Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Νέο ρεκόρ!

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
37 απαντήσεις στο θέμα

Ελλανιος 28

Ελλανιος 28

Roadrunner

• Cyclist Friends
  • 4.878 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαNafplio
Παλι με χρονια με καιρους.....

mr. spock

mr. spock

Μμμμμππππρρρ

• Cyclist Friends
  • 9.608 Δημοσιεύσεις
Ναί! Ναί! Ο εκπρόσωπος των χλαpache ioannis μόλις πέρασε στη μπρώτη θέση με 403 ψήφους...έ, ποστ! Πίσω και σας φάγαμε!

Ελλανιος 28

Ελλανιος 28

Roadrunner

• Cyclist Friends
  • 4.878 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαNafplio

Ναί! Ναί!
Ο εκπρόσωπος των χλαpache ioannis μόλις πέρασε στη μπρώτη θέση με 403 ψήφους...έ, ποστ!
Πίσω και σας φάγαμε!

''Λεπτο προς λεπτο'' ..μου θυμησες με Σωτηρακοπουλο στο mega....

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

Ναί! Ναί!
Ο εκπρόσωπος των χλαpache ioannis μόλις πέρασε στη μπρώτη θέση με 403 ψήφους...έ, ποστ!
Πίσω και σας φάγαμε!

Περάσαμε και τους Αγανα-χτισμένους του .....Constitution Square????

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Εγώ έχω μια απορία... στον αριθμό των ποστ καταμετρώνται και όλες οι μακακίες που γράφονται στα προφιλ των μελών ?? Γιατί αν είναι έτσι, 1ον είναι άδικο και 2ον δικαιολογούνται πολλά... (εντιτ: μάλλον δεν ισχύει, γιατί αν ίσχυε, το κοντέρ της Ψιψινέλ και του Πάρη πχ θα "έγραφαν" τουλάστιχον 35892 ποστ ο καθένας...)

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

Εγώ έχω μια απορία... στον αριθμό των ποστ καταμετρώνται και όλες οι μακακίες που γράφονται στα προφιλ των μελών ?? Γιατί αν είναι έτσι, 1ον είναι άδικο και 2ον δικαιολογούνται πολλά...

(εντιτ: μάλλον δεν ισχύει, γιατί αν ίσχυε, το κοντέρ της Ψιψινέλ και του Πάρη πχ θα "έγραφαν" τουλάστιχον 35892 ποστ ο καθένας...)

XAXAAAA το κατάλαβες!!!!
Αν μετρούσαν του Αιολου και τα προσωπικα να δείς τι θα γινόταν

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

XAXAAAA το κατάλαβες!!!!
Αν μετρούσαν του Αιολου και τα προσωπικα να δείς τι θα γινόταν

Θα καιγόταν το κοντέρ... χαχααχαχα !!

Ariel

Ariel

...στις 2 ρόδες βρίσκω την ισορροπία μου

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Κύριοι λασπολογείτε έχω να δηλώσω μάλλον για να αυξήσετε τα δικά σας στατιστικά :P. Αφήστε που τότε θα κέρδιζαν η τριάδα Toolman Μούρης Διαμαντοχελώνης. Επομένως μη διαδίδετε ψευδείς πληροφορίες!