Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος...

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 απαντήσεις στο θέμα

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως
Εδώ και καιρό ήθελα να γράψω κάποια πράγματα για τον "Συνεργάτη μου"...

Όταν πήρα την μεγάλη απόφαση μαζί με την γυναίκα μου να φύγουμε από την Αθήνα και να έρθουμε στην Κω είπα τι θα ήθελα να κάνω?
Τι αγαπάω πολύ?
Τι ξέρω εδώ και πολλά χρόνια και θα ήθελα να ασχοληθώ με αυτό?
ΠΟΔΗΛΑΤΟ...

Κάποιοι από εσάς γνωρίζεται ότι εργαζόμουν στο Cyclist.gr (στην Χονδρική) και όταν τους ανακοίνωσα ότι θα αποχωρήσω γιατί θα φύγω από την Αθήνα μιλήσαμε ειδικά με τον Τάκη Ξουρή και του είπα ότι θα ασχοληθώ με Mountain Bikes Activities που θα έχει να κάνει με τον Τουρισμό.
Έτσι αρχίσαμε να μιλάμε για το τι ποδήλατο θα μου έκανε στην δουλειά μου.
Ο Τάκης σαν γνήσιος "Ισπανός" μου λέει...Πάρε Orbea Sate '12.
Εγώ από την πλευρά μου λέω...Θέλω Trek 3700 D '12 και έτσι έκανα...http://www.cyclist.g...RK1310156001513

Κάτι το ότι είναι ποιό όμορφο (για μένα), κάτι το ότι δεν ήθελα υδραυλικά φρένα, κάτι και η τιμή του...τα πήρα 10 κομμάτια...:)

Μπορώ άνετα να πω μετά από 5 μήνες "Συμβίωσης" ότι Έκανα το Σωστό...;)
Έχοντας τα πάρα πολλές ώρες να δουλεύουν για την www.ridekos.gr και περνώντας πολύ δύσκολες στιγμές όπως Πτώσεις - Κακοτράχαλους Δρόμους - Τουρίστες που τους άλλαζαν τις ταχύτητες και εγώ πόναγα - και πολλά άλλα...αυτά το μόνο που μου ζήταγαν ήταν ένα καλό καθαρισμό κ' λάδωμα μετά από κάθε εκδρομή και πολλές φορές Σαμπρέλες.
Μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση...Ειδικά αυτό που έχω εγώ για να πηγαίνω στις εκδρομές το οποίο είναι το ποιό ταλαιπωρημένο ποδήλατο, ούτε Λάστιχο δεν του έχω αλλάξει...:)

Ένα έχω να πω...TREK 3700 D '12 ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος...Σκύλος...;)

tigerdaytona

tigerdaytona

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 561 Δημοσιεύσεις
Ωραιος Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΟπου έχει μπύρα και φαΐ.
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος... Βάλε λίγο ζουμάκι Joe's στις σαμπρέλες να μη χρειάζεται να τις αλλάζεις ούτε αυτές.;) Καλές δουλειές!

Ngv24

Ngv24

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 112 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος... Το έχω 8 μήνες και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος...

Βάλε λίγο ζουμάκι Joe's στις σαμπρέλες να μη χρειάζεται να τις αλλάζεις ούτε αυτές.;)

Καλές δουλειές!

Από χρόνου πλέον γιατί τον άλλο μήνα τελειώνει η σεζόν...;)

max

max

Cyclist.gr

• Cyclist Friends
  • 6.596 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος... ωραίος ρε Καπατσώρης εύχομαι να σου πάνε οι δουλειές super κ να μη σου φτάνουν άλλα 10!!!!

hellequine

hellequine

War Pig

• Cyclist Friends
  • 5.564 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSmolikas
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος... ωραίος! εύχομαι τα 10 να γίνουν 100 και να έχεις μέσα και fs και γκούρτσες και απ' όλα!

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.423 Δημοσιεύσεις

Από χρόνου πλέον γιατί τον άλλο μήνα τελειώνει η σεζόν...;)

Δηλαδή μετά θα κάθεσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως

Δηλαδή μετά θα κάθεσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Καπετάνιε, εάν μου κάνεις μια καλή πρόταση θα έρθω να σε βοηθήσω...:)
Τον Δεκέμβριο θα περάσω να σε δω που θα κατέβω στηΠατρίδα...;)

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως

ωραίος ρε Καπατσώρης

εύχομαι να σου πάνε οι δουλειές super κ να μη σου φτάνουν άλλα 10!!!!

Δημήτρη, πολύ δύσκολη σεζόν φέτος (και φυσικά η πρώτη μου χρονιά εδώ) με όλα αυτά που έχουν συμβεί στην χώρα μας αλλά εκεί που έλεγα ότι θα πάει χάλια...αυτόν τον μήνα έχει μπεί δυνατά και περπατάει καλά...Μακάρι...:)
Να είμαστε καλά θα χρειαστώ και κάποια άλλα του χρόνου...;)

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως

ωραίος!

εύχομαι τα 10 να γίνουν 100 και να έχεις μέσα και fs και γκούρτσες και απ' όλα!

σ' ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά...:)
είσαι στο μυαλό μου γιατί το σκέφτομαι για κανα δυο fs, αλλά ποιό πολύ για γκούρτσες (όπως το λες)...;)

avalanche

avalanche

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.852 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος... Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία σου. Μέχρι τώρα, όποια εταιρία έβρισκα στην Ελλάδα να κάνει κάτι παρόμοιο, την είχαν ξένοι. Ένιωθα πολύ άσχημα να βρίσκομαι στη πατρίδα μου και να είμαι αναγκασμένος να τους μιλάω αγγλικά.... Αν θες, όταν έχεις χρόνο, γράψε τις εντυπώσεις σου σε ένα άρθρο.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.408 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος... Καλή συνέχεια Δημήτρη.... Κράτα γερά ενάντια στις συνθήκες.

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως

Καλή συνέχεια Δημήτρη....

Κράτα γερά ενάντια στις συνθήκες.

Τάκη ευχαριστώ πολύ...:)
Τα έχουμε πει και από τηλεφώνου πόσο δύσκολα είναι για πρώτη χρονιά άλλα μετά από αυτά που έχω δει τον τελευταίο καιρό πιστεύω ότι του χρόνου μαζί με ένα πολύ καλό Promotion στο εξωτερικό τον χειμώνα, θα πάει πολύ καλύτερα...;)
Θα ήθελα να σ' ευχαριστήσω επίσης για όλη την στήριξη που έχω από το Cyclist.

Υ.Γ: Θυμήσου την Κυριακή στις 13:30 στο ΣΚΑΙ και στις Ποδηλατοδράσεις για όσους σας έχω λείψει...θα με δείτε...:)

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως

Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία σου. Μέχρι τώρα, όποια εταιρία έβρισκα στην Ελλάδα να κάνει κάτι παρόμοιο, την είχαν ξένοι.
Ένιωθα πολύ άσχημα να βρίσκομαι στη πατρίδα μου και να είμαι αναγκασμένος να τους μιλάω αγγλικά....

Αν θες, όταν έχεις χρόνο, γράψε τις εντυπώσεις σου σε ένα άρθρο.

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Όταν τελειώσει η Σεζόν και θα έχω αρκετό χρόνο, το είχα στα υπ' όψην να γράψω ένα άρθρο για την δουλεία μου και τις πολλές ιστορίες που έχω ζήσει εδώ...:)

Κατά τ' άλλα και εγώ τώρα που είμαι στην Πατρίδα μου...Αγγλικά τους μιλάω...;)

avalanche

avalanche

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.852 Δημοσιεύσεις

Κατά τ' άλλα και εγώ τώρα που είμαι στην Πατρίδα μου...Αγγλικά τους μιλάω...;)

Ναι, πολύ το φοβόμουν ότι θα συνέβαινε αυτό !!! :lol:

jkapa

jkapa

Cyclist Friend

• Banned
  • 767 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚως

Σε αυτό το link είναι η συνέντευξη που έδωσα στο ΣΚΑΙ TV και την εκπομπή Ποδηλατοδράσεις που παίχτηκε την Κυριακή 23/9ου.
Μπορείτε να την παρακολουθήσετε από το 6:50 λεπτό έως το 8:59 λεπτό.
http://www.skai.gr/p...WBLfCY.facebook

Υ.Γ: Στην παρουσίαση δεν έχω το TREK 3700 D '12 αλλά το άλλο πολύ καλό ποδήλατο (για τα λεφτά του πάντα μιλάω) TREK MARLIN 29" του '12.

bianchisti

bianchisti

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.512 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: TREK 3700 D '12, ένας Συνεργάτης - Συνοδοιπόρος... Mπράβο για το όλο ενχείρημα, εύχομαι να σου πάει όσο καλά θέλεις.παρότι έχω άλλο είδους κατάστημα εδώ στο νησί, σε ζηλεύω μπορώ να πω, γιατί θα με έκφραζε καλύτερα κάτι τέτοιο. αν ποτέ καταφέρω να έρθω μέχρι εκεί θα χαρώ να τα πούμε και να βολτάρουμε μαζί. καλή συνέχεια!!