Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Πείτε τη γνώμη σας για το Cyclist.gr

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
244 απαντήσεις στο θέμα

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.412 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Ευχαριστουμε πολύ για τα καλά λόγια. Στο θεμα που αναφέρθηκες για τις επιλογές στο ρουχισμό, το κενό αυτό το καλύπτει η Funkier που αποτελεί την value for money σειρά μας. Οι τιμές της είναι από τις καλύτερες στην αγορά, βέβαια πάντα ένα ποδηλατικο ρούχο πρέπει να έχει κάποια Στάνταρτ οπότε τα πολυυυ φτηνά δεν είναι και τόσο κατάλληλα.
Την επόμενη φορά που θα μας επισκεφτείς ζήτησε να σου κάνουν πλήρη παρουσίαση.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • xifias, AZ1966 και ILIAKISBABIS67 αρέσει

Dimsabas

Dimsabas

Χ.Ο.Π. (Ποδηλάτης)

• Cyclist Friends
  • 4.447 Δημοσιεύσεις
Υπάρχει σειρά Χάρη Βιζιμπίλιτι στα Funkier; Jersey, μανίκια, μπατζάκια, κάλτσες;

Cube Agree GTC Race 2014

Sram Apex 2X10

Carbon 50mm wheels (China ολέ)

Fizik Arione

Cube Hubrid Reaction Pro 500 2021

100 mm Suntour μ' έκαψες, προσεχώς καλύτερη!

Bosch CX 85 Nm

Bosch PowerTube 500 Wh

Sram SX Eagle 1X12

Ελαστικόν 29+ (29Χ2.60)

KS Lev παλούκιον 125 mm

Specialized Avatar

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.412 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Αντιανεμικά, αδιάβροχα, jacket και jersey

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • Dimsabas και ILIAKISBABIS67 αρέσει

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

εχοντας γραψει αρκετες φορες στο εν λογω θεμα αναφεροντας για την πραγματικα υποδειγματικη εξυπρετηση κ την ποιοτητα εργασιας του Cyclist θα αναφερω κ ενα αρνητικο που διαπιστωσα σημερα το οποιο βεβαια δεν ειναι ικανο να αλλαξει την αποψη που εχω αλλα θεωρω οτι πρεπει να το αναφερω ωστε για να γινουμε ακομα καλυτεροι!

καιρο τωρα -σχεδον απο την αγορα του ποδηλατου πριν ενα χρονο- οταν εβαζα μεγαλο δισκο με τα τελευταια γραναζια ''κατι ροκανιζε'',ειδικα οταν πατουσα με καποια δυναμη για σπιρντ.εμπρος ακουγοταν στο ντεραγιε.

το ανεφερα στο καταστημα σε καποια επισκεψη κ η απαντηση που πηρα ηταν οτι λογω ''ελαστικοτητας'' του δισκοβραχιονα βρισκει η αλυσιδα στο εμπρος ντεραγιε.

οκ λεω ψιλο-φθηνη η φουκαραριαρα η Tiagra εισαγωγικος ο FSA μην ζηταω κ πολλα...θα το δουλεψω λιγο,θα δω μηπως με καποια ρυθμιση ψιλο-βελτιωθει αλλιως η' συμβιβαζομαι η΄καποια στιγμη το αλλαζω με κατι καλυτερο...

σημερον ειχε εργασιες καθαρισμου κ αφου τελιωσα λεω κατσε να δουμε ρε παιδι μου που κ ποσο βρισκει μπας κ μπορεσω να κανω τπτ...

στο ψαξιμο βλεπω τις βιδες που κρατανε τα φυλα των δισκων λασκα κ την μια απο τις 5 σχεδον τερμα λασκα...

σισφυξη κ ολα οκ,τερμα το ροκανισμα!!!

δεν μ'ενοχλησε οτι ηθελε ενα απλο σφιξιμο που σε 20'' γινεται

μ ενοχλησε (σημερα ετσι?που βρηκα τι φταει) η αβιαστη απαντηση με την μια οτι φταει το ανταλακτικο...

με ξερετε χρονια κ σας ξερω αλλα τοσα,θεωρω οτι αντιλαμβανεσται γιατι το γραφω! :thumbup:

• Dimsabas του αρέσει
και τοτε...θα'ρθει ο καπεταν Κεραυνος και θα σωσει ολο τον κοσμο...!!!

Δημοσίευση Εικόνας

skf381

skf381

Pro Cyclist

• Cyclist Friends
  • 92 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαATHENS

Ηθελα να εκφρασω το θαυμασμο μου για το service του cyclist. Εκανα ενα τεστ ντραιβ στο ποδηλατο μετα απο γενικη επιδιορθωση (συρματα, ρουλεμαν, λαστοιχα) και το ποδηλατο πηγαινε μονο του! τα λαστοιχα που μου προτινε ο Σπυρος ενω δεν ειχαν τοσο ωραια εμφανιση (αγωνιστικη)οσο τα προηγουμενα ποιοτικα νομιζω πως ειναι σκαλες ανωτερα. Ενιωθα σταθεροτητα και οτι ψηλωσα δυο ποντους! Μαλλον τα προηγουμενα ειχαν φαγωθει πολυ!χαχα

Σπυρος the best  !! Ευχαριστουμε cyclist :give heart: 

• Ο/Η Takxu, atlas, Antwnis και 3 άλλοι τους αρέσει αυτό