Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

"Ask the Pro" the story of Why

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
36 απαντήσεις στο θέμα

rallistas

rallistas

All terrain

• Cyclist Friends
  • 1.666 Δημοσιεύσεις
Ο,τι πιο δυνατο εχει παρουσιασει το cyclist τελευταια.Μπραβο παιδια!
  • Janimmipse του αρέσει

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.449 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Ο,τι πιο δυνατο εχει παρουσιασει το cyclist τελευταια.Μπραβο παιδια!

Ευχαριστούμε!

Και η Μαρία πλέον στον τάκο!

Confess!

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.449 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
28 θέματα με ερωτήσεις, απαντήσεις και παρουσιάσεις έχουν ανοίξει μέχρι στιγμής οι Pro μας. Πολυγραφότατους τους βρίσκω. Πότε κάνουν προπόνηση? ΑΝ θέλετε να σχολιάσετε κάτι σαφώς και μπορείτε να το κάνετε εδώ γενικά ή ειδικά για να μη νοιώθουν ότι είναι μόνα τους τα παιδιά μας μιας και στα θέματα που ανοίγουν δεν απαντάμε γενικά και στις ερωτήσεις απλά απαντούν εκείνοι στο μέλος που απαντά.

pyrate

pyrate

Spicy Spirit

• Cyclist Friends
  • 3.835 Δημοσιεύσεις
Μπράβο για την ιδέα αυτή. Είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσει αρκετό κόσμο και σίγουρα το forum παίρνει πολλά points από αυτήν την ενέργεια. Θα ήθελα όμως να παρατηρήσω κάτι. Πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο οι απαντήσεις να είναι κάτω από τις ερωτήσεις των μελών. Φαντάζομαι ότι δεν είναι εφικτό λόγο vbuletin, όμως έστω και να μην σας αφήνει νομίζω ότι είναι πιο εύκολο να διαβάζεις την ερώτηση και αμέσως μετά την απάντηση. Φανταστείτε τι θα γίνεται όταν σε κάθε αθλητή θα έχουν γίνει 50 ερωτήσεις. Θα πρέπει να ψάχνεις να βρεις την απάντηση και γενικώς θα χάνεσαι. Αυτά. Πάντα φιλικά. :D

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.449 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Ευχαριστούμε πολύ Πειρατή.

Δεν ξέρω αν διάβασες τη διαδικασία http://www.cyclist-f...quot-the-How-to Είναι σίγουρο ότι το vbulletin έχει περιορισμούς. Νομίζω ότι η διαδικασία του, ο καθένας θέτει ερώτηση και ο PRo ανοίγει θέμα με quote και κλειδώνει την ερώτηση (answered) είναι λίγο πιο καθαρό. Από την άλλη, όλα δοκιμάζονται και αν χρειαστούν αλλαγές για να γίνει πιο εύχρηστο, τις κάνουμε στο μέλλον.

Να είσαι καλά.

pyrate

pyrate

Spicy Spirit

• Cyclist Friends
  • 3.835 Δημοσιεύσεις
Διάβασα την διαδικασία και γι' αυτό έγραψα την παρατήρηση εδώ. Αν γίνεται το quote δεν υπάρχει πρόβλημα. Αλλά νομίζω ότι στις περισσότερες απαντήσεις δεν υπάρχει. Όπως και να 'χει το εγχείρημα είναι πολύ καλό.

Offtopic: Πάρε την giulietta και μια τετράδα λάστιχα και έλα Σέρρες για το trackday.:devil:

Yiannis99

Yiannis99

Οικονομικός μετανάστης στο UK..

• Cyclist Friends
  • 6.603 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαLondon, UK

Διάβασα την διαδικασία και γι' αυτό έγραψα την παρατήρηση εδώ. Αν γίνεται το quote δεν υπάρχει πρόβλημα. Αλλά νομίζω ότι στις περισσότερες απαντήσεις δεν υπάρχει. Όπως και να 'χει το εγχείρημα είναι πολύ καλό.

Σε κάθε θέμα που αναπτύσουν οι Pro, στην αρχή αναφέρουν την ερώτηση και αντίστοιχος είναι και ο τίτλος της απάντησης. Οι ερωτήσεις είναι το έναυσμα για την ανάπτυξη ενός θέματος από τους Pro που λογικά είναι γενικού ενδιαφέροντος, σε βάθος χρόνου οι ερωτήσεις θα σβήνονται και θα μένουν οι πρόσφατες μόνον και φυσικά οι απαντήσεις στο κύριο φόρουμ.

Γ.