Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Cyclist 2012 - Νέα Ανταλλακτικά & Αξεσουάρ

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
42 απαντήσεις στο θέμα

Ariel

Ariel

...στις 2 ρόδες βρίσκω την ισορροπία μου

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Επειδή εκτός από ρούχα έχουμε αρχίσει και έχουμε νέες αφίξεις από διάφορα πράγματα, για να μην ανοίγω κάθε τρεις και λίγο άλλο thread και σας μπερδεύω (και με κηνυγάνε και με βρεμένη σανίδα οι Admins) είπα να συγκεντρώσω ότι νέο μας έρχεται από εδώ και πέρα.

Η αρχή με Hydrapak και 4 νέα σακίδια. Μην ξεχνάμε ότι οι ασκοί εμπεριέχονται στο σακίδιο και την τιμή, αναποδογυρίζουν για να πλένονται και δεν μυρίζουν.

• Hydrapak Avila: το μικρότερο και ελαφρύτερο σακίδιο της Hydrapak - διαθέτει ασκό 2.0L και είναι κατασκευασμένο από υπερ-ελαφρια υλικά ζυγίζοντας μόλις 200gr. Σχεδιασμένο να μειώνει την αίσθηση βάρους. Στα 50 ευρώ και σε 2 χρώματα μπλε και μαύρο
Δημοσίευση Εικόνας
  • Ηydrapak Reyes: σχεδιασμένο με γμώμονα την αυξημένη αντοχή και χωρητικότητα. Διαθέτει ασκό χωρητικότητας 3L που βρίσκεται σε δική του ξεχωριστή θήκη στο πίσω μέρος του σακιδίου ενώ στο εμπρόσθιο μέρος υπάρχουν ιμάντες συγκράτησης για τις προστασίες. Συνολική χωρητικότητα 5.3l.
Δημοσίευση Εικόνας
  • Ηydrapak Big Sur: έχει χωρητικότητα κατάλληλη για ολοήμερες εκδρομές στο βουνό με ασκό 3L και πολλαπλές θήκες για την οργάνωση των μικροαντικειμένων μας.
Δημοσίευση Εικόνας

• Hydrapak Morro '12: έχει σημαντικές βελτιώσεις για το 2012, νέα μεγαλύτερη θήκη στο κάτω μέρος, ανακλαστικές λωρίδες και λογότυπο, διαπνέοντες ιμάντες και καλύτερα αεριζόμενη πλάτη καθώς και extra πλαϊνές θήκες. Mε ασκό χωρητικότητας 3L και ειδική θήκη για mp3 player με έξοδο για τα ακουστικά, ξεχωριστή θέση για τρόμπα στο πάγιο μέρος του σακιδίου και ιμάντες που επιτρέπουν την μεταβολή του μεγέθους του μέχρι και στα 13 λίτρα.
Δημοσίευση Εικόνας

H χωμάτινη συλλογή θα συμπληρωθεί με το καλό με τα crank για τους ορκισμένους χρωματόφιλους, ενώ η αστική έχει τα καλύτερα του είδους με τα Ergon (των οποίων ο ασκός είναι από τη Hydrapak κατά βάθος ;))

Sourloter

Sourloter

MouRLoTeR

• Cyclist Friends
  • 110 Δημοσιεύσεις
Ωραία τα νέα σακίδια! Μια βολτίτσα από Βάρη επιβάλεται για σακίδιο αλλά και για Funkier τζάκετ :sporty2: Καινούρια ελαστικά Bontrager για χώμα (κυρίως για XR4 26άρι τιουμπλες ρωτάω) πότε θα φέρετε? :P

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Σουρλότερ θα σου απαντήσω Δευτέρα για τα συγκεκριμένα ελαστικά γιατί αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι τί ακριβώς αναμένεται από ελαστικό για φέτος. Οκ?

Sourloter

Sourloter

MouRLoTeR

• Cyclist Friends
  • 110 Δημοσιεύσεις
Έγινε! :D

Sourloter

Sourloter

MouRLoTeR

• Cyclist Friends
  • 110 Δημοσιεύσεις
Ειρήνη, με ξέχασες!!! Αλλά επειδή ήσουν εξυπηρετικότατη το Σάββατο απόγευμα σε συγχωρώ! :D Μήπως έχετε κανένα νεότερο για τα XR4 Tubeless (?), γιατί όπως είδα φέρατε και τα καινούρια DH λάστιχα, τα G4.

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Παίδες (κουρσάτοι) μια και ρωτάτε πολύ πολύ καιρό, να σας ενημερώσω ότι επιτέλους τα Race X Lite All Weather Plus (διπλωτά και ελαφριά, βρόχινα λάστιχα) μας ξαναήρθαν ακριβώς στην ώρα για το πρώτο brevet.

Eπίσης παραλάβαμε και Τubular XXX Lite λαστιχάκια για τους αγωνιάρηδες.

Και μια που με έχει πιάσει και εμένα και τον JnFazer η προκοπή και η αρετή αυτές τις μέρες και το έχουμε ρίξει στο διάβασμα, σας βάζω και ένα link με ένα review των Fulcrum Racing 7. 4 στα 5 αστεράκια από το Bike Radar ως τροχοί αναφοράς για προπονήσεις.

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΟπου έχει μπύρα και φαΐ.

..........

Eπίσης παραλάβαμε και Τubular XXX Lite λαστιχάκια για τους αγωνιάρηδες.

...................

Ωιμέ αλί και τρισαλί μου!!! εβδομήντα εβρά το ένα τού-μουλαρ, θα πεθάνω. Το μερσιέ μου (που όλο υπο ανακατασκεβή είναι) έχει στεφάνια για τού-μουλαρζ... Πχιο φτηνά θα μούρθει να πλέξω τροχούστ με γλίτσερ στεφάνια και να βάνω και κανονικά κλάστηκα. Απαπαπαπα....:shock:

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe

Ωιμέ αλί και τρισαλί μου!!! εβδομήντα εβρά το ένα τού-μουλαρ, θα πεθάνω. Το μερσιέ μου (που όλο υπο ανακατασκεβή είναι) έχει στεφάνια για τού-μουλαρζ... Πχιο φτηνά θα μούρθει να πλέξω τροχούστ με γλίτσερ στεφάνια και να βάνω και κανονικά κλάστηκα. Απαπαπαπα....:shock:

Δε με λες ρε άνθρωπα, σκοπεύεις να τρέξεις αγώνες κουρσάδικους με το -δείξε-λίγο-μερσι-ερ? Που θες να του βάλεις και υπέρ-ελαφρυα του-μουλάρ-ια????

Αυτό δε σε κάνει???? Μισά λ7 είναι ;)

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
Ααα αυτό μάλιστα. Τώρα εκαθυσηχάστην.:clap:

Επίσηστ εβλέπω σημαντική πρόοδο και εφεβρετικότητα εις τα χλαπατσέϊκά σου. Bravo (αυτός είναι γκαϊφές).Δημοσίευση Εικόνας

steve610

steve610

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 316 Δημοσιεύσεις
Γεια χαρά.
Το reyes είναι διαθέσιμο, αναμένεται??
Στο ονλαιν σοπ φαίνεται ως μη διαθέσιμο.
Ευχαριστώ.

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Steve610 μου χε ξεφύγει η ερώτηση σου τόσες μέρες. Θα επανορθώσω σήμερα που το είδα (έψαξα να ξεθάψω το thread) και θα ενημερώσω ότι παραλάβαμε και ανανεώσαμε stock της Hydrapak, ήρθε το Reyes επιτέλους ;).

Μαζί με τα παλιά ήρθαν και καινούρια όμως και πολύ με άρεσαν οι 2 νέοι υδροασκοί. Πάμε να τα δούμε:

Νέα έκδοση της Soquel σε μπλεδάκι που πλέον χωρά και έρχεται με υδροασκό 2 λίτρων αντί για 1.5
[ATTACH]123149[/ATTACH]

Υδροασκοί Shapeshift 2 λίτρων και 3 λίτρων. Οι άνθρωποι έκατσαν και επανασχεδίασαν τον ασκό για να είναι συμβατός με τα περισσότερα σακίδια που υποστηρίζουν σύστημα υδροδότησης, όχι κατ' ανάγκη ποδηλατικά (σκι, βουνού κλπ). Επιπλέον και πιο σημαντικό έχει ένα νέο σύστημα (εκτός από αυτό που αναποδογυρίζεις για να το πλύνεις χωρίς φόβο και πάθος) που διατηρεί το σχήμα του υδροασκού, όσο και να το γεμίσεις. Δεν αφήνει το νερό να μαζευτεί στο κάτω μέρος και κάθεται σωστότερα στην πλάτη μας.

[ATTACH]123150[/ATTACH][ATTACH]123151[/ATTACH]

Kαι ένα video για να βγάλουμε καλύτερα άκρη στο πως γίνεται αυτό

http://www.youtube.com/watch?v=0z3yJnuWQZg&list=UUNpHKeQ3PgDSlsFKaWEAsyw& index=10&feature=plcp

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Kαι άλλα καινούρια πράγματα μας ήρθαν

Pedros Mini Pit Kit 3.0 κουβαδάκι με όλα τα απαραίτητα για το καθάρισμα και λίπανση του ποδηλάτου μας και σε συμφέρουσα πολύ τιμή - στην τιμή που κάνουν τα καθαριστικά, παίρνεις και το κουβαδάκι για τη μπουγάδα, το βουρτσάκι, το σφουγγάρι και το πανάκι. Το δε συνολάκι φοριέται και κουβαλιέται παντού.

[ATTACH]123386[/ATTACH][ATTACH]123387[/ATTACH]

Επίσης καινούρια χερούλια εργονομικά από τη Βontrager, τα Satellite, που έχουν αρκετό υλικό στην περιοχή της χούφτας για να μην επιβαρύνουν τα νεύρα του χεριού μας. Μπορεί να τα έχετε δει και ζηλέψει στα ακριβά μοντέλα των TREK FX 7.x

[ATTACH]123388[/ATTACH]

Mαζί με αυτά παραλάβαμε και πολλά πράγματα που είχαν τελειώσει, μεταξύ άλλων το μικρό αλλά θαυματουργό Torque Wrench για να σφίγοουμε λαιμούς και τιμόνια στη σωστή ροπή.

philip_time

philip_time

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.631 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Φανταστικό το κουβαδάκι!!!! θα το χτυπήσω εν καιρώ

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Eπιτέλους τους περιμέναμε από πέρσι, μας ήρθαν φέτος: τροχοί Bullet από την Campagnolo. Για όσους θέλουν την σιγουριά των αλουμινένιων στεφανιών στο φρενάρισμα, αλλά και την αεροδυναμική που προσφέρει ένα carbon προφίλ 50 mm. Βάρος που παραμένει σε νορμάλ, επίπεδα, clincher στεφάνι και κεραμικά ρουλεμαν.

Σε δύο εκδόσεις - η πιο οικονομική με usb ρουλεμάν

Bullet H50

[ATTACH]127465[/ATTACH][ATTACH]127466[/ATTACH]

Bullet Dark H50 στη σκούρα, πιο ακριβή και λίγο πιο ελαφριά έκδοση με τα cult ρουλεμάν

[ATTACH]127467[/ATTACH][ATTACH]127468[/ATTACH]

Μαζί και νέα παγούρια πολύ κομψά, με ροοστάτη. Εμείς το μόνο που χρειάζεται είναι να ρυθμίσουμε το ροοστάτη και να πιέσουμε το μαλακό πλαστικό μπουκάλι για να πιούμε νερό.

σε 500 ml για να μην κουβαλάμε πολύ βάρος στους αγώνες

[ATTACH]127470[/ATTACH]

και σε 750ml για τις ζεστές καλοκαιριάτικες μέρες

[ATTACH]127469[/ATTACH]

AndreasT

AndreasT

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 5.280 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΡαφήνα
οι τροχοί είναι πανέμορφοι!

vag_bouk

vag_bouk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 239 Δημοσιεύσεις
Αυτός ο λαιμός πότε αναμένεται;;

Δημοσίευση Εικόνας

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Βαγγέλη θα μου δώσεις λίγες μέρες να περάσει το Πάσχα των Καθολικών και να σου απαντήσουμε?

Τώρα για τους υπόλοιπους χωμάτινους, είχαμε Crank αφίξεις. Ζητάτε και δεν μπορούμε παρά να σας ακούσουμε...

Τιμόνια Cobalt 3 700mm με rise για να απλώνεστε άνετα ;)

[ATTACH]127549[/ATTACH]

Ελατηριάκια ανταλλακτικά για πετάλια σε χρώμα μπλε

[ATTACH]127550[/ATTACH]

Ήρθε βέβαια και ένα σετ τροχών Cobalt 3 29άρηδων qr15/135x10 , αλλά το πρόλαβε ο εργαλειάνθρωπας. Υποσχέθηκε να μας γράψει review αναλυτικό βέβαια...Κι εγώ υπόσχομαι να παραγγείλουμε για όποιον άλλο θέλει!

[ATTACH]127551[/ATTACH]

Zan

Zan

(m)

• Cyclist Friends
  • 6.428 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Αυτό το τιμόνι υπάρχει περίπτωση να έρθει, το 720mm...?

http://www.crankbrot...ars_iodine3.php

doctor_john

doctor_john

custom freak

• Cyclist Friends
  • 8.911 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
μήπως έχετε φέρει αυτά και δεν τα βρίσκω;

Δημοσίευση Εικόνας
Δημοσίευση Εικόνας

Vulture Cyclist

Vulture Cyclist

Untermensch

• Cyclist Friends
  • 2.466 Δημοσιεύσεις
^^ τι κάνουν αυτά; Στεγανοποίηση για τη βροχή;

doctor_john

doctor_john

custom freak

• Cyclist Friends
  • 8.911 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Κρατάνε την άμμο που σηκώνει το λάστιχο. Το νερό θα περνάει πάντα, η μόνη λύση είναι να μπορεί να φύγει ;)

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.342 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

μήπως έχετε φέρει αυτά και δεν τα βρίσκω;

Δημοσίευση Εικόνας
Δημοσίευση Εικόνας

Ordered.

pusherman

pusherman

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.777 Δημοσιεύσεις

Κρατάνε την άμμο που σηκώνει το λάστιχο. Το νερό θα περνάει πάντα, η μόνη λύση είναι να μπορεί να φύγει ;)

http://www.bikeradar...nd-water-33925/

Diabolic

Diabolic

Ghost

• Cyclist Friends
  • 1.171 Δημοσιεύσεις
Χάου μουτσ? Πολύ φάνκυ χρωματα πάντως!!!:naughty:

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.342 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
4 euro. Μόλις έφτασαν σήμερα σε χρώματα και μεγέθη Επίσης ήρθαν οι νέες Team edition που δίνονται μαζί με τα rings και ταινία τιμονιού.

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
Ααααα ωραία, θα έρθω σε πρώτη ευκαιρία να πάρω κουλουράκι για τον γάδαρο.:clap:

Coolnick

Coolnick

..O ..Scotttrek

• Cyclist Friends
  • 2.675 Δημοσιεύσεις
Εμένα μου λείπει ένα χειμωνιάτικο μακρύ κολλάν για κάτω..

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Kαλησπέρα σε όλους,

παραλάβαμε χτες και μπορείτε να βρείτε πλέον τις καινούριες Team Edition σέλες. Η Fizik πάλι πρωτοπορεί και στην παρουσίαση και στο περιεχόμενο: 6 νέες σέλες μία για κάθε ομάδα του pro peloton που υποστηρίζει: ΒΜC, Liquigas, Sky, Rabobank, Garmin, FDJ.

Και μόνο που κάποιος βλέπει το μαύρο κουτί με τα αχνά ασημί γράμματα "Τeam Edition 2012" που παραπέμπει σε συσκευασία δώρου και μάλιστα ακριβού, δεν αντέχει στον πειρασμό να μην το ανοίξει! Ο Τakxu ήδη πρόλαβε και τα φωτογράφισε και σας τα παρουσίασε. Μόλις το ανοίξει πέρα από τη σέλα βρίσκει μέσα και μια ασορτί ταινία τιμονιού. Κι εδώ έχει ακόμα μία έκπληξη: η ταινία δε μοιάζει με καμία από τις ταινίες της Fizik που ξέρουμε: ακόμα πιο απαλή από τη soft touch και λίγο πιο παχιά με ένα περίεργο pattern στην επιφάνεια. Και το όνομα αυτής Performance. Εγγυάται αυξημένη άνεση στις μεγάλες αποστάσεις και δυστυχώς ακόμα δεν κυκλοφορεί σε ξεχωριστή συσκευασία :(.

Τέρμα όμως η πολυλογία, ας περάσουμε σε εικόνες:
  • http://cyclist.gr/pr...27034SXST99682'>Fizik Arione Kium CX Sky: όπως όλες οι Arione είναι τύπου snake για πολύ ευλύγιστους ανθρώπους. Φτιαγμένη για την ομάδα της Sky. Μαύρη με γυαλιστερές λεπτομέρειες και μαύρη ταινία performance. Nylon ενισχυμένο με carbon κέλυφος και ράγες ΚΙUM
[ATTACH]133943[/ATTACH]
  • Fizik Arione Kium CX Liquigas και αυτή για φίδια aka ευλύγιστους ανθρώπους. Φτιαγμένη για την ομάδα της Liquigas. Λευκή με πράσινες γυαλιστερές λεπτομέρειες και πράσινη ταινία performance. Kι εδώ nylon ενισχυμένο με carbon κέλυφος και ράγες ΚΙUM
[ATTACH]133942[/ATTACH]
  • Fizik Antares Kium Garmin τύπου chameleon για ανθρώπους με μέτρια ευλυγισία. Φτιαγμένη για την ομάδα της Garmin: μαύρη με κόκκινες λεπτομέρειες και μαύρη ταινία performance. Eδώ έχουμε κέλυφος από Rilsan ενισχυμένο με Carbon και ράγες ΚIUM
[ATTACH]133941[/ATTACH]
  • Fizik Antares Kium Rabobank κι εδώ για χαμαιλέοντες δηλαδή ανθρώπους με μέτρια ευλυγισία. Replica της ομάδας της Rabobank: λευκή με γυαλιστερές λευκές λεπτομέρειες και λευκή ταινία performance. Kέλυφος επίσης από rilsan ενισχυμένο με carbon και ράγες ΚIUM
[ATTACH]133940[/ATTACH]
  • Fizik Aliante Gamma BMC εδώ είμαστε στον τύπο bull, ότι πρέπει για τους άκαμπτους. Φτιαγμένη για την ομάδα της ΒΜC: κόκκινη με γυαλιστερές μαύρες λεπτομέρειες και κόκκινη ταινία performance. Εδώ όπως και στις Αrione κέλυφος από nylon ενισχυμένο με Carbon και ράγες ΚIUM
[ATTACH]133939[/ATTACH]
  • Fizik Aliante Gamma FDJ επίσης για άκαμπτους ταύρους. Στα χρώματα της ομάδας της Francaise des Jeux: λευκή με γυαλιστερές μπλε λεπτομέρειες και μπλε ταινία performance. Kι εδώ σταθερά κέλυφος από nylon ενισχυμένο με Carbon και ράγες ΚIUM
[ATTACH]133938[/ATTACH]

Και τα αναμενόμενα δαχτυλίδια σιλικόνης που δεν αφήνουν να μπει σκόνη στο σκελετό πέρα από την ευχάριστη χρωματική πινελιά που προσθέτουν στο ποδήλατό μας. 7 χρώματα: λευκό, μαύρο, κίτρινο, κόκκινο, πράσινο, μπλε και μπλε σκούρο. Και 3 διαστάσεις από 27.2 έως 34.9 mm λαιμούς σέλας.

[ATTACH]133937[/ATTACH]

Χμμμμ τί να μου κάνω δώρο?????

VISSARION

VISSARION

ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ

• Cyclist Friends
  • 1.600 Δημοσιεύσεις
κρατα μου την πρασινη ειρηνη κουκλα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ariel

Ariel

• Cyclist Friends
  • 3.633 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαmighty Europe
Και αφού παρουσιάσαμε τις ηλεκτρονικές σειρές, ήρθε η ώρα των τροχών που λιγάκι επισκιάστηκαν και δεν τους αξίζει.

Για φέτος η Campy εισήγαγε την Dark Label σε πολλούς τροχούς, δίνοντας ιδιαίτερα κομψές και "κακές" στην εμφάνιση λύσεις που ταιριάζουν στα περισσότερα ποδήλατα.

Μας έφτασαν λοιπόν σε Dark Label οι Bora Ultra 1: 50 mm προφίλ, ιδιαίτερα αεροδυναμικοί μα και συνάμα αρκετά ελαφριοί που μπορεί κάποιος να τους χρησιμοποιήσει σε αγώνες με μεικτές διαδρομές ακόμα και ανηφορικά etapes. Τubular και μοιράζονται πάρα πολλά κοινά με τους πιο ακριβούς Bora Ultra Two. Όλα δηλαδή εκτός από τα κέντρα ;).

[ATTACH]135310[/ATTACH][ATTACH]135311[/ATTACH]

Και οι ναυαρχίδες της Campy με τα ανθρακονημάτινα κελύφη στα κέντρα, τους άξονες από ελαφρύ αλουμίνιο, τα CULT ρουλεμάν με την απαράμιλλη κύλιση και βάρος πραγματικά αξιοπρόσεκτο! Στα 1310 γραμμάρια το ζεύγος και πολύ καλή αεροδυναμική: Βora Ultra Two

[ATTACH]135312[/ATTACH][ATTACH]135313[/ATTACH]