Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
244 απαντήσεις στο θέμα

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr χωρις να θελω να γινω γραφικος καθως ολοι εχουμε αναφερει οτι το επιπεδο εξυπηρετησης ειναι σε αλλη διασταση μεταφερω εικονες απο την σημερινη μου επισκεψη στο μαγαζι...γιατι τα καλα ΠΡΕΠΕΙ να λεγονται κ μια κ δυο κ τρεις φορες!! εγω καφεδακι κ μπισκοτα..:cool: -Λεβας κ Ατλας εχουν κανει φυλλο φτερο το Τρεκ για να βρουν τι κανει τσικι-τσικι...μαλιστα ο Γιωργης εκανε βολτες μεσα στο μαγαζι για δοκιμες...:loughing1: -Πορτελανος ψαχνει για παπουτσια-πεταλια ενω ταυτοχρονα περνει μετρα ωστε να ρυθμισει σωστα αυτα που φοραω. -Τακης ψαχνει οικονομικο καρμπον δισκοβραχιονα για τα δικα μου μετρα/γουστα τι αλλο να ζητησει ενας πελατης? μα ειπαμε!! μεγαλυτερη ποικιλια στα μπισκοτα κ τους εσπρεσους!!:bleh:

atlas

atlas

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.640 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr

τι αλλο να ζητησει ενας πελατη;

μα ειπαμε!! μεγαλυτερη ποικιλια στα μπισκοτα κ τους εσπρεσους!!:bleh:

πεσ' τα, πεσ' τα, μπας και σε ακούσει η διεύθυνση.

mr. spock

mr. spock

Μμμμμππππρρρ

• Cyclist Friends
  • 9.608 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Αυτό με τους καφέδες με έχει πειράξει κι εμένα. Η άψογη εξυπηρέτηση μπαίνει σε δεύτερη μοίρα! :lovl:

SPIROSS

SPIROSS

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Καλησπέρα Είμαι καινούργιος στο ποδήλατο και μέσα στο site και στο forum βρήκα σχεδόν τα πάντα, με απαντήσεις σε ότι με απασχολούσε.Νομίζω ίσως ότι τουλάχιστον στον Ελληνικό χώρο πρέπει να είναι το μεγαλύτερο με κάλυψη σε πάρα πολλά θέματα. Αρχικά μπήκα για τις Αγγελίες καθώς ενδιαφέρομαι για αγορά ποδηλάτου (καινούργιου ή μεταχειρισμένου) αλλά τελικά βρήκα αρκετά θέματα προς ενημέρωση και συζήτηση. Η επίσκεψή μου στο κατάστημα για ενημέρωση σε μελλοντική αγορά ποδηλάτου κούρσας ήταν άκρως κατατοπιστική από όλα τα παιδιά.Δεν συμβαίνει σε όλα τα καταστήματα τουλάχιστον στον ίδιο βαθμό. Πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν και να βοηθήσουν για την ιδανικότερη και καταλληλότερη πρόταση σύμφωνα με τις ανάγκες και το επίπεδο του υποψήφιου αγοραστή. Νοιώθω ότι βρίσκομαι σε μιά ομάδα που πραγματικά αγαπάει το ποδήλατο. Έχω να μάθω αρκετά εδώ..!!

spyrosG

spyrosG

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 103 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Το τελευταίο διάστημα δεν κινείτε αυτή η ενότητα και είναι κάτι το οποίο δεν το έχουμε συνηθίσει .

alex spanos

alex spanos

Cycling friend

• Cyclist Friends
  • 1 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr με εχει βοηθησει πολυ σε αγορες αλλα δε μπορω να βαλω αγγελια

panoskkk

panoskkk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 232 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Αν και πολλά χρόνια μελος του friends, σημερα παρέλαβα την πρωτη μου παραγγελία απο το κατάστημα, ναι, πριν την παρελευση 24 ωρών, στο Διδυμότειχο. Ειστε φοβεροι. Ελπίζω το καλοκαιρι απο κοντα. Παναγιώτης

johneco

johneco

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 577 Δημοσιεύσεις

Πρόσφατα πήρα τους campy ZONDA απ'το CYCLIST οπότε εχω φρέσκιες εντυπώσεις απο το καταστημα.
Στο κουρσάκι μου ORBEA AQUA φορουσα τους FULCRUM RACING 5 τους οποίους αγόρασα σχεδόν καινούργιους (130 Χλμ ) απο συμφορουμίτη.
Λόγω ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΣΠΑΣΜΕΝΩΝ ΑΚΤΙΝΩΝ στον πίσω τροχό (και την τελευταία φορά με ενα άσχημο πέσιμο που θα μπορούσε να είναι και μοιραίο) αποφάσισα οτι κάτι πρέπει να κάνω.
Παρά το γεγονός οτι δεν τους αγόρασα καινούργιους απο το κατάστημα επικοινώνησα με το CYCLIST και προθυμότατα οι άνθρωποι επικοινώνησαν με την FULCRUM που τους αντικατέστησε με καινούργιους της ιδιας σειράς και μάλιστα πάρα πολύ γρήγορα!!!!
Εκανα μια πρόταση και το CYCLIST δέχτηκε με μία χρηματική επιβαρυνση απο πλευράς μου να αντικαταστήσει τους καινούργιους τροχους με τους campagnolo ZONDA.
(ΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ!!!!!!!!!!! ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ και μπηκαν στον κόπο να αλλάξουν τροχους που ΔΕΝ αγορασα απο αυτούς!!!!!!
ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ CYCLIST
και στα παιδιά που ασχολήθηκαν με το θέμα μου που πιστεύω οτι άλλα καταστήματα στην Ελλάδα δεν θα το έκαναν!!!!

R1der

R1der

Perix Parnitha Team

• Cyclist Friends
  • 1.323 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Έχω πολλές καλές εμπειρίες αλλά πάντα πρέπει να γράφονται τα καλά. Πήγα χτες το carpe μου και το άφησα για ακτινολόγηση, εξαέρωση και καινούριο συρματόσκοινο στο πίσω ντεραγιέ. Το παρέλαβε ο Σπύρος και τον ρώτησα αν έπαιζε να είναι έτοιμο το σάββατο. Μου είπε ότι θα πνιγόταν άρα πάμε από βδομάδα. Του απάντησα ότι δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα μιας και δεν το βιαζόμουν και έφυγα. Ε σήμερα κατά τις 11 με πήρε και μου είπε ότι βρήκε κενό και το έφτιαξε. Τι να πεις πέρα από ευχαριστώ; Υ.Γ. Κατά την παραλαβή έπαιξε και ένα μίνι σεμινάριο από το Λέβα περί παλουκόσελου όρκας!!!

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Τα καλά σας λόγια μας βοηθάνε να συνεχίζουμε. Ευχάριστουμε πολυ για το κόπο που κάνετε να γράφετε για μας! Στάλθηκε από το LT30p μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

vamvakoolas

vamvakoolas

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.544 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαCentral Europe

[ATTACH]227659[/ATTACH]

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα παιδιά στο cyclist και ειδικά το Σπύρο που ασχολήθηκαν με το ποδήλατο που θα με συνοδεύει στις προπονήσεις. Τα καλώδια /τακάκια jagwire που έφτασαν απλώς τα «σπάνε», ενώ θα έχω την ευκαιρία να δοκιμάσω τους αποσβεστήρες κραδασμών και τη ταινία της fizik που έχω ακούσει τα καλύτερα. Αφού δε κάνουμε ποδηλασία ας αναβαθμίσουμε τα ποδήλατα.

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Ευχαριστούμε πολύ Κωστή! Ξεκίνα το ποδήλατο!!!

atlas

atlas

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.640 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Ευχαριστούμε Κώστα. Χαρά μας που σε κανουμε χαρούμενο.

tpag

tpag

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 70 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Εχουμε ηδη γιορτασει τα 10 χρονια cyclist.gr & cyclist-friends.gr και χαιρομε ιδιαιτερα γι'αυτο οπως επισης και για την υψηλης ποιοτητα των υπηρεσιων του αλλα υπαρχει και ενα μεγαλο ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!! Αυτο το μεγαλο ααααχχχχ εχει βαθος χρονου 3 μηνες περιπου οταν αποφασισα να αλλαξω σελα. Πηγα λοιπον στο C1 για test σελα αλλα μου ειπαν δεν υπαρχει διαθεσιμη η συγκεκριμενη....ξαναπηγα τα ιδια. Ευτυχως υπαρχει και το C2, ευχαριστω πολυ το Μαρινο. Αφου τη δοκιμασα...τελεια λεω, θα την αγορασω. Βλεπουμε ειναι διαθεσιμη στο site, πληρωνω ολο το ποσο προκαταβολικα, το Σαββατο θα ειναι εδω. Περναει το Σαββατο και ερχεται η Τερτατη οπου μου ανακοινωνεται οτι το ERP δεν μας τα ελεγε καλα.....ΓΙΑΤΙ? OK, μπορουμε να την παραγγειλουμε, βεβαιως. Υπομονη λοιπον θα ερθει λεω συντομα! Υπολογισα χωρις το ξενοδοχο που λενε οπου σχεδον 2 μηνες μετα μου ανακοινωνεται οτι δεν ερχεται πλεον η σελα αυτη.......το δευτερο ΓΙΑΤΙ? Επισης μου ανακοινωνεται οτι μπορουμε να κοιταξουμε καποια αλλη ή και οποιαδηποτε αλλη επιλογη. Πραγματικα εκεινη τη στιγμη σκεφτηκα οτι θα μπορουσα να κοιταξω στην ευρωπαϊκη αγορα, πραγματι ηταν αμμεσα διαθεσιμη, αλλα δεν το εκανα. Οχι ειπα, επιμενω ΕΛΛΗΝΙΚΑ και ειδικα το Brand που λεγεται CYCLIST.GR παρολλου που εκρεμμουν καποια ΓΙΑΤΙ!!!! Εν τω μεταξυ, κοιταω το site της αντιπροσωπειας της συγκεκριμενης σελας και βλεπω οτι ειναι διαθεσιμη...ρωτησα επισης το επισημο customer service της συγκεκριμενης εταιρειας και μου ανεφεραν οτι η συγκεκριμενη σελα is still in range........το τριτο ΓΙΑΤΙ? ΟΚ λεω (το δευτερο), ο καθενας στο χωρο του και ο Λουμιδης στους καφεδες, θα κοιταξω καποια αλλη σελα στο CYCLIST.GR. Ετυχε να ανεβω σε καποιο αλλο ποδηλατο οπου η σελα του με βολεψε. Παμε λεω...θα επιλεξουμε αυτη. Δεν υπαρχει διαθεσιμη....ισως ερθει τελος του μηνα αρχες του επομενου. .......Σκεφτομαι τι επιλογες εχω????? να περιμενω ποσο? σιγουρα τοσο? μηπως κατι συμβει? αλλους 2 μηνες υπομονη ενω υπαρχει αμεσσα διαθεσιμη στην ευρωπαϊκη αγορα?????? Η υπομονη μου εχει εξαντληθει και δεν μπορω να αποφασισω γιατι το επιμενω ΕΛΛΗΝΙΚΑ και μαλιστα CYCLIST.GR ειναι top priority!!! ......Τελικα πηρα τη αποφαση να διαλεξω την updated version της σελας που ηθελα με το αντιστοιχο κοστος και ηταν αμεσσα διαθεσιμη ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ απο το CYCLIST.GR, ειπαμε αυτο δεν αλλαζει. Εν κατακλειδει, πιστευω οτι πρεπει να κτιζετε μια σχεση εμπιστοσυνης μεταξυ πελατη-πωλητη/προμηθευτη υπηρεσιων αλλα και η εξυπητερη του πελατη πρεπει να ειναι πιο "ζωντανη" ειτε καποιος αγοραζει μια σελα ειτε αγοραζει ενα ποδηλατο. Ειμαι ενθερμος της σχεσης αυτης γιατι αφου ειμαι ευχαριστημενος εγω θα προτεινω και στους φιλους μου να αγορασουν απο αυτο το μαγαζι χωρις να κοιταξουν καπου αλλου....οπως και το εκανα με το προσφατο group buy. ......τελικα μετα απο 10 χρονια και αυτη η σχεση πελατη-πωλητη δεν εχει γινει τοσο ζεστη οσο θα επρεπε.....ΝΑΙ δεν ειμαι 10 χρονια πελατης αλλα αυτο δεν σημαινει απολυτως τιποτα. Μετα απο αυτη την εμπειρεια μου με τη σελα, ΟΚ με μια σελα, ποιες επιλογες εχω για την επομενη αγορα καποιου αλλου ανταλακτικου? .....Νομιζω οτι μια ατυχης δικαιολογια θα γινουμε καλυτεροι μετα απο 10 χρονια δεν εχει και πολυ νοημα προσωπικα για μενα. ........Οποτε αυτο το μεγαλο ΑΑΑΑΧΧΧΧΧ θα συνεχιζει να αιωρειται οπως επισης και το μεγαλο ΓΙΑΤΙ!....... Υ.Γ. Συγνωμη για το long text αλλα επρεπε να τα πω για να γινουμε ολοι καλυτεροι ειτε οι πελατες ειτε οι προμηθευτες υπηρεσιων. Αξιζουμε μια αλλη μεταχειριση και μια ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ και πρεπει να δουλεψουμε πανω σ'αυτο πολυ περισσοτερο!

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.423 Δημοσιεύσεις

Εχουμε ηδη γιορτασει τα 10 χρονια cyclist.gr & cyclist-friends.gr και χαιρομε ιδιαιτερα γι'αυτο οπως επισης και για την υψηλης ποιοτητα των υπηρεσιων του αλλα υπαρχει και ενα μεγαλο ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!
Αυτο το μεγαλο ααααχχχχ εχει βαθος χρονου 3 μηνες περιπου οταν αποφασισα να αλλαξω σελα. Πηγα λοιπον στο C1 για test σελα αλλα μου ειπαν δεν υπαρχει διαθεσιμη η συγκεκριμενη....ξαναπηγα τα ιδια. Ευτυχως υπαρχει και το C2, ευχαριστω πολυ το Μαρινο. Αφου τη δοκιμασα...τελεια λεω, θα την αγορασω. Βλεπουμε ειναι διαθεσιμη στο site, πληρωνω ολο το ποσο προκαταβολικα, το Σαββατο θα ειναι εδω. Περναει το Σαββατο και ερχεται η Τερτατη οπου μου ανακοινωνεται οτι το ERP δεν μας τα ελεγε καλα.....ΓΙΑΤΙ?
OK, μπορουμε να την παραγγειλουμε, βεβαιως. Υπομονη λοιπον θα ερθει λεω συντομα!
Υπολογισα χωρις το ξενοδοχο που λενε οπου σχεδον 2 μηνες μετα μου ανακοινωνεται οτι δεν ερχεται πλεον η σελα αυτη.......το δευτερο ΓΙΑΤΙ? Επισης μου ανακοινωνεται οτι μπορουμε να κοιταξουμε καποια αλλη ή και οποιαδηποτε αλλη επιλογη. Πραγματικα εκεινη τη στιγμη σκεφτηκα οτι θα μπορουσα να κοιταξω στην ευρωπαϊκη αγορα, πραγματι ηταν αμμεσα διαθεσιμη, αλλα δεν το εκανα. Οχι ειπα, επιμενω ΕΛΛΗΝΙΚΑ και ειδικα το Brand που λεγεται CYCLIST.GR παρολλου που εκρεμμουν καποια ΓΙΑΤΙ!!!!
Εν τω μεταξυ, κοιταω το site της αντιπροσωπειας της συγκεκριμενης σελας και βλεπω οτι ειναι διαθεσιμη...ρωτησα επισης το επισημο customer service της συγκεκριμενης εταιρειας και μου ανεφεραν οτι η συγκεκριμενη σελα is still in range........το τριτο ΓΙΑΤΙ?
ΟΚ λεω (το δευτερο), ο καθενας στο χωρο του και ο Λουμιδης στους καφεδες, θα κοιταξω καποια αλλη σελα στο CYCLIST.GR.
Ετυχε να ανεβω σε καποιο αλλο ποδηλατο οπου η σελα του με βολεψε. Παμε λεω...θα επιλεξουμε αυτη. Δεν υπαρχει διαθεσιμη....ισως ερθει τελος του μηνα αρχες του επομενου.
.......Σκεφτομαι τι επιλογες εχω????? να περιμενω ποσο? σιγουρα τοσο? μηπως κατι συμβει? αλλους 2 μηνες υπομονη ενω υπαρχει αμεσσα διαθεσιμη στην ευρωπαϊκη αγορα?????? Η υπομονη μου εχει εξαντληθει και δεν μπορω να αποφασισω γιατι το επιμενω ΕΛΛΗΝΙΚΑ και μαλιστα CYCLIST.GR ειναι top priority!!!
......Τελικα πηρα τη αποφαση να διαλεξω την updated version της σελας που ηθελα με το αντιστοιχο κοστος και ηταν αμεσσα διαθεσιμη ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ απο το CYCLIST.GR, ειπαμε αυτο δεν αλλαζει.

Εν κατακλειδει, πιστευω οτι πρεπει να κτιζετε μια σχεση εμπιστοσυνης μεταξυ πελατη-πωλητη/προμηθευτη υπηρεσιων αλλα και η εξυπητερη του πελατη πρεπει να ειναι πιο "ζωντανη" ειτε καποιος αγοραζει μια σελα ειτε αγοραζει ενα ποδηλατο. Ειμαι ενθερμος της σχεσης αυτης γιατι αφου ειμαι ευχαριστημενος εγω θα προτεινω και στους φιλους μου να αγορασουν απο αυτο το μαγαζι χωρις να κοιταξουν καπου αλλου....οπως και το εκανα με το προσφατο group buy. ......τελικα μετα απο 10 χρονια και αυτη η σχεση πελατη-πωλητη δεν εχει γινει τοσο ζεστη οσο θα επρεπε.....ΝΑΙ δεν ειμαι 10 χρονια πελατης αλλα αυτο δεν σημαινει απολυτως τιποτα. Μετα απο αυτη την εμπειρεια μου με τη σελα, ΟΚ με μια σελα, ποιες επιλογες εχω για την επομενη αγορα καποιου αλλου ανταλακτικου? .....Νομιζω οτι μια ατυχης δικαιολογια θα γινουμε καλυτεροι μετα απο 10 χρονια δεν εχει και πολυ νοημα προσωπικα για μενα.
........Οποτε αυτο το μεγαλο ΑΑΑΑΧΧΧΧΧ θα συνεχιζει να αιωρειται οπως επισης και το μεγαλο ΓΙΑΤΙ!.......

Υ.Γ. Συγνωμη για το long text αλλα επρεπε να τα πω για να γινουμε ολοι καλυτεροι ειτε οι πελατες ειτε οι προμηθευτες υπηρεσιων. Αξιζουμε μια αλλη μεταχειριση και μια ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ και πρεπει να δουλεψουμε πανω σ'αυτο πολυ περισσοτερο!

Από την δική μου πλευρά και όσο με αφορά και μου αναλογεί εμπλοκή στην εν λόγω καθυστέρηση,σου ζητάω μια δημόσια συγνώμη.

takaros7

takaros7

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 947 Δημοσιεύσεις

το cyclist ειναι αψογο....κ του χολαργου κ της κορινθου.με εχουν εξυπηρετησει κ βοηθησει παρολο που δεν εχω αγορασει ποδηλατο απο αυτους(εχω παρει βεβαια αλλα πραγματα).
στις 10 επισκεψεις μου την μια μονο δεν εχω μεινει ευχαριστημενος οχι κατι σημαντικο απλα χρειαζομουν μια πιο ξεκαθαρη απαντηση σχετικα με αντικατασταση καποιου ελατωματικου ανταλλακτικου.επειδη βαριομουν τα πολλα πηγαινε ελα τελικα το εφτιαξα μονο μου κ ολα καλα.
σε γενικες γραμμες τα παιδια ειναι πολυ καλα κ τα μαγαζια ειναι υποδειγμα για αλλους του χωρου....

κατι που θα προτεινα σαν αλλαγη ειναι να βαζατε κ αλλες μαρκες ποιοντων πχ σραμ

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Τη συγνώμη μου και από μένα και το ευχαριστώ για την επιμονή σου να μας προτιμάς! Ελπίζω τελικά η σέλα που επέλεξες να σε ευχαριστήσει!!

nasos

nasos

Cycling friend

• Cyclist Friends
  • 3 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Θα ήθελα να ανανεώσετε τις σελίδες σας.

mrkaza

mrkaza

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 430 Δημοσιεύσεις

Εγώ παλι θα ήθελα να υπάρχουν σε Stock διάφορα χρήσιμα μικροπράγματα ενδεικτικά αναφέρω μερικά που και το κατάστημα θα ειχε πουλήσει και ο κάθε εγω θα ήταν χαρούμενος.

1)Σέλλες ότι μου άρεσε ήταν Out Of Stock (Τελικά αγόρασα από αλλού)
2) Bontrager Torque Wrench (σκέπτομαι την αγορά από εξω )
3) Funkier Bandana Greece (απλά θα περιμενω μη και ξανά έρθει )
4)Μπουκαλακια Polar σε όλα τα μεγεθοι / χρώματα (αγόρασα το μικρό στο σωστό χρώμα)
Επίσης θεωρώ ότι σε αυτό τον κατάλογο http://www.cyclist.g..._Price_List.pdf θα έπρεπε να υπάρχει και κόστος ακτινολογισης με 3 τιμες
1)σε μετρια κατασταση
2)την έχω κανει ##%#% αλλα δε χρειάζονται ανταλλακτικά κτλ κτλ
3)Αθλια κατάσταση θα χρειαστεί έλεγχος για την τιμή .

Γενικά όμως ειμαι ικανοποιημένος απο το κατάστημα αλιος δε θα ψωνιζα ποδηλατο τόσο μακρια από το σπιτη μου ενώ εχω 3 ποδηλαταδικα σε ακτινα 7 km (μενω στο καματερό )

Φιλικά Καζεράκης Παναγιώτης

Dimsabas

Dimsabas

Χ.Ο.Π. (Ποδηλάτης)

• Cyclist Friends
  • 4.403 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Η γνώμη μας αναφέρεται στο μαγαζί ή στη σελίδα; Γιατί λέει cyclist.g4. Αναφορικά με τη σελίδα, θα ήθελα να γίνεται πραγματικό moderating. Να κόβονται οι δημοσιεύσεις κι οι αγγελίες που αντιβαίνουν τους κανονισμούς του φόρουμ, να αποκλείονται χρήστες που χαλούν το καλό κλίμα. Ειδικά για το τελευταίο, θυμίζω ότι πέρασε καιρός και καιρός για να φτιάξει η κατάσταση με την αποβολή έναν διαχειριστή. συγκεκριμένων μελών. Καταλαβαίνω ότι ο Τάκης είναι μόνος του, όμως τα σοβαρά φόρουμ δεν μπορούν να λειτουργήσουν με ένα διαχειριστή.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Καλησπέρα σε όλους,

Μιας και το 2013 είναι σχεδόν παρελθόν σκέφτηκα να ζητήσω τη γνώμη των μελών της αγαπημένης μας κοινότητας σχετικά με την άποψή τους για το Cyclist.gr

Κάθε τέλος της χρονιάς όλοι κάνουμε τον απολογισμό μας και βάζουμε στόχους για το μέλλον. Για όλους θα ήταν σοφό να ακούν τη γνώμη που έχουν οι άλλοι γι΄αυτούς και να λαμβάνουν υπόψη τους τις απόψεις φίλων και γνωστών πριν προχωρήσουν παρακάτω. Κάποιες από τις απόψεις αυτές τις πετάμε κάποιες τις κρατάμε αλλά αν δεν ρωτάμε χάνουμε την ευκαιρία να μάθουμε αν αυτό που κάνουμε ή ο τρόπος που συμπεριφερόμαστε είναι σωστός ή όχι και αν χρειαζόμαστε βελτίωση και που.

Έτσι, λοιπόν, και εγώ, αγαπητοί μου φίλοι θα ήθελα να ακούσουμε την άποψή σας για το Cyclist.gr

Αυτή τη φορά δεν θα κάνουμε έρευνα με συγκεκριμένες ερωτήσεις όπως κάναμε στο παρελθόν. Θα σας αφήσω να γράψετε λίγα, πολλά, για προϊόντα, υπηρεσίες και για ΟΤΙ θέλετε σχετικά με μας, θετικά, αρνητικά. ΟΤΙ νομίζετε......

Χρειαζόμαστε το feedback για να πάμε στο 2014 δυνατοί.

Ποιά είναι λοιπόν η άποψή σας για το Cyclist.gr? Τι γνώμη έχετε? Τι σας έρχεται στο μυαλό όταν ακούτε τη λέξη? Τα πάμε καλά? Τα κάνουμε καλά? Χρειαζόμαστε βελτίωση? Που? Είμαστε για τα μπάζα?

Το πληκτρολόγιο στα χέρια σας!

:D

Η γνώμη μας αναφέρεται στο μαγαζί ή στη σελίδα; Γιατί λέει cyclist.g4. Αναφορικά με τη σελίδα, θα ήθελα να γίνεται πραγματικό moderating. Να κόβονται οι δημοσιεύσεις κι οι αγγελίες που αντιβαίνουν τους κανονισμούς του φόρουμ, να αποκλείονται χρήστες που χαλούν το καλό κλίμα. Ειδικά για το τελευταίο, θυμίζω ότι πέρασε καιρός και καιρός για να φτιάξει η κατάσταση με την αποβολή έναν διαχειριστή. συγκεκριμένων μελών. Καταλαβαίνω ότι ο Τάκης είναι μόνος του, όμως τα σοβαρά φόρουμ δεν μπορούν να λειτουργήσουν με ένα διαχειριστή.

Dimsabas ότι γράφει το πρώτο ποστ από τη δημιουργία του θέματος.

nasouk

nasouk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 252 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Ατλα ευχαριστω πολυ για το σερβις, εισαι ωραιος τυπος και σωστος μαστορας. Τακη ευχαριστω για τις συμβουλες. Καλες διακοπες σε ολους σας.

atlas

atlas

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.640 Δημοσιεύσεις

Ατλα ευχαριστω πολυ για το σερβις, εισαι ωραιος τυπος και σωστος μαστορας.
Τακη ευχαριστω για τις συμβουλες.
Καλες διακοπες σε ολους σας.

Eυχαριστουμε, καλα να περασεις!

Βλοχού Ανάβασις

Βλοχού Ανάβασις

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

• Cyclist Friends
  • 6.176 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑΓΡΙΝΙΟ
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Λοιπόν ... Με την επέλαση τού Αρμαγεδδών (Βλέπε βασικά Φατσομπούκ) το Φόρουμ χρειάζεται ενεργητική αναβάθμιση. Θεωρώ, ότι όπως πολλάκις έχω γράψει ότι παίζει καίριο ρόλο το γρήγορο ανέβασμα οπτικού υλικού και αν είναι δυνατόν η εμφάνισή του σε "Πλήρη Οθόνη", εφόσον η ανάλυση πληροί τις προϋποθέσεις. Είναι περιττό να πω βέβαια, ότι Cyclist= Φόρουμ, σε τεράστιο ποσοστό ...

mrkaza

mrkaza

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 430 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Εχτές μίλησα με Cyclist για ένα πίσω τροχό αν γίνετε να τον δει σήμερα που ειχε πάρει ελαφρά στα μάτια μου έμοιαζε μισός πόντος :) μάλιστα το είπα και στο τηλ δεν εχει πάρει πολυ μισό πόντο ούτε τακάκια δεν βρίσκει η πρώτη του ακτινολογισή είναι είπα . Γέλασε ελαφρώς και μου λεει με μισο ποντο θα εβρισκε και σκελετο :D μαλλον μισο χιλιοστό θα είναι φέρτε την από εδώ . Βγάζω τροχό πλύσιμο Degreaser (παραφινέλαιο) fast στέγνωμα και πάμε … Ευγενέστατος ταχύτατος μέχρι να ψωνίσω degreaser (Proj) , λαδακι , ηλεκτρολυτες και να ρίξω μια ματιά στης τρόμπες . Έτοιμη ηταν στα 0,8 mm και τώρα είναι στα 0.2mm έφυγα χαρουμενος με ροδα και ψώνια αλλα δεν εμαθα το όνομα του ευγενέστατου κύριου και εφυγα σα τον κλέφτη από την χαρα μου . Ετσι ρωτάω το όνομα του από εδώ αν διαβάζει .

R1der

R1der

Perix Parnitha Team

• Cyclist Friends
  • 1.323 Δημοσιεύσεις
Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Κάνε μας μια γρήγορη περιγραφή και θα σου πούμε εμείς.

mrkaza

mrkaza

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 430 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr Γκριζομάλλης αδύνατος οχι πιτσιρικάς

fanisk

fanisk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 127 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr atlas (Σπυρος).

zaxariades

zaxariades

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 10.546 Δημοσιεύσεις

Γκριζομάλλης αδύνατος οχι πιτσιρικάς

Σπύρος γράφει .... Atlas

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Λοιπόν ... Με την επέλαση τού Αρμαγεδδών (Βλέπε βασικά Φατσομπούκ) το Φόρουμ χρειάζεται ενεργητική αναβάθμιση. Θεωρώ, ότι όπως πολλάκις έχω γράψει ότι παίζει καίριο ρόλο το γρήγορο ανέβασμα οπτικού υλικού και αν είναι δυνατόν η εμφάνισή του σε "Πλήρη Οθόνη", εφόσον η ανάλυση πληροί τις προϋποθέσεις.

Είναι περιττό να πω βέβαια, ότι Cyclist= Φόρουμ, σε τεράστιο ποσοστό ...

Δυστυχώς αυτή είναι η κατεύθυνση πολλών forum παγκοσμίως που έχουν πάρει τη μορφή πλέον ενός forum χωρίς τις ιδιαιτερότητες του FB. Εκεί εργάζονται ολόκληρες ομάδες και πέφτουν εκατομμύρια δολλάρια για να γίνουν όλο και πιο φιλικά στο χρήστη. Δυστυχώς στο Vbulletin δεν συμβαίνει το ίδιο αλλά δεν υπάρχει και παγκοσμίως forum που να μπορεί να αντισταθεί στο FB. Από tapatalk το ανέβασμα είναι πολύ πιο εύκολο ωστόσο. Θα το ψάξω λίγο αλλά είναι δύσκολο να βάζουμε αμφίβολα Add ons γιατί μετά κατά τις αναβαθμίσεις γίνονται χάλια.

Εχτές μίλησα με Cyclist για ένα πίσω τροχό αν γίνετε να τον δει σήμερα που ειχε πάρει ελαφρά στα μάτια μου έμοιαζε μισός πόντος :) μάλιστα το είπα και στο τηλ δεν εχει πάρει πολυ μισό πόντο ούτε τακάκια δεν βρίσκει η πρώτη του ακτινολογισή είναι είπα .

Γέλασε ελαφρώς και μου λεει με μισο ποντο θα εβρισκε και σκελετο :D μαλλον μισο χιλιοστό θα είναι φέρτε την από εδώ .
Βγάζω τροχό πλύσιμο Degreaser (παραφινέλαιο) fast στέγνωμα και πάμε …
Ευγενέστατος ταχύτατος μέχρι να ψωνίσω degreaser (Proj) , λαδακι , ηλεκτρολυτες και να ρίξω μια ματιά στης τρόμπες . Έτοιμη ηταν στα 0,8 mm και τώρα είναι στα 0.2mm έφυγα χαρουμενος με ροδα και ψώνια αλλα δεν εμαθα το όνομα του ευγενέστατου κύριου και εφυγα σα τον κλέφτη από την χαρα μου .

Ετσι ρωτάω το όνομα του από εδώ αν διαβάζει .

Να είσαι καλά για τα ωραία σου λόγια. Μιλάς για τον νευροψυχαναλυτή atlas (Σπύρο)