Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Το νέο μοντελάκι του Cyclist !

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
14 απαντήσεις στο θέμα

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Μια επιδρομή στο σχεδιαστικό τμήμα των Νοτίων Υπογείων μου απέφερε το λάφυρο που βλέπετε στην φωτογραφία.... Σύντομα πιστεύω να το δούμε και Live... Πως σας φαίνεται?

grouvalos

grouvalos

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.247 Δημοσιεύσεις
Τυφλα να χει ο Αρμανι!!Πολύ καλό!!

Dobrin

Dobrin

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 6.064 Δημοσιεύσεις
Μόνο τόσο πορτοκαλί κατάφερες; Δεν πειράζει. Μου αρέσει πολύ και έτσι.

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.366 Δημοσιεύσεις
Λιγο μπλεδακι μηπως θα του πηγαινε, λεω μηπως ,στα μανικια καπου χωρις να πω οτι δεν μου αρεσει

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.423 Δημοσιεύσεις
Γνωρίζει κανείς κάποιο τρόπο να φτάσει ένα set έστω και απο το προηγούμενο σχέδιο εδώ στις Βρυξέλλες!Βαρέθηκα τα αλλοδαπά διαφημιστικά στα μπλουζάκια!Υπάρχει κάποιος που να τον βγάζει ο δρόμος πρός τα εδώ?

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Φίλε και γείτονα Marevit μόλις είναι έτοιμα θα έρθουμε σε επαφή για να δούμε πως μπορεί να γίνει. Πιστεύω ότι κατά τα τέλη Μαρτίου να μπορέσει ο Admani να τα βγάλει στην αγορά...

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.423 Δημοσιεύσεις

Φίλε και γείτονα Marevit μόλις είναι έτοιμα θα έρθουμε σε επαφή για να δούμε πως μπορεί να γίνει. Πιστεύω ότι κατά τα τέλη Μαρτίου να μπορέσει ο Admani να τα βγάλει στην αγορά...

Με το που είδα το "γείτονα" νόμισα ότι βρήκα κάποιον στις Βρυξέλλες που να έχει την ίδια αρρώστια.Ξέχασα τη Πετρούπολη!Εγώ στη Στάνη του Βλάχου εσύ που περίπου?

mimischristop

mimischristop

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 15 Δημοσιεύσεις
πολύ στυλάτο, καλό θα ήταν να'βγαινε καί μέ πλήρες φερμουάρ γιά καυτές ανηφόρες..

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

πολύ στυλάτο, καλό θα ήταν να'βγαινε καί μέ πλήρες φερμουάρ γιά καυτές ανηφόρες..

Σήμερα που σε είδα στην βόλτα είναι σίγουρο ότι θα το χρειαστείς το μεγάλο φερμουάρ γιατί βλέπω ότι θα περάσεις πολλές ανηφορίες μαζί μας το προσεχές καλοκαιράκι!
(για μένα έχω παραγγείλει κατ' εξαίρεση, δεν ξέρω αν θα ήθελε και κάποιος άλλος. Αν ναι, δηλώστε το μέσα στο ΣΚ γιατί τα περιθώρια είναι πολύ στενά)-

:offtopic: (Ελπίζω να γύρισες οκ...εμείς έπρεπε να μείνουμε για να δοκιμάσουν τα παιδιά τις δυνάμεις τους για το αυριανό ΤΤ)

rumblefish

rumblefish

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.062 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚαισαριανή
(για μένα έχω παραγγείλει κατ' εξαίρεση, δεν ξέρω αν θα ήθελε και κάποιος άλλος. Αν ναι, δηλώστε το μέσα στο ΣΚ γιατί τα περιθώρια είναι πολύ στενά)-

Με ποιο τρόπο μπορούμε να το δηλώσουμε; και εγώ θα το ήθελα με μεγάλο φερμουάρ.

DoctorAbo

DoctorAbo

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 75 Δημοσιεύσεις
εγώ θα ήθελα ένα με κοντο φερμουάρ και ένα με μακρύ. Επίσης, εύχομαι να έχει και αντίστοιχο παντελόνι. Το design μου φάνηκε εξαιρετικό. Θεωρούσα ότι η περσυνή στολή Cyclist ήταν εξαιρετική. Αυτη είναι ακόμα καλύτερη. Μπράβο στους designers.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Με ποιο τρόπο μπορούμε να το δηλώσουμε; και εγώ θα το ήθελα με μεγάλο φερμουάρ.

H δήλωσή σου εδώ είναι αρκετή!;)

limas_mtb

limas_mtb

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.322 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑνατολική Αττική
Χεχεχεε... Η προηγούμενη εμφάνιση του Cyclist.gr μόλις απέκτησε συλλεκτική αξία... Περίμενα αυτή τη στιγμή πως και πως... Σας είπα πως στη ντουλάπα μου κρέμεται η πρώτη μπλούζα Cyclist.gr που βγήκε ποτέ;;; Τρελλλλή αξία!:metal:

love boat captain

love boat captain

guerrila

• Cyclist Friends
  • 652 Δημοσιεύσεις
δηλωνω και εγω για μακρυ....(φερμουαρ) :):)

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Mόλις έφτασαν και σας περιμένουν... Ένας λόγος παραπάνω, να πάμε Κεφαλονιά!:P