Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Το αφεντικό τρελλάθηκε....!!!

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 απαντήσεις στο θέμα

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Αναμετάδοση στοιχομυθίας από τα άδυτα του Cyclist.gr: Day 1: (Takxu) -Admin, μήπως πρέπει να βάλουμε τίποτα προσφορούλες Σεπτέμβρη μήνα? Κάτι έτσι για επιδόρπιο μετά τις διακοπές και τώρα που κλείνει η ποδηλατική χρονιά? (Αdmin) -Χμμμ, λές ε? Κάτι να κάνουμε. Άσε λίγο θα το σκεφτώ και θα σου πώ. Day 2: (Admin) -Έτοιμο το excelακι με τις τιμές για τις προσφορές! Ρίξτου μια ματιά..... (Takxu) - ..............:v_scared: (σε λάθος άνθρωπο το είπα) (Admin) - Τι έπαθες και δεν μιλάς? Είπα μιας και είχαμε μια επιτυχημένη χρονιά ποδηλατικά να το γιορτάσουμε λιγάκι! 3 νίκες έκανα φέτος! (Takxu) - ...........(κατάλαβα.....με βλέπω να ψάχνω για δουλειά αν συνεχιστεί αυτό) (Admin) - Μα, γιατί δεν μιλάς ? Σκεπτικό σε βλέπω (Takxu) - Ε? Τίποτα-τίποτα..... Με τον manmar ήσουν όταν έβγαλες αυτές τις τιμές? (Admin) - Tί? ....Δεν άκουσα... (Takxu) - ....Άστο. τίποτα. Όπως καταλαβαίνετε.....Το αφεντικό τρελλάθηκε! (όπως πολλά αφεντικά συνήθως). Από Δευτέρα ξεκινά ένα 10ήμερο προσφορών με τιμές που δεν έχετε ξαναδεί και αυτό δεν είναι Marketing. Σε μια σειρά από προϊόντα (κυρίως ΠΟΔΗΛΑΤΑ) θα υπάρξουν πραγματικά εντυπωσιακές προσφορές. Βάλτε το στο πρόγραμμα γιατί δεν αναμένεται να μείνουν για πολύ διαθέσιμα. Όποιος πρόλαβε....την ρόδα είδε! Stay tuned!

Billopoulos

Billopoulos

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.307 Δημοσιεύσεις
Τιποτα σε ρουχο περιμενω εγω, γιατι θα χρειαστω προμηθειες για την Κρητη!!!!

Sorsun

Sorsun

The Iceman

• Cyclist Friends
  • 1.525 Δημοσιεύσεις
Αν δω να βγαίνει σε προσφορά και να εξαντλείται το κουρσί που θέλω να πάρω (και δεν έχω μαζέψει ακόμη τα λεφτά) θα αυτομαστιγωθώ. Καλά, δεν μας λυπάστε;

velissarios

velissarios

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 153 Δημοσιεύσεις

Αν δω να βγαίνει σε προσφορά και να εξαντλείται το κουρσί που θέλω να πάρω (και δεν έχω μαζέψει ακόμη τα λεφτά) θα αυτομαστιγωθώ.

Καλά, δεν μας λυπάστε;

Τις δόσεις τις έχεις ακουστά; :D

Christoforos?

Christoforos?

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.231 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠολύκαστρο Κικίς
Κρατήσεις μπορούμε να κάνουμε απο τώρα??? :lol:

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Κρατήσεις μπορούμε να κάνουμε απο τώρα??? :lol:

Το κακό είναι ότι αυτός δεν κρατιέται με τίποτα!!

Σήμερα το απόγευμα είχε κατέβει στο ισόγειο και "χάριζε" ποδήλατα και υποσχέσεις!! Ρώτα άλλους cyclist friends που ήταν εκεί να σου πουν. Εγώ τα έμαθα και ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω.
Την Δευτέρα λέμε.....από σήμερα υπόσχεται!
'Ενα μικρό δείγμα θα σας δώσω για να καταλάβετε γιατί τα λέω αυτά....

Αυτό την Δευτέρα θα το πουλάει 2100? !!!!!:tantrum:

rumblefish

rumblefish

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.062 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚαισαριανή

Το κακό είναι ότι αυτός δεν κρατιέται με τίποτα!!

Σήμερα το απόγευμα είχε κατέβει στο ισόγειο και "χάριζε" ποδήλατα και υποσχέσεις!! Ρώτα άλλους cyclist friends που ήταν εκεί να σου πουν. Εγώ τα έμαθα και ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω.
Την Δευτέρα λέμε.....από σήμερα υπόσχεται!

Παρόλο που πέρασα σήμερα από το κατάστημα δεν μπόρεσα να υποκλέψω καμία πληροφορία. Αλήθεια σκελετούς για κούρσες θα έχει η προσφορά? Κάτι με τρώει ......

barkelonis

barkelonis

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 88 Δημοσιεύσεις
ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ? ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ? ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΙΔΗ?

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Διάβασε εδώ και θα καταλάβεις. Μέχρι το βράδυ θα πρέπει να περιμένουμε......για το online κατάστημα. Στο φυσικό κατάστημα οι προσφορές έχουν μπει ήδη και τρέχουν....

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.423 Δημοσιεύσεις

Διάβασε εδώ και θα καταλάβεις.
Μέχρι το βράδυ θα πρέπει να περιμένουμε......για το online κατάστημα.
Στο φυσικό κατάστημα οι προσφορές έχουν μπει ήδη και τρέχουν....

Σκελετούς κούρσας στίς Βρυξέλλες στέλνετε?Καρμπον?Και μεταχειρισμένο με εγγυηση cyclist δέχομαι.1,83 ύψος.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
10:34
Μετά από πολύωρη ψυχανάλυση κατάφερα να τον κάνω να δουλέψει σήμερα!
Έτοιμο προς τέρψη και ..........
Ιδού!

rama

rama

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 7.431 Δημοσιεύσεις
999, τα κατσίκια και τ' αρνιά !!!! Μπράβο, ομολογουμένως πολύ καλές προσφορές. Περιττό να πώ οτι το απόγευμα μετά τη δουλειά έρχομαι στο κατάστημα... Αγγελος

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Άγριες διαθέσεις διέκρινα την πρώτη μέρα των προσφορών. Ήδη δύο από τα μοντέλα εξαντλήθηκαν.

Επειδή τα μοντέλα είναι αρκετά σας παραθέτω εδώ τα best buys κατά την γνώμη μου με σειρά προτίμησης:

Rocky Mountain SXC 50

Rocky Mountain Slayer 50
Trek Madone 5.2 SL
Orbea Opal
Trek Fuel EX 9.5
Trek 1500
Orbea Satellite
Mobiky Genius
Orbea Larrau
Orbea Eibar

Θα επανέλθω με ρούχα και αξεσουάρ

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Επανέρχομαι με το top ten Ρούχων και αξεσουάρ

1. Catlike whisper , Το κορυφαίο κράνος της Catlike και ένα από τα καλύτερα στον κόσμο

2. Discovery windshell Jacket, Πολύ καλή ποιότητα τώρα που αλλάξει ο καιρός. Ο μόνος λόγος που μπαίνει προσφορά είναι γιατί η Discovery μας αφήνει χρόνους

3. Παλμογράφος Cp 29, παλμογράφο με 29 λειτουργίες δύσκολα βρίσκεις σε αυτά τα χρήματα

4. Παπούτσια Nike Lance Limited, Κορυφαία ποιότητα

5. Mακρύ κολάν Etxeondo Alkar, μακρύ παντελόνι ποιότητας Etxeondo σε αυτά τα χρήματα θα κάνουμε πολύ να ξαναδούμε

6. Super Pit Kit, πλήρες σετ συντήρισης και καθαρισμού με μεγάλο κέρδος αν προσθέσει κανείς την αξία των κοματιών που περιλαμβάνει ξεχωριστά.

7. Jacket Etxeondo Bigun 135 ευρώ πιθανά για το καλύτερο χειμερινό ποδηλατικό ρούχο της περασμένης χρονιάς είναι πολύ λίγα

8. Ciclosport Hac 4 Pro Plus, μου κάνει παρέα στις προπονήσεις μου τα τελευταία δύο χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα

9.Κοντομάνικη Μπλούζα Etxeondo Nairon, και πάλι με τα χρήματα αυτά η αγορά ενός Etxeondo είναι must, τουλάχιστον για να δοκιμάσει κάποιος την ποιότητά της

10. Αμάνικη μπλούζα Bassler, την αγόρασα χτες. Προσωπική επιλογή λόγω αισθητικής

Ελπίζω οι inside info να σας φανούν χρήσιμες στις αγορές σας.

trelovet

trelovet

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • PipPipPip
  • 38 Δημοσιεύσεις
Πάντως κακά τα ψέματα , κάποιοι από εμάς που πλήρωσαν τα ποδήλατα στην κανονική τους τιμή , τώρα νοιώθουν λίγο σαν μ....κες :( :( :(

Free2ride

Free2ride

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 292 Δημοσιεύσεις

Πάντως κακά τα ψέματα , κάποιοι από εμάς που πλήρωσαν τα ποδήλατα στην κανονική τους τιμή , τώρα νοιώθουν λίγο σαν μ....κες :( :( :(

Είμαι σίγουρος ότι έτσι αισθάνεσαι αλλά από την άλλη έτσι κινείται η ποδηλατική αγορά παγκοσμίως. Πρέπει η εκάστοτε εταιρία να αδειάσει τις αποθήκες για τα νέα λουκούμια. Το επόμενο ποδήλατο μην το πάρεις αρχές περίμενε Σεπτέμβριο Οκτώβριο που θα βγει σε προσφορά.(αν έχει μείνει κανένα στο χρώμα που το θες και στο μέγεθος και και και... κάτι σαν να πηγαίνεις για αγορές την ογδόη μέρα των εκτπώσεων.

Juggler

Juggler

Samuel Sanchez Gonzalez

• Cyclist Friends
  • 1.147 Δημοσιεύσεις
Καλως ή κακως ετσι εχουν τα πραγματα με το εμποριο...