Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Trek Alpha 1.5 (2015)...αθορυβα Δυνατο!

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
47 απαντήσεις στο θέμα

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

Τελικα οι ποδηλασια δρομου ειναι εθιστικη...προσπαθησα να την αποβαλω αλλα παλι εκει γυρισα.

αυτη την φορα ξεκινησα πιο απλα,πολλοι λογοι οδηγησαν στην αγορα ενος entry level road bike σαν μια μεταβατικη λυση...

Και αυτη την φορα ξανα η ποιοτικη εξυπηρετηση + οι προσφορες του Cyclist δεν αφηναν περιθωρεια για ξενοκοιταγματα.

Αν βαλεις κ την αγαπημενη μου -πλεον- αισθηση που προσφερει η ξεχωριστη γεωμετρια της Trek τοτε ολα γινονται εντελως απλα!

25rjbxu.jpg

Εχοντας 500χιλ στους τροχους σε διαφορα τεραιν μπορω σιγα-σιγα να παραθεσω την αποψη μου για το εν λογω κουρσακι ξεκινοντας αναποδα...δλδ θα αρχισω με τον επιλογο,το συμπερασμα, λεγοντας οτι:

''σε αυτα τα χρηματα παιρνεις ΠΟΛΥ ποδηλατο''!! κ αναφερομαι στην κανονικη του τιμη γιατι αν μιλησουμε για την σουπερ προσφορα που ειχε το Cyclist τοτε ειναι σαν να στο κανουν δωρο!!

το ποδηλατακι λοιπον αναφερεται ως εισαγωγικο μοντελο μα μονο αυτο δεν ειναι,ισως να ειναι κ ετσι αλλα σιγουρα ξεφευγει απο την κατηγορια.

ομορφος,σχεδιασμος,σωστος χρωματισμος,ανετη γεωμετρια που ομως αποδιδει αν χρειαστει,καρμπον πηρουνι κ φουλ Bontrager περιφερειακα αλλαζουν τα δεδομενα!

για την σειρα μεταδοσης (φουλ Tiagra 10s) θα πω οτι ειναι ξυραφι κανονικο,ΔΕΝ περιμενα τετοια αποδοση απο μια εισαγωγικη σειρα δρομου.

οπου,οπως κ να εισαι οι ταχυτητες αλλαζουν χωρις κανενα δισταγμο.

ορθιος,καθιστος,ανηφορα,ζορι..παντου!!

Φιλος με ανωτερη σειρα που το δοκιμασε ειπε πως λειτουργει ηλεκτρικα...

η Campagnolo Veloce που ειχα σε προηγουμενο ποδηλατο υστερει μπροστα στην Ιαπωνικη μανια για 100% αψογη λειτουργια!!

τα δε ανωνυμα φρενα αλουμινιου δεν γεμιζουν το ματι αλλα καθοτι dual pivot μπορουν να σταματουν οποτε θελησεις προσφεροντας ικανοποιητικη αισθηση ασφαλειας.

οπως προαναφερα ολα τα υπολοιπα περιφερειακα ειναι Bontrager κ ξεκιναμε απο την σελα,Paradigm 1 λεει κ οντως ειναι παραδειγμα προς μιμηση,ανετη,με σωστο διακενο για την προστασια της ευαισθητης περιοχης ενω δεν λεει οχι σε παρατεταμενο στροφαρισμα καθιστος οπου εκει βλεπεις ποσα απιδια πιανει ο σακος...

αλουμινενιο παλουκοσελο 27,2 εξισου Bontrager οπως και τιμονι και λαιμος.

ιδιαιτερη μνεια πρεπει να γινει στους τροχους οι οποιοι με τις aero τυπου ακτινες εκπλησουν ευχαριστα καθως προσφερουν ακαμψια,αποροφητικοτητα κ αποδοση ισαξια ανωτερων after market προιοντων....αν μαλιστα παιξεις στα 100psi max τοτε σε συνδιασμο με τα παρακατω ελαστικα ακομα και στα σπαστηρια της Βραυρωνας το ποδηλατο ειναι βελουδο!!

αγαπημενη σειρα τα ελαστικα που φοραει, Bontrager R1 23αρια αποδιδουν πολυ καλα για την κατηγορια τους.

ανετα θα τα ξαναεβαζα αλλα σε 25αρια.

Δισκοβραχιονας FSA compact και κασετα 10αρα 12-30... :blink: ωπ..λεω μολις την ειδα..τι φλωρικο νουμερο ειναι αυτο..εγω εδω τουμπανο λεμε..ειχα 11-25 με standard δισκοβραχιονα κ θα ξεπεσω τοσο χαμηλα...

που να ηξερα ο μαυρος οτι οι ανθρωποι εχουν σκεφτει πριν απο εμας για εμας κ αποφασισαν να γλιτωσουν τα ποδια κ τα γονατα μας απο τις βλακωδεις (για εμας τους ερασιτεχνες παντα) καταπονησεις του θελω να νιωσω pro,Cancelaras κτλ...

πρωτος Διονυσος με αυτες τις σχεσεις κ ξαφνου ανακαλυπτεις πως ειναι να ποδηλατεις σε παρατεταμενη κλιση 6-7% με 150 παλμους/75 στροφες κ 2ψηφιο νουμερο ταχυτητας ενω οποτε γουσταρεις εχεις αποθεματα να δωσεις...οσο γουσταρεις κ να ξαναπεσεις στα μαλακα μετα.. :kaloe:

θυμαμαι με τρομο πλεον τα σκληρα πατηματα που στην ιδια διαδρομη εδιναν με το ζορι 60 στροφες στους ''ψηλα στον Θεο παλμους'' κ 8km/h ταχυτητα ενω η εκριση γαλακτικου οξεως εκανε παρτυ... :κλάμα

τελικα ποσο φιλικο ποδηλατο καταφεραν να φτιαξουν..?σε καθηλωνει με την απλοτητα του ενω οσες φορες το πιεσα απεδωσε εξαιρετικα.

τωρα θα πει κανεις..καλα αυτος τι προσπαθει να μας πει..?οτι πηρε ποδηλατο του 1000ρικου κ του βγηκε ποδηλατο pro tour..? -_-

σαφως κ οχι!!

απλα αγοραζοντας το συγκεκριμενο μοντελο ηδη εχεις σχεδιασει τι θα αλλαξεις για να το βελτιωσεις...κ οταν το καβαλησεις αναθεωρεις τα παντα κ βλεπεις οτι δεν υπαρχει λογος να αλλαξεις κατι,ολα ειναι ΥΠΕΡ-αρκετα ακομα κ για τον λιγακι απαιτητικο χομπιστα αναβατη!

αυτο ειναι το Trek 1.5...

σας ευχαριστω που με διαβασατε... :)

Επεξεργάσθηκε από Varth, 16 Απρίλιος 2016 - 09:36 μμ.

• Ο/Η Takxu, pahisjon, thanostakis και 12 άλλοι τους αρέσει αυτό
και τοτε...θα'ρθει ο καπεταν Κεραυνος και θα σωσει ολο τον κοσμο...!!!

Δημοσίευση Εικόνας

Twowheeler

Twowheeler

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 284 Δημοσιεύσεις
Να το χαρεις στο επακρο!
Ωραιο review!
Ξερεις τι λες!
Ισως το 12 σε συνδιασμο με το 50 σου φανει λιγο σε καποιες κατηφορες!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Επεξεργάσθηκε από Twowheeler, 12 Μάρτιος 2016 - 08:47 πμ.

Leonidas ;)

hellequine

hellequine

War Pig

• Cyclist Friends
  • 5.564 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSmolikas

Έχοντας το μικρόβιο της αναβάθμισης, σε διάφορα "εισαγωγικά" ποδήλατα που είχα κατα καιρούς αναβάθμιζα εξαρτήματα απλά για να καταλήξω μετά από καιρό οτι ο κατασκευαστής το είχε σκεφτεί καλύτερα μάλλον...

Έχω καταλήξει οτι ναι αξίζει να αναβαθμιζόμαστε αλλά εντός προδιαγραφών και μόνο...

• aldro του αρέσει

Molista Enduro Project...............loading

Tassos96

Tassos96

Γαϊδουrider

• Cyclist Friends
  • 5.507 Δημοσιεύσεις

Καλά χιλιόμετρα και πάντα όρθιος!

Υ.Σ Τελικά μονο εμένα μου φαίνονται σκοτώστρες τα φρένα;  :help:

ΚώσταςLC4

ΚώσταςLC4

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 363 Δημοσιεύσεις

έχοντας ζήσει για 3 χρόνια με το TREK 1.2, συμφωνώ και επαυξάνω

οικονομικό αλλά ολοκληρωμένο ποδήλατο

Καλές βόλτες να έχεις!!!

• George_M του αρέσει

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

σας ευχαριστω ολους!

Να το χαρεις στο επακρο!
Ωραιο review!
Ξερεις τι λες!
Ισως το 12 σε συνδιασμο με το 50 σου φανει λιγο σε καποιες κατηφορες!

πιθανον...ομως αν εχεις ανεβει ξεκουραστος στροφαροντας ντουβαρια οπως το Γραμματικο τοτε χαλαλι το 1 λεπτο στις κατηφορες,αν κ εδω που τα λεμε η καταβαση δεν ειναι μονο γραναζια..ειναι φρενα,ειναι ικανοτητα στριψιματος,ελαστικα...

Έχοντας το μικρόβιο της αναβάθμισης, σε διάφορα "εισαγωγικά" ποδήλατα που είχα κατα καιρούς αναβάθμιζα εξαρτήματα απλά για να καταλήξω μετά από καιρό οτι ο κατασκευαστής το είχε σκεφτεί καλύτερα μάλλον...

Έχω καταλήξει οτι ναι αξίζει να αναβαθμιζόμαστε αλλά εντός προδιαγραφών και μόνο...

κοιτα ενα καλυτερο σετ τροχων ποτε δεν εβλαψε κανεναν,απλα σε καποια ποδηλατα δεν ειναι επιτακτικο...η' αμμεσο.

Καλά χιλιόμετρα και πάντα όρθιος!

Υ.Σ Τελικά μονο εμένα μου φαίνονται σκοτώστρες τα φρένα;  :help:

αν ειχες δοκιμασει οτι ειχα πριν απο 1 μηνα θα ειχες εντελως αλλη αποψη..πιστεψε με κυκλοφορουν εισαγωγικα κουρσακια με ''καθολου φρενα''... :icelol: 

Επεξεργάσθηκε από Varth, 12 Μάρτιος 2016 - 10:24 μμ.

• Marinhs του αρέσει

Δημοσίευση Εικόνας

Twowheeler

Twowheeler

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 284 Δημοσιεύσεις

πιθανον...ομως αν εχεις ανεβει ξεκουραστος στροφαροντας ντουβαρια οπως το Γραμματικο τοτε χαλαλι το 1 λεπτο στις κατηφορες,αν κ εδω που τα λεμε η καταβαση δεν ειναι μονο γραναζια..ειναι φρενα,ειναι ικανοτητα στριψιματος,ελαστικα...

Σωστος! compact με 12-30 φοραω κι εγω. Περισσοτερο αναφερομουν σε κατηφορικες ευθειες, που ολοι "τις βγαζουν για μετρημα" ( τις τελικες βεβαιως) : )) και πιανουν 80αρες+, εχω βρεθει να μενω απο γραναζια!

Οπως και να χει ειναι ειδικη περιπτωση και δε συμβαινει τοσο συχνα, ωστε να αξιζει τα μεγαλα σκαλοπατια μιας 11-30, γιατι κι εγω δεν το αλλαζω το 30. Με κρατα ξεκουραστο.

• George_M, Someone και Nostromos αρέσει
Leonidas ;)

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

αλλα 500χιλ μπηκαν στον λογαριασμο μας κ οι εντυπωσεις συνεχιζουν να ειναι θετικοτατες...

νιωθω εξαιρετικα καθε φορα που παω για τσαρκα,οι χρονοι -στις ιδιες διαδρομες- κατεβαινουν με ενθαρυντικο τροπο κ κανενα προβλημα δεν με'χει απασχολησει απο το ποδηλατακι αυτο.ολα λειτουργουν αψογα,φρενα,μεταδοση τροχοι,ανεση..!

σαφως μετραει κ η προσπαθεια αλλα σιγουρα οχι μονον αυτη...

οσο αφορα τις αρχικες εντυπωσεις για το 50/34-12/30 θα πω οτι οχι μονο ηταν σωστες -για μενα παντα- αλλα ενισχυονται μερα με την μερα.

ακουραστες αναβασεις κ δυνατες ευθειες με επικυνδυνα νουμερα στο κοντερ..

αναφορικα θα πω οτι σε ευθεια με 50-12 κ 97-98 στροφες εχω 47-48χιλ/ωρα ενω στο κωπηλατοδρομιο με ιδιο γραναζωμα ειδα 56χ/ω στις 107στροφες κ 181 παλμους...ενω ο Διονυσος επεσε 1,5 λεπτα στην 2η φορα που τον προσπαθησα με 34-12 στροφαροντας.

νουμερα απιστευτα για τα δικα μου δεδομενα κ πανω απο ολα ξεκουραστα!

παμε δυνατα λοιπον...

Επεξεργάσθηκε από Varth, 04 Απρίλιος 2016 - 09:42 μμ.

• Ο/Η Takxu, Tassos96, Dimsabas και 3 άλλοι τους αρέσει αυτό

Δημοσίευση Εικόνας

mrkaza

mrkaza

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 430 Δημοσιεύσεις

Έχοντας το ιδιο ποδήλατο αλλά όντας κοντός και άπειρος σε κούρσα θα πω οτι συμφωνω μαζίσου αλλα .

1) Δεν εχω αποψη για την σελα ειχα μια sele italia turbomatic που ειχα βαλει στο Treking και μπέικε αμέσως επάνω καθος αφου την ειχα συνηθίσει :D

2)Τα φρένα ειναι αψογα αλλα αφου αλαξεις τακάκια μεχρι τοτε σε σχεση με το Treking των 200 ευρω μου απλά με τρομαζαν .

Πολύ τίμιο η μόνη κουρσα που εχω καβαλησει εχω κανει 8k και ειναι αψογο 

• George_M του αρέσει

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

2)Τα φρένα ειναι αψογα αλλα αφου αλαξεις τακάκια μεχρι τοτε σε σχεση με το Treking των 200 ευρω μου απλά με τρομαζαν .

Πολύ τίμιο η μόνη κουρσα που εχω καβαλησει εχω κανει 8k και ειναι αψογο 

ειναι γεγονος οτι τα τακακια κατεβηκαν σχετικα γρηγορα κ ειναι ηδη στην μεση,

την Τριτη παω ομως για αλλαγη με καλυτερης ποιοτητας κ θα παραθεσω εντυπωσεις....

• Takxu και houzik αρέσει

Δημοσίευση Εικόνας

Tassos96

Tassos96

Γαϊδουrider

• Cyclist Friends
  • 5.507 Δημοσιεύσεις

Περιμένω πως και πως εντυπώσεις απ τα τακάκια, γιατι είμαι κι εγώ πολύ κοντά στην αλλαγή

και δεν ξέρω αν πρέπει να αλλάξω μόνο τακάκια ή ολόκληρο το φρένο... Γιατί μετά τα δισκόφρενα του mtb αυτά με τρομάζουν.

AS32

AS32

Cyclist Friend

• Moderators
  • 7.168 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝέα Σμύρνη...Ανάβυσσος...

Με 60 ευρω βαζεις εξαιρετικα φρενα..shimano 5800.

Κατηφόρα αγάπη μου....! :)

Tassos96

Tassos96

Γαϊδουrider

• Cyclist Friends
  • 5.507 Δημοσιεύσεις

Αυτό το πλαίσιο παίρνει Long reach, οπότε οι επιλογές λιγοστεύουν πολύ. Φυσικά υπάρχουν επιλογές για καλά φρένα (πχ R650) αλλά αν σώζεται η κατάσταση με τα τακάκια... 

ilias p

ilias p

Pro Cyclist

• Cyclist Friends
  • 268 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΦωκίδα

...δεν ξέρω εάν τα τακάκια που φοράω στο sirrus μπορούν να μπούνε στην κούρσα σου, αλλά το αναφέρω επειδή αναρωτιέσαι εάν θα δείς διαφορά με άλλα τακάκια.

Εγώ αντικατέστησα κάποια στιγμή αυτά που φορούσε όταν το αγόρασα καινούριο, λόγω φθοράς, και ζήτησα να πάω σε κάτι καλύτερο. Επέλεξα αυτά:

WP_20160417_21_10_00_Pro_zpspir47x7j.jpg

Φοράω τα δίχρωμα αλλά έχω και ένα σέτ ανταλλακτικών από τα μονόχρωμα για τα οποία ακόμα δεν έχω άποψη.

Τα δίχρωμα πάντως....όταν τα φόρεσα και βγήκα βόλτα...τότε διαπίστωσα ότι πρίν ΔΕΝ είχα φρένα!

Με το που πήγα να φρενάρω για πρώτη φορά, παραλίγο να φέρω τούμπα. Τόσο μεγάλη ήταν η διαφορά τους σε σχέση με αυτά που φορούσε πρίν.

Από ότι έχω διαπιστώσει στα 5000 χλμ τουλάχιστον που έχω κάνει με αυτά, είναι ότι φρενάρουν καλά, δεν έχω καταλάβει να χάνουν τη δραστικότητά τους στις παρατεταμένες κατηφόρες, (βέβαια δεν είμαι κι απ' αυτούς που θα τα ζεματίσουν... το φρένο το δουλεύω πάτα-άφησε), δεν έχουν φαγωθεί ακόμα, άρα μπορούμε να μιλάμε για αυξημένη διάρκεια ζωής.

Στο συγκεκριμένο ποδήλατο, έχω τόσο καλά αποτελέσματα που καμιά φορά πραγματικά αναρωτιέμαι ...τι αίσθηση θα έχει η ultegra και πάνω σειρά... και αναρωτιέμαι (ξέρω ότι ρίχνω λάδι στη φωτιά τώρα... :icelol:  ).... τι στα κομμάτια θέλουν τα δισκόφρενα στις κούρσες από τη στιγμή που διαθέτουν ήδη τόσο καλά φρένα !!!! .....για τις λάσπες θα μου πείτε... :kaloe:  :P

Νομίζω ότι βάζοντας καλύτερα τακάκια θα καλυφθείς πλήρως!!!

• George_M, AS32 και tpallis αρέσει

ThouVou

ThouVou

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.395 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαLausanne, CH

Τάσο,

αν μπορείς να βάλεις τα 105 5800 (όπως είπε ο Άγγελος), είναι μια καλή επιλογή και σε λογική τιμή.

Εγώ τα συνδυάζω με τα koolstop που ανέφερε ο Ηλίας σε κόκκινο και είμαι ευχαριστημένος.

Βέβαια μην περιμένεις να έχεις φρένα όπως τα υδραυλικά που έχεις στο mountain αλλά εμένα στο στεγνό με σταματάνε αρκετά καλά ακόμα και φορτωμένο (π.χ. 120 κιλά συνολικά: εγώ + μπαγκάζια + ποδήλατο).

Στο βρεγμένο κάνεις ελαφρώς το σταυρό σου (μέχρι να φύγουν τα νερά από τη ζάντα).

Αλλά σε αυτό δεν φταίνε ούτε τα 105 αλλά ούτε και τα koolstop.

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

Αυτό το πλαίσιο παίρνει Long reach, οπότε οι επιλογές λιγοστεύουν πολύ. Φυσικά υπάρχουν επιλογές για καλά φρένα (πχ R650) αλλά αν σώζεται η κατάσταση με τα τακάκια... 

αυτο ακριβως ειναι -εντος εισαγωγικων- το προβλημα το οποιο επισημανε με την πρωτη ματια ο Τακης ο Παλασκας στο Cyclist οταν πριν απο καιρο ειχαμε μιλησει για αλλαγη δαγκανων.

μου ειπε ομως ομως οτι με ενα καλυτερο σετ τακακια θα δω την βελτιωση που ζητω κ δεν θα χρειαστει να ψαξω για μακρυες δαγκανες.

υπομονη μεχρι μεθαυριο κ θα σας πω....

Επεξεργάσθηκε από Varth, 17 Απρίλιος 2016 - 09:44 μμ.

Δημοσίευση Εικόνας

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

σημερα οπως ειχα πει αλλαξα τακακια κ βαλαμε αυτα.

απο τα πρωτα κιολας μετρα αισθητη διαφοα!

πλεον εχουμε φρενα κ μαλιστα εξαιρετικα,ειχαν δικιο για ακομα μια φορα οι μηχανικοι στο Cyclist κ επιβεβαιωσαν για πολλοστη φορα οτι πρεπει να εμπιστευομαστε την γνωση των ειδικων!

Τασο96 προχωρα αφοβα!

• tasos53 του αρέσει

Δημοσίευση Εικόνας

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα

πλεον εχουμε φρενα κ μαλιστα εξαιρετικα,ειχαν δικιο για ακομα μια φορα οι μηχανικοι στο Cyclist κ επιβεβαιωσαν για πολλοστη φορα οτι πρεπει να εμπιστευομαστε την γνωση των ειδικων!

Τασο96 προχωρα αφοβα!

Μα εχω μαλλιασει με τα συγκεκριμενα το ποσο δυνατα ειναι (εξοπλιζουν απο την 5800 εως την 9000) και επισης ποσο οικονομικα ειναι.

Το καλυτερο τακακι αλουμινιου που εχω δοκιμασει._

• George_M, AS32 και tpallis αρέσει

AS32

AS32

Cyclist Friend

• Moderators
  • 7.168 Δημοσιεύσεις

Τασο96 προχωρα αφοβα!

Μα εχω μαλλιασει με τα συγκεκριμενα το ποσο δυνατα ειναι (εξοπλιζουν απο την 5800 εως την 9000) και επισης ποσο οικονομικα ειναι.

Το καλυτερο τακακι αλουμινιου που εχω δοκιμασει._

Αυτο ακριβος..

Tassos96

Tassos96

Γαϊδουrider

• Cyclist Friends
  • 5.507 Δημοσιεύσεις
Αυτά στο λινκ είναι inserts.. Αλλάζουν οι επιφάνειες τριβής στα τακάκια που έχει απ τη μαμά του; Γιατί στο δικό μου δεν αλλάζουν.

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AS32

AS32

Cyclist Friend

• Moderators
  • 7.168 Δημοσιεύσεις

Στη τιμη αυτη το Cyclist εχει ολοκληρο το παπουτσακι μαζι με το τακακι..δεν παιρνεις μονο το τακακι..οποτε θα μπορεις να το βαλεις ολοκληρο.

• George_M του αρέσει

Tassos96

Tassos96

Γαϊδουrider

• Cyclist Friends
  • 5.507 Δημοσιεύσεις
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, θα το βάλω στο άμεσο πρόγραμμα.

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα
Ο κωδικος R55C4 αφορα μονο το υλικο τριβης και οχι το παπουτσακι που "φωλιαζει".
Αν θελεις και παπουτσακια ειναι εξτρα αλλα γιατι να μην μπορεις να τα αλλαξεις;
Μπορεις συνονοματε να βγαλεις μια φωτο να δω τον τυπο που εχεις αυτη την στιγμη;

AS32

AS32

Cyclist Friend

• Moderators
  • 7.168 Δημοσιεύσεις

Ο κωδικος R55C4 αφορα μονο το υλικο τριβης και οχι το παπουτσακι που "φωλιαζει".
Αν θελεις και παπουτσακια ειναι εξτρα αλλα γιατι να μην μπορεις να τα αλλαξεις;
Μπορεις συνονοματε να βγαλεις μια φωτο να δω τον τυπο που εχεις αυτη την στιγμη;

Τασο ο τακης το πουλαει ολο μαζι..οποτε δεν εχει θεμα...δεν το δεινει μονο το τακακι.

George_M

George_M

...ο Τζουλούκανος. ..

• Cyclist Friends
  • 1.596 Δημοσιεύσεις

μα δεν υπαρχει κ λογος να μπλεξεις με μονταρισματα,το παιρνεις ολο πακετο οπως λεει κ ο ΑΣ32 κ καθαρισες!

Δημοσίευση Εικόνας

Tassos96

Tassos96

Γαϊδουrider

• Cyclist Friends
  • 5.507 Δημοσιεύσεις

Αν το δίνουν όλο μαζί δεν υπάρχει θέμα εννοείται..

Επειδή ζητήθηκε, τα τακάκια μου είναι σαν αυτά 
cp250-road-brake-pads.jpg

Καλά φρεναρίσματα Varth, και στα δικά μας...

AS32

AS32

Cyclist Friend

• Moderators
  • 7.168 Δημοσιεύσεις

Αυτο παιρνεις με 10 ευρω.

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

• George_M του αρέσει

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα

Mαγκες καταλαβα απλα με 10euro λιγο δυσκολο αυτο το παραπανω…τεσπα δειτε το ειμαστε σε καλο δρομο  :icelol:

AS32

AS32

Cyclist Friend

• Moderators
  • 7.168 Δημοσιεύσεις

Mαγκες καταλαβα απλα με 10euro λιγο δυσκολο αυτο το παραπανω…τεσπα δειτε το ειμαστε σε καλο δρομο  :icelol:

Και ομως Τασο...αυτα δινει το Cyclist σε αυτη την τιμη...εχω παρει δυο ζευγαρια.
  • tasos53 του αρέσει

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα

Και ομως Τασο...αυτα δινει το Cyclist σε αυτη την τιμη...εχω παρει δυο ζευγαρια.

Αγγελε εσυ ησουν στο Μοναστηρακι με παγκο ρε φιλε τις προαλλες; χαχαχαχχαχα