Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ!

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
112 απαντήσεις στο θέμα

Christoforos?

Christoforos?

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.231 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠολύκαστρο Κικίς
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ!

Ίσως εχω χάσει επεισόδιο. Γιατί δεν είναι διαθέσιμοι στα cyclist?

Νομίζω γίνετε κατόπιν παραγγελίας και κάνουν κανένα μήνα για να ρθουν. Εγώ έτσι του πήρα. Δεν θυμάμαι αν έγραφε όμως μη διαθέσιμο ή κατόπιν παραγγελίας...

Semis

Semis

Κορινθιακός Π.Ο.

• Cyclist Friends
  • 175 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚόρινθος

Νομίζω γίνετε κατόπιν παραγγελίας και κάνουν κανένα μήνα για να ρθουν. Εγώ έτσι του πήρα. Δεν θυμάμαι αν έγραφε όμως μη διαθέσιμο ή κατόπιν παραγγελίας...

Ok. Ευχαριστώ !!

Antwnis

Antwnis

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.028 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Οι τροχοί όπως προείπαν κ τα παιδιά σκίζουν, πάρε ένα τηλέφωνο στο τσίκλιστ γιατί να δεν κάνω λάθος περιμένουν παραλαβή καμπανιόλο κ σία αυτές τις μέρες

UltegraBoy

UltegraBoy

Climber

• Cyclist Friends
  • 2.019 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΧανιά
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Τους εχει το βικε24 ετοιμοπαραδοτους.

Antwnis

Antwnis

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.028 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! [TABLE="align: right"] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="align: right"] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [/TABLE] B24 -> Total Value 282,96 ?[TABLE="align: right"] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [/TABLE] Cyclist -> 240 ? Nα προσθέσω κάτι άλλο; [TABLE="align: right"] [TR] [TD="align: right"][/TD] [/TR] [/TABLE]

UltegraBoy

UltegraBoy

Climber

• Cyclist Friends
  • 2.019 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΧανιά

Our price:
239,90 ? ;

Antwnis

Antwnis

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.028 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Βάλε χώρα αποστολής Ελλάντα, πάνε τις ρόδες κ στο καλάθι, βάλε μέθοδο πληρωμής κ βουαλά ~ (για εκατομμυριοστή φορά η ίδια κουβέντα, δεν περιγράφω άλλο)

UltegraBoy

UltegraBoy

Climber

• Cyclist Friends
  • 2.019 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΧανιά
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Αν κανουν απο 250 ευρω και πανω ειναι 5 ευρω.... Ετσι και αλλιως τους ειχε το bike discount 210 ευρω αλλα τελειωσαν, αν ειναι να τους παρω απο το Cyclist το οποιο δεν τους εχει, και να περιμενω 1 μηνα αστο παω απο τον γερμανο (Γενικα μιλαω)

Chris1973

Chris1973

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 64 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Μόλις τους παρέλαβα, Πανέμορφοι τροχοί, στην πράξη τώρα πιστεύω θα είναι ένα ωραίο σετάκι για προπονήσεις και για δευτεροι τροχοί για συντροφιά στους αγαπημένους μου Mavic ksyrium Elite. Ευχαριστώ τα παιδιά στο cyclist για την γρήγορη εξυπηρέτηση. Πληροφοριακά τα λάστιχα δεν με παίδεψαν καθόλου να μπουν (τα έβαλα σε 5 λεπτά και τα δύο με τα χέρια, χωρίς λεβιεδάκια παρακαλώ) και έβαλα επάνω τα vittoria rubino pro καινούργια τα οποία δεν είναι και το πιο εύκολο λάστιχο στην τοποθέτηση, ειδικά καινούργιο. Το κολπάκι είναι, τοποθετούμε κανονικά την πρώτη πλευρά του ελαστικού στη ζάντα, κατόπιν φουσκώνουμε ελάχιστα τη σαμπρέλα και την τοποθετούμε προσεκτικά στη ζάντα, στη συνέχεια προχωράμε στην τοποθέτηση της δεύτερης πλευράς του ελάστικού και μόλις φτάσουμε στο σημείο που φρακάρει (εδώ είναι το κολπάκι) ανοιγουμε τη βαλβίδα της σαμπρέλας για να ξεφουσκώσει και να μας δώσει το λίγο λάσκο που χρειαζόμαστε και βουαλά με λίγο προσπάθεια (δεν χρειάζετε να είσαι Κουταλιανός) το λαστιχάκι μας είναι έτοιμο. Χωρίς λεβιεδάκια, χωρίς καντήλια, χωρίς νεύρα. Τσεκάρουμε το λάστιχο με τη ζάντα γύρο γύρο μήν τυχόν και έχουμε δαγκώσει καθόλου τη σαμπρέλα και φουσκώνουμε, στην αρχή 5-6 τρομπαρισιές (χε, χε ξέρω πως ακούγετε αυτό αλλά πως αλλιώς να το πώ) τσεκάρουμε αλλη μια φορά τη ζάντα με το λάστιχο γύρο γύρο και του δίνουμε τις τελικές (δεν θα το πώ) για να φτάσουμε στα psi που θέλουμε. Ετοιμο, καλά χλμ να έχουμε.

nilaz

nilaz

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.464 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Τους παραλαμβανω αυριο για να κανουν παρεα στους Bora με Continental GP4000S. Για να δουμε...

Galinho

Galinho

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.191 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία.

Τους παραλαμβανω αυριο για να κανουν παρεα στους Bora με Continental GP4000S.
Για να δουμε...

Όταν τους πάρεις ξέρεις....Φωτόζζζζζζζζζζζζ....

nilaz

nilaz

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.464 Δημοσιεύσεις

Όταν τους πάρεις ξέρεις....Φωτόζζζζζζζζζζζζ....

Μα καλα εχεις φωτο με τους Bora κ θελεις κ με τους ταπεινους Scirocco? Ο Takxu κ το μπαζαρ απλα παρατεινουν λιγο το θεμα τροχων...

Galinho

Galinho

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.191 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία.

Μα καλα εχεις φωτο με τους Bora κ θελεις κ με τους ταπεινους Scirocco? Ο Takxu κ το μπαζαρ απλα παρατεινουν λιγο το θεμα τροχων...

Οι Bora είναι στη σφαίρα της φαντασίας.... Να το δούμε και πιο γήινο το ποδήλατο... Πάντα μου αρέσει να βλέπω το ποδήλατο όπως είναι καθημερινά. Γιατί καθημερινά πρέπει να με τραβάει να το καβαλήσω.... Σκέψου μετά πώς θα είναι να ανεβαίνεις να τρέξεις αγώνα με τους Bora....

nilaz

nilaz

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.464 Δημοσιεύσεις

Οι Bora είναι στη σφαίρα της φαντασίας.... Να το δούμε και πιο γήινο το ποδήλατο... Πάντα μου αρέσει να βλέπω το ποδήλατο όπως είναι καθημερινά. Γιατί καθημερινά πρέπει να με τραβάει να το καβαλήσω.... Σκέψου μετά πώς θα είναι να ανεβαίνεις να τρέξεις αγώνα με τους Bora....

Σωστος. Το δουλευω. Φωτο next weekend.

nasouk

nasouk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 252 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Εμα παω και γω να βαλω παραγγελια να βαλω τα σιροκια στο μποδηλατο και ..... δεν υπαρχουν???:o Τι πως που τα παραγγελνω ποτε ερχονται που πλερωνω?:naughty: Προτιμω Ελλαδα και σαικλιστ ειδικα καθως τα παιδια ειναι καλα, και εχουν και τρελλη τιμουλα σε σχεση με τους εξω βαρβαρους .:cool: Θα ερθω να τσιμπησω λαστιχα την Παρασκευη και να οργανωθουμε να παρετε τηλ τον Καμπανιολη να τις πακεταρει να τις εχουμε σε 2-3 μερες.:lovl: Νομιζω για πρωτη αναβαθμιση στο τρεκ 2.3 2013 ντομανι μου να ειναι οκ οι σιροκο. Ποδηλασια κανω σε επαρχιακο δικτυο με !#%$@!#$ οδοστρωμα,ειμαι κοντα στα 100 κιλα προς το παρον(ειμαι δυνατο παιδι και μυωδης), θελω να βαλω 25αρι λαστιχο να ειναι ακομα πιο ανετο.Αυτα, αν καποιος εχεις λογους να μην γινει ο γαμος, να μιλησει τωρα, αλλιως να παει να κανει πεταλι.:bleh:

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΟπου έχει μπύρα και φαΐ.
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Βλέπω ότι το προφίλ των 35mm το χρησιμοποιούν και άλλες εταιρίες στους οικονομικούς αλουμινένιους τους. Τα έχει όλα και συφέρει. Εκτός από τους τσιρόκους έχει και η φούλκρουμ από φέτος τους κουάτρο, για τους οποίους δε βλέπω (ακόμα) να γίνεται κουβέντα. Τι παίζει με αυτούς? Σε κάποια ξένα ιντερνετομάγαζα τους έχουνε βγάλει και είναι λίγο ακριβότεροι από τους τσιρόκο. Κανονικά δε θα έπρεπε να συμβαίνει το αντίθετο? Εχουν κάποια καλύτερα specs οι κουάτρο μήπως?

Giannis26

Giannis26

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.245 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Λιγο που τις κοιταξα εχουν συνολικο βαρος (βαση αυτων που διαβαζω) μικροτερο απο τους scirocco Τωρα αν εχουν διαφορες θα το μαθουμε σε λιγο καιρο..Τους γλυκοκοιταζω ειναι η αληθεια και μια αναβαθμιση στα κεντρα με κεραμικα ρουλεμαν ειναι οτι πρεπει για να βγαλουμε την χρονια..ενα ζευγαρι ακομα δεν παει ποτε χαμενο με τους δρομους που εχουμε για να προπονουμαστε εδω βορεια... 225ευρω η χαμηλοτερη τιμη αυτη την στιγμη δεν ειναι και ασχημα για δωρακι χριστουγεννων ;) Το μονο που με ανησυχει ειναι αυτο με το μεγαλυτερο χειλος στα 15mm και την δυσκολια να μπει το λαστιχο....ειναι τοσο τραγικο ?????

nasouk

nasouk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 252 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Εκτος της 3g πισω πλεξης , δεν εχουν διαφορα σε βαρος,σαν ιδιοι μου φαινονται. Top Features of the Campagnolo Scirocco 35 Clincher Wheelset Wheel Features: 35mm profile for a standard clincher tyre Spokes have an aerodynamic profile and use the anti-rotation system Spoke count: front - 16 aero spokes, rear - 21 aero spokes (MEGA G3) Aluminium hub: high side stiffness yet with low weight Aluminium nipples: reduce the peripheral weight of the wheel Oversize flange MEGA G3 cassette side: increases torsional stiffness, greater reactivity with each change in the cyclist's pace Weight: 1725 grams Top Features of the Fulcrum Racing Quattro Clincher Wheelset 35mm alloy aero profile clincher rim 16 stainless steel, straight pull areo spokes on the front and 21 on the rear. Anti Rotation spoke eyelets to maintain stiffness and keep the wheel true Smooth, durable fully sealed cartridge bearings 5 axis oversized drive side flange for stiffness excellent power transfer and even tension Great looking graphics and red alloy oversize spoke nipples Re-designed quick release skewers Weight: 1725g The 11 Speed version is supplied with a spacer for compatibility with Shimano and SRAM 10 speed Cassettes

Giannis26

Giannis26

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.245 Δημοσιεύσεις

Μαλλον καταληγω εδω...http://www.bike-disc...0-11-speed.html

nilaz

nilaz

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.464 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Γιαννη Χρονια πολλα με υγεια κ χαρα. Να σε ρωτησω ρε φιλε. Ποιο το σκεπτικο να αλλαξεις τους Mavic κ πας στους Quattro?

Giannis26

Giannis26

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.245 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Χρόνια πολλα και καλές γιορτές Νίκο Καμια σύγκριση και δεν τις αλλάζω με Quattro, απλά επειδή δεν υπαρχει κανένας λόγος να βγάλω πάλι 20000km με καλούς τροχούς στους δρόμους που έχουμε.. 2ζευγαρια λοιπόν και 3 μην σου πω για κάθε συνθήκη Οι mavic αν δεν φύγουν θα μείνουν για αναβάσεις και αργότερα θα ψάξω για Carbon 40mm και πάνω..

nilaz

nilaz

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.464 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! ΟΚ σε ευχαριστω Γιαννη. Πηρα τους Scirocco αλλα η διαφορα με τους Bora 2 ειναι χαοτικη. Με βλεπω στο μελλον για χαμηλο προφιλ σε καρμπον tubular ισως απο Κινα μερια...

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

ΟΚ σε ευχαριστω Γιαννη. Πηρα τους Scirocco αλλα η διαφορα με τους Bora 2 ειναι χαοτικη.
Με βλεπω στο μελλον για χαμηλο προφιλ σε καρμπον tubular ισως απο Κινα μερια...

εντυπωσεις Νικ?τι βλεπεις?συμφωνεις με τα παραπανω σχολια για τους Τσιροκους?

nilaz

nilaz

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.464 Δημοσιεύσεις

εντυπωσεις Νικ?τι βλεπεις?συμφωνεις με τα παραπανω σχολια για τους Τσιροκους?

Καλημερα,

Τους κράτησα για 100 χλμ. Δεν μου άρεσαν διοτι οπως εγραψα η διαφορα με τους Bora τουλαχιστον στο δικο μου μυαλο ηταν χαοτική. Όμορφοι τροχοι και πολυ καλη τιμη αλλα το βαρος τους θεωρω μείον. Οποτε δεν ειμαι ο ποιο κατάλληλος κριτής. Ισως ο Christoforos που τους εχει στο Willer να μας ελεγε καποια πραγματα.

paris20vt

paris20vt

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.130 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Εξαρταται για τι τους θες για all around τροχοι καλοι ειναι και κανουν τα παντα αν τους θες για προπονησεις παλι καλοι ειναι αν τώρα τους θες για επιδοσεις, κατι λαθος εχεις κανει. Τροχοι με προφιλ υποφερουν απο το εξτρα βαρος το οποιο θεωρητικα κερδιζεις στην ευθεια μετα απο καποια χλμ που συνήθως ειναι περισσότερα απο αυτα που παει ενας αναβατης που κανει "απλα" βολτες. ;)

Pantelis Ts

Pantelis Ts

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.087 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Δεν μου άρεσαν διοτι οπως εγραψα η διαφορα με τους Bora τουλαχιστον στο δικο μου μυαλο ηταν χαοτική.

Νίκο..χαοτική είναι και η διαφορά στην τιμή τους οπότε δεν μπορεί να υπάρχει καμία σύγκριση ανάμεσα στα δύο σετ.
Το λέω γιατί πρέπει να κρίνουμε ένα προιόν και με βάση την τιμή του.;)

nilaz

nilaz

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.464 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Σιγουρα Παντελη. Δεν ειπα το αντιθετο. Απλα αν ειχα τα ποδια του Ζαχα ισως να μην με ενοιαζε τοσο. Με τους Scirocco δυσκολα κρατουσα 30+ χλμ στην διαδρομη Αναβυσσο Σουνιο. Και ζοριζομουν αρκετα σε ανηφορακια που οι ελαφριοι τροχοι σε βοηθουν στο ρολαρισμα. Τωρα αν περιμενεις την παρεα διοτι εισαι ποιο δυνατος ποδηλατης ειναι μια χαρα. Αν ομως δουλευεις κοντα στο οριο για να μεινεις κοντα τους τοτε θελεις κατι καλυτερο που θα σε βοηθησει λιγο. Θεωρω οτι πληρωνεις παιρνεις. Ο καθενας αγοραζει βαση των αναγκων του (ουσιαστικων η κ στο μυαλο του).

konpapap

konpapap

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 152 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒόλος

Παίδες έχει δοκιμάσει κανείς τους Fulcrum Racing Quattro;
Η ερώτησή μου είναι αν αξίζουν το παραπάνω 60άρι σε σχέση με τους Σιρόκο..

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΟπου έχει μπύρα και φαΐ.
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Σκεφτόμουν σοβαρά να πάρω τους κουάτρο, αλλά μόλις είδα ότι έδινε ο Νίκος τους τσιρόκο τους πήρα άμεσα. Ακόμα δεν τους έχω δοκιμάσει, μιας και έχω σιμάνο πάνω στο ποδήλατο, και το ελεύθερο είναι για campy, αλλά λόγω δουλειάς δεν έχω προλάβει να πάω στο τσίχλιστ να το αλλάξουμε. Στο χέρι που τους έχω δει, το μόνο πράγμα που σηκώνει ίσως κάποια ελάχιστη κριτική είναι η ποιότητα των ρουλεμάν τους. Το είχε αναφέρει και ο Χριστόφορος στην αρχή, και είναι κατανοητό, λόγω χαμηλού κόσοτους του σετ. Παρ'όλα αυτά είναι κάτι που αλλάζεται με λογικό κόστος. Οταν ευκαιρήσω να πάω να πάρω το ελεύθερο για τσιμάνο θα τους βάλω στο ποδήλατο να δω τι λένε και στην πράξη.

Christoforos?

Christoforos?

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.231 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠολύκαστρο Κικίς
Απάντηση: CAMPAGNOLO SCIROCCO 35mm: ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ! Παιδιά οι τροχοί είναι πάρα πολύ καλοί. Το αρχικό ριβιού είναι πολύ περιεκτικό και ακριβές... Για προπόνηση και βόλτες είναι ότι πρέπει. Όσο για διαφορές με άλλους καλύτερους σε χλμ απλά παιδιά μην ψάχνεστε... Γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν. Οι καλύτερες μουαγιέ έχουν να κάνουν με πλασέμπο και τίποτα παραπάνω. Αυτό που μπορείς να καταλάβεις είναι μια πιο ανάλαφρη αίσθηση πιο καλό ορθοπέταλο και καλύτερο ξεκόλλημα. Αλλά μιλάμε για υπερδιπλάσια λεφτά... Και τέλος αν και δεν έχω τρέξει ποτέ σε αγώνα δύσκολα πιστεύω ότι κάποιος θα χάσει η θα κερδίσει ένα αγώνα γιατί θα έχει 300γρ ποιο ελαφρείς τροχούς... Δεν είμαι κατά των ακριβών τροχών. Είμαι κατά του να πιστεύει ή να κάνει κάποιος τους άλλους να πιστεύουν ότι άμα βάλεις καλούς τροχούς πετάς! Μου θυμίζει αυτό που λέγαμε μικροί όταν παίρναμε καινούρια αθλητικά παπούτσια... Αυτά τα σπορτέξ τρέχουν πολύ!!! :lovl: