Friends
  • 2.798 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSterea Ellada
καλές δουλειές και απο εμένα άντε να σηκωθεί και το ηλεκτρονικό κατάστημα να πάρουμε γεύση και εμείς που είμαστε μακρυά για να έρθουμε

Christoforos?

Christoforos?

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.231 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠολύκαστρο Κικίς
Αδημονώ να κατέβω Αθηνα για οφθαλμόλουτρο!

vangelis

vangelis

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.730 Δημοσιεύσεις
Ωρες λειτουργίας κλπ Μήπως ήρθε η ώρα να βάλετε μία ανακοίνωση με τις ώρες λειτουργίας και κανένα χάρτη;

Kostas k

Kostas k

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 28 Δημοσιεύσεις
Παιδιά να σας ευχυθώ και μέσα από τo forum να στεφθεί με επιτυχία η νέα σας προσπάθεια. Το κατάστημα όντως είναι πανέμορφο, αλλά το σημαντικότερο είναι ότι τα παιδιά που εργάζονται εκεί έχουν αγάπη για αυτό που κάνουν (Αλέξανδρε σε ευχαριστω και πάλι για την ώρα που αφιέρωσες σε εμένα και την κοπέλα μου το Σάββατο το πρωί). Μπράβο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

max

max

Cyclist.gr

• Cyclist Friends
  • 6.596 Δημοσιεύσεις
έχω μισή ώρα που γύρισα από το μαγαζί. είναι απίθανο, τα παιδιά είναι μερακλήδες κ φαίνεται από το όλο στήσιμο. άφησα κ το ideal μου στα χέρια του μάρκου να του αλλάξει όχι τα φώτα αλλά 2-3 πραγματάκια έτσι για το καλό!!! να ευχηθώ κ εγώ καλορίζικο κ καλές δουλειές...:wave: μην ξεχάσετε να πάτε, με χώρο στο αυτοκίνητο -γιατί ενα ποδηλατάκι ακομα θα το πάρετε- κ στην πιστωτική σας κάρτα!!!

Aristides

Aristides

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 278 Δημοσιεύσεις
Πράγματι πολύ ωραίο. Και τα κουρσάκια Trek πολύ όμορφα (όχι βέβαια όσο η Orca). Αν δεν είχα προλάβει να ψωνίσω το Scott θα φόρτωνα σίγουρα το 1200 με τη καινούρια 105. Τα παπουτσάκια της Nike πολύ καλά. Άντε να έρθουν και τα Rocky Mountain να φτιαχτούμε... Καλορίζικο και πάλι.