Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Party!

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
196 απαντήσεις στο θέμα

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.412 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Σε συνεργασία με τον έτερο αρχηγό της κοινότητας αποφασίστηκε σε κοινή συνεστίαση και συμβούλιο ο παρακάτω εορτασμός για τα δέκα χρόνια.

Μου είπε να το γράψει αυτός το κείμενο και να το ποστάρω εγώ για να γίνει πιο επίσημο και να φανεί το πόσο αγαπημένοι είμαστε.....

Φετος το φορουμ κλεινει 10 χρονια υπαρξης στον παγκοσμιο ιστο.

Για να γιοργασουμε παρεα αυτη την επετειο, σκεφτηκαμε να οργανωσουμε ενα παρτυ και μια βολτα, για ολα τα μελη της ποδηλατικης μας κοινοτητας !
Το παρτυ θα γινει την Παρασκευη 11 Ιουλιου στο ποδηλατικο καφε-μπαρ "Flamme Rouge", που ανοιξε προ μηνος η "δικη μας" Βασουλα Λαζοπουλου στο Γκαζι. Το μαγαζι ειναι στημενο απο ποδηλατη (πρωταθλητρια μαλιστα) για ποδηλατες, με εναν διακοσμο που ενθουσιαζει οσους το βλεπουν !! Πιο καταλληλο μερος για ενα τετοιο γεγονος δεν υπαρχει και η Βασω ειναι η καλυτερη οικοδεσποτις που θα μπορουσαμε να εχουμε για το παρτυ μας !!

Πολλες εκπληξεις ετοιμαζονται για το βραδυ της Παρασκευης, οπως η παρουσια του γνωστου μας "Ζαρατουστρα" (πλεον Wheelosoph) ως guest DJ, όπως και ενος Ξουξου που θα παιξει αργοτερα κατι τελειωμενα ηλεκτρο-χαουζ που δεν ακουγονται. Θα γινουν επισης προβολες φωτογραφιων απο παλια (και πιο προσφατα) στις οθονες του μπαρ, κληρωση για δωροεπιταγες και πολλα αλλα !! Το κυριοτερο ομως ειναι η παρουσια σας (μας) εκει, γιατι ειναι βεβαιο οτι οι παλιοι θα ξαναβρουν τους φιλους με τους οποιους ποδηλατισαν μαζι, οι νεοι θα γνωριστουν μεταξυ τους (αλλα και με τους παλιους) και άλλα τέτοια ! Η βραδια θα ξεκινησει απο τις 10 και θα τελειωσει οποτε θελουμε !! Το Flamme Rouge ειναι στην Τριπτολεμου 26, 150μ απο τον σταθμο Κεραμεικος του μετρο (προσοχη, οταν πινουμε δεν οδηγουμε !!!) https://el-gr.facebo...8848?ref=stream

Την Κυριακη 13 Ιουλιου, μια βολτα με καθε ειδους ποδηλατα προγραμματιζεται ωστε να μπορεσουν ολα τα μελη του φορουμ να ποδηλατισουν παρεα !!
Οι μεν χωματινοι, θα ξεκινησουν απο το Κρυονερι (σημειο συναντησης της κλασικης βολτας του Οδοντωτου στο Παρκο Τσε Γκεβαρα) και θα ανηφορισουν προς το Κατσιμιδι απο δασικους δρομους. Οι ασφαλτινοι θα ξεκινησουν απο τη γέφυρα Βαρυμπόμπης (σημειο συναντησης της προπονητικης βολτας του Train with Takxu) και θα ανηφορισουν προς το Κατσιμιδι απο την ασφαλτο. Ολοι αυτοι θα συναντηθουν στις 12μιση σε δεδομενο σημειο, απο οπου θα συνεχισουν παρεα και θα καταληξουν σε ταβερνα της περιοχης για να τσιμπησουν κατι ελαφρυ (παϊδακια, κοκορετσι κλπ). Καθε ενας ειναι προσκεκλημενος στη βολτα αυτη, που θα ειναι αρκετα χαλαρη ωστε και οι λιγοτερο προπονημενοι να καταφερουν να ακολουθησουν, ενω οι πιο "δυνατοι" θα πρεπει να βοηθησουν τους πιο νεους στο χωρο !! Λεπτομερειες για την καθε ομαδα θα δοθουν σε επομενα ποστ, όπως και πληροφορίες για το που, πως, πότε κλπ !! Το νοημα ειναι να μαζευτουμε οσο περισσοτεροι γινεται και να βρεθουν στο δρομο παρεα παλιοι, νεοι, αγωνιαρηδες, βολταδοροι, σφιχτοι, χαλαροι κλπ ! Θελουμε να σας δουμε ολους εκει και να γνωρισουμε οσους δεν εχουμε γνωρισει, περαν του να ξαναδουμε οσους εχουμε χασει εδω και καιρο !

Σημαντικο για τη βολτα μετα μασας της Κυριακης, η δηλωση στο ημερολογιο οσως θελησουν να κατσουν στην ταβερνα για φαγητο, ωστε να ενημερωσουμε σχετικα με τον αριθμο των ατομων τον ταβερνιαρη !!

Μεινετε συντονισμενοι στο παρον θρεντ, γιατι θα γινουν σημαντικες ανακοινωσεις για τα 2 events !!

Ημερολόγιο θα ανοιχτεί τη Δευτέρα....

Πάμε να σχολιάσουμε, να γιορτάσουμε και να χαρούμε

Ελπίζω να έρθουν και πολλοί παλιοί μας φίλοι! Να τους ξαναδούμε! Και φίλοι από την επαρχία!!!

Yeah!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

sramres

sramres

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 211 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par πολυ ωραια ιδεα!θα προσπαθισω να ειμαι την κυριακη αν και ειναι λιγο δυσκολο....

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par

όπως και ενος Ξουξου που θα παιξει αργοτερα κατι τελειωμενα ηλεκτρο-χαουζ που δεν ακουγονται.

Μπουουουου!! Κατω τα ηλεκτρο-ποπ σκουπιδια !!!

(χαχαχαχα περιμενα οτι θα το αλλαζες αυτο, αλλα εισαι σωστόστ !! )

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Συντομα θα ανακοινωθουν μεγαλα ονοματα που θα δωσουν παρουσια (απο το χωματινο χωρο, τουλαστιχον) !!

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.412 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Τι ηλεκτροποπ ρε παλιόγερε.... Το άφησα για να εκτεθείς.

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Τι ηλεκτροποπ ρε παλιόγερε....

Το άφησα για να εκτεθείς.

Χαχαχα, να εκτεθω, κανενα προβλημα !! Αρκει να μην ακουω αυτα που παιζεις !! Χαχαχααχαχα !!

Zarathustra

Zarathustra

.

• Cyclist Friends
  • 3.463 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Ειλικρινά είναι τιμή για μένα αυτό φίλοι μου και σας ευχαριστώ !!! :heart:

Zan

Zan

(m)

• Cyclist Friends
  • 6.437 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par θα ρθουν κι οι κουρτσάδες?

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Ειλικρινά είναι τιμή για μένα αυτό φίλοι μου και σας ευχαριστώ !!! :heart:

Θα χαρουμε να σε εχουμε κοντα μας, και ελπιζουμε να παιξεις για πολληηηηηηη ωρα (μπας και δεν προλαβει ο αλλος) !! Χαχαχααχαχα !!

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

θα ρθουν κι οι κουρτσάδες?

Θα τους περιμενουμε στο Κατσιμιδι με γιαταγανια και ματσετες. Θα γινει του Δραμαλη.

dred

dred

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 198 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Αυτές είναι ομορφιές!Υπέροχο παρεάκι κ καταπληκτικές μουσικές από τον zarathustra.Μπράβο παιδιά για την οργάνωση του event!

pavelitz

pavelitz

Τύπος "όξω απ' την πόρτα"

• Cyclist Friends
  • 2.574 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Δε χάνονται τέτοια γεγονότα. Θα χαρώ πολύ να είμαστε όλοι εκεί, και την Παρασκευή και την Κυριακή.

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΟπου έχει μπύρα και φαΐ.
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Αααα θα έχει και ανέβαζμα στο Κατσιμήδι να ανοίξει η όρεξις? Ωραία πράματα...:naughty: Σας θέλω γρήγορους μη φτάσουν οι κουρτσάδες πρώτοι και μας φαν το φαΐ.:ninja1:

tzak

tzak

ΚυνηγοΚΟΜ

• Cyclist Friends
  • 823 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Σας θέλω γρήγορους μη φτάσουν οι κουρτσάδες πρώτοι και μας φαν το φαΐ.:ninja1:

μόνο έναν πρέπει να φοβάσαι από δαύτους και θα σου συνιστούσα να μην καθίσεις κοντά του (όνομα δε λέω αλλά έχει μεγάλα.....μούσια :director:)

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Θα προσπαθησω να ερθω,δεν χανονται τετοιες συναντησεις!!!!

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Θα προσπαθησω να ερθω,δεν χανονται τετοιες συναντησεις!!!!

Εννοειται πως θα κανονισεις να ερθει και η Λιλλλιαν με το μπατερακι στην ταβερνα !! (εχω υπ'οψη μου και αλλα πολλα Χλapachάκια που ελπιζω να βρεθουν εκει !!)

aris87

aris87

ΥμητοΚαναδος

• Cyclist Friends
  • 2.754 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαwinnipeg,canada
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Και εγω μαλλον θα έρθω για Παρασκευή λέγω εκτός απροόπτου ευκαιρεια να σας αποχαιρετηξω ούλους απο κοντά

Sourvinakas

Sourvinakas

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 673 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Kαι γω για Παρασκευή αν δεν πάω Δίρφυ..

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Kαι γω για Παρασκευή αν δεν πάω Δίρφυ..

Η Διφρυς θα ειναι κλειστη αυτο το ΣΚ !! Οπως και ολα τα αλλα βουνα, πλην της Πανθηρας και του Παρκου Τσε !

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Και εγω μαλλον θα έρθω για Παρασκευή λέγω εκτός απροόπτου ευκαιρεια να σας αποχαιρετηξω ούλους απο κοντά

Α, σουπερ !! 2 σε 1, 10 χρονια φρεντς και αποχαιρετιστηριο για τον Αρουλη !!

trehanero

trehanero

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.149 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚαλλιθέα
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Ο Ζαρα-τούρτας vtou tzou??????ΟΥΑΟΥ..... Μέσα και στας 2 εκδηλώσεις,διότι μετά ο καθείς σιγά-ζιγά θα πάρει τον πούλο.......

tpp806

tpp806

Zombie Uprising

• Cyclist Friends
  • 1.524 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens, Greece
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Και εγω θα ειμαι εκει Παρασκευη 11/07 σιγουρα, και Κυριακη μαλλον...

vamvakoolas

vamvakoolas

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.544 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαCentral Europe

Ο Ζαρα-τούρτας vtou tzou??????ΟΥΑΟΥ.....
Μέσα και στας 2 εκδηλώσεις,διότι μετά ο καθείς σιγά-ζιγά θα πάρει τον πούλο.......

σωστος!
Τακη εμαθα θα εχεις και συνοδεια στα ακουσματα;

[ATTACH=CONFIG]233257[/ATTACH]

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.412 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Xaxaxxaxaa!! Είστε απίστευτοι! Θα σας ξελιγώσω!

Mountaineer

Mountaineer

στα βουνά...

• Cyclist Friends
  • 4.672 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par τέλεια ιδέα... μακάρι να μπορούσα να έρθω (ποτέ δεν ξέρεις βέβαια...)

Αρις

Αρις

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.225 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠάρνηθα
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Κατόπιν σχετικής επισκέψεως, μετά του Ξεκούρδιστου, μπορώ να πώ ότι : το flamme rouge* είναι συμπαθητικό, έχει μερικές πραγματικά έξυπνες ποδηλατοαναφορές στην διακόσμηση, με λίγη δουλειά και το αίθριό του θα γίνει ζούπερ γνώρισα την Βάσω [μα, που την έχω δεί, που την έχω δεί χαχαχα] . Αυτή η κοπέλλα σε κερδίζει με το χαμόγελο και την ενέργεια που εκπέμπει! Είμαι σε υπεράνθρωπη προσπάθεια αλλαγής σχεδίωνε, για να είμαι εκεί! Αν γλιτώσω τις υπεραστικές παντόφλες..... *ωραίος τίτλος, θα μπορούσε να αναδειχθεί περισσότερο με κάποια επιπλέον επισήμανση/συσχέτιση/αναφορά στα στοιχεία διακόσμησης

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

*ωραίος τίτλος, θα μπορούσε να αναδειχθεί περισσότερο με κάποια επιπλέον επισήμανση/συσχέτιση/αναφορά στα στοιχεία διακόσμησης

Να του βαλουμε φωτια, με κοκκινες φλογες ??

Αρις

Αρις

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.225 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠάρνηθα
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par ναι, και τον άλλον να φωνάζει, "σταματήστε το κάρβουνο" και τον άλλον-άλλον να φωνάζει ρίξε κι αλλο, δεν φτάνουν οι μπριζόλες για τον Βράς. (σουρρεάλ κατάσταση, σαν την μουσική Ταψιού) πάντως ο γκούγκλης στα πρώτα αποτελέσματα έχει την ποδηλατικού ενδιαφέροντος , όχι την κυριολεκτική.

pkokkaliaris

pkokkaliaris

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.942 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Κατάλαβα. Θέμα με χωματερούς = 20 σελίδες με σχόλια δύο γραμμών. Όσο γιά μένα θα δώ. Σήμερα έρχεται η αμερικάνα και θα "μου συνεννοηθεί" το πρόγραμμα ( ήδη έφτασαν χθές ο καλός και οι συμπεθέροι). Μέχρι τότε θα "μου το συνεννοείται" το γραφείο = απ' τις 7 το πρωί στις 10 το βράδυ. Αν με το καλό τα καταφέρω, ελπίζω να βρεθεί κανά καλό παιδί να με σπρώξει μέχρι κεί πάνω.

mr. spock

mr. spock

Μμμμμππππρρρ

• Cyclist Friends
  • 9.608 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Άιντε και έχω καιρό να σας δω και μου γλύψατε! Τι ώρα θαρχινήσει η φασαρία τ'αψιού να πάμε γειά σου βλάκια σε κανένα παρακείμενο κατασπαραχτήριο;