Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Προσωρινή διακοπή υπηρεσιών Δευτέρα 12/1/09

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
235 απαντήσεις στο θέμα

thanos_ktm

thanos_ktm

ΕnduroΠοδηλατοδ ρομέας

• Cyclist Friends
  • 3.893 Δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλους.
Δεύτερη μέρα αποτοξίνωσης.Χθές είχα εφιάλτες και ρίγη.Σήμερα είμαι πιό καλά.Είδα και φίλους πού είχα χάσει.Τα συμπτώματα εξάρτησης υποχωρούν.
Με λένε Γιάννη και είμαι καλά!!!:rolleyes:

kαλά...μην παίρνεις και όρκο για το δεύτερο.:rolleyes::D:

Νομίζω ότι τώρα πρέπει να αρχίσουμε εμείς τα απειλητικά τηλεφωνήματα.;):cool:

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις
Admin/Takxu, είστε άκαρδοι άνθρωποι. Από τη Δευτέρα το βράδυ που κατεβάσατε το forum με έχουν επισκεφθεί ετσιθελικά ο ιος του γαστρεντερικού μαζί με τον πρωτοξάδερφό του του αναπνευστικού, κανείς δεν έρχεται σπίτι μην και κολλήσει και εγώ κοντεύω να φάω τα σεντόνια μου.

ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ CYCLIST ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΛΛΗΣΩ!

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

kαλά...μην παίρνεις και όρκο για το δεύτερο.:rolleyes::D:

Νομίζω ότι τώρα πρέπει να αρχίσουμε εμείς τα απειλητικά τηλεφωνήματα.;):cool:

XAAAAAAA.Tέλειο.!!!

Μήπως να απαγάγουμε τόν Konno και να απαιτήσουμε να κάνουν πιό γρήγορα!!!

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ
Και κάτι ...σχετικό: Τον κρασογύρο Μεσογείων στις 15 Φεβρουαρίου τον ξέρετε ; Όσοι δεν τον ξέρουν, ας κάνουν μια βόλτα από το site της ΠΕΠΑ, για δηλώσεις συμμετοχής. Ο τερματισμός του γύρου, είναι το πιο ενδιαφέρον τμήμα του!!! Απευθύνομαι σ΄αυτούς που έχουν ακούσει βέβαια για τις...χαρές τις ζωής.

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις
Για ηρεμία παρακαλώ ….αν έχει μουλαρώσει ο σερβερ θέλει παρέμβαση από τον ΜΑΝΙΤΟΥ ! Άρα αν υπάρχει τέτοιο θέμα να μαζέψουμε τις ειδικές δυνάμεις SW/HW support του φορουμ και να κάνουμε μια επίσκεψη στο εν λόγω σερβερίδι ….για να μην το πάρει ο δι@ολ@ς

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Γιάννη, αν απαγάγουμε τον Κόννο από τη Βάρη μάλλον θα χαρούν (θα σταματήσουν τα προβλήματα με τις σούζες και τα ατυχήματα που συμβαίνουν στο δρόμο μπροστά στο μαγαζί γιατί τον χαζεύουν οι οδηγοί) και δεν θα ξαναανεβάσουν το σέρβερ για να μην τους τον επιστρέψουμε. Ο Μανιτού μάλλον έχει θυμώσει γιατί οι κουρσάδες έχουν κάνει μπάχαλο τα βουνά με τις κουρσοβόλτες τους και δεν θα τους αφήσει εύκολα να κάνουν την αναβάθμιση. Ίσως αν είναι καλά παιδιά και υποσχεθούν αν αφήσουν τα βουνά ήσυχα για Χλapachoβόλτες (ήρεμα και αργά), να κάνει κάτι για να τα καταφέρουν. Α, ναι... και καμιά χορηγία στη φυλή (ποδήλατα, ανταλλακτικά, παϊδάκια, ότι έχουν ευχαρίστηση) μπορεί να βοηθήσει στο να αποφασίσει ο Μανιτού να τους βοηθήσει...

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ
Και κάτι ...σχετικό: Στον κρασογύρο Μεσογείων θα πάμε;

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Μετά την ανβάθμιση και το πέρασμα στους νέους σέρβερς, το φόρουμ θα πηγαίνει μπάλα λέμε. Κουρσάδικο θα γίνει.Ούτε ο Μανιτού δεν θα προλαβαίνει να το καντεμιάζει. Μπάλα πάνω κάτω μέσα έξω με τους νέους σέρβερς!!!!!!!

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ
Μαρίνο, τι φάγατε για μεσημέρι;

NikosR

NikosR

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 873 Δημοσιεύσεις
τριτη και 13 γινεται αναβαθμιση????

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

Γιάννη, αν απαγάγουμε τον Κόννο από τη Βάρη μάλλον θα χαρούν (θα σταματήσουν τα προβλήματα με τις σούζες και τα ατυχήματα που συμβαίνουν στο δρόμο μπροστά στο μαγαζί γιατί τον χαζεύουν οι οδηγοί) και δεν θα ξαναανεβάσουν το σέρβερ για να μην τους τον επιστρέψουμε.

Ο Μανιτού μάλλον έχει θυμώσει γιατί οι κουρσάδες έχουν κάνει μπάχαλο τα βουνά με τις κουρσοβόλτες τους και δεν θα τους αφήσει εύκολα να κάνουν την αναβάθμιση. Ίσως αν είναι καλά παιδιά και υποσχεθούν αν αφήσουν τα βουνά ήσυχα για Χλapachoβόλτες (ήρεμα και αργά), να κάνει κάτι για να τα καταφέρουν. Α, ναι... και καμιά χορηγία στη φυλή (ποδήλατα, ανταλλακτικά, παϊδάκια, ότι έχουν ευχαρίστηση) μπορεί να βοηθήσει στο να αποφασίσει ο Μανιτού να τους βοηθήσει...

Σωστά.Πάμε ν'αρπάξουμε τόν Carlos!!!!:D

vagelis

vagelis

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 92 Δημοσιεύσεις
τι γίνεται? Στην αρχή που ξεκίνησα να διαβάζω την ανακοίνωση (της Δευτέρας),το πίστεψα για να 'μαι ειλικρινής...,μέχρι που την διάβασα ολόκληρη και κατάλαβα τι τρέχει. Κατά διαβολική σύμπτωση,είχε περάσει η γυναίκα μου απο το cyclist την ίδια μέρα για να αφήσει το test ride,βλέπω κι εγώ μετά την ανακοίνωση και λέω "λες τα πουλάκια μου να μου κανονίσανε τέτοια πλάκα και να γελάνε και τα τσιμέντα?"Άκου τι πήγα να πάθω... Πλάκα πλάκα,κι αυτό που πάθαμε δεν είναι και λίγο.Αλήθεια ,το στερητικό σύνδρομο σήμερα είναι πιο έντονο...κάντε κάτι γρήγορα,δεν πάει άλλο!:(

salonikistas

salonikistas

Ο αλκοολικός!!!

• Cyclist Friends
  • 357 Δημοσιεύσεις
ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ ΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

enduras1

enduras1

MacGyver's best friend

• Cyclist Friends
  • 826 Δημοσιεύσεις
Ειδατε τι μου κανατε? Αργειτε και αγορασα πλαισιο χωρις να σας ρωτησω!!!

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ
Και κάτι σχετικό:
Στον κρασογύρο Μεσογείων θα πάμε;
Υ.Γ. Πέρασαν 47 ώρες. Τελειώνετεεεεεεεε!!!

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Και κάτι σχετικό:
Στον κρασογύρο Μεσογείων θα πάμε;
Υ.Γ. Πέρασαν 47 ώρες. Τελειώνετεεεεεεεε!!!

Ονομάστηκε έτσι γιατί γίνεται στα Μεσόγεια ή γιατί περνάει από την οδό Μεσογείων ;;
Όταν λες κρασογύρο τι εννοείς ;;
Παίρνεις κρασί στο σακίδιο και το κάνεις γύρο ή το κρασι το έχεις συνοδευτικό σε καμιά μερίδα γύρο;;
Έχω και άλλες υπαρξιακές ανησυχίες αν θες να συζητήσουμε.

areace

areace

Διχασμένος ποδηλάτης

• Cyclist Friends
  • 877 Δημοσιεύσεις
Τι θα γίνει παίδες;Θα αργήσουμε ή να ξαναρχίσω το τσιγάρο;

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις
:offtopic: σε μια εβδομάδα (στις 21 τρέχοντος) αρχίζει στις ΗΠΑ o πέμπτος κύκλος του Lost. Θα αποτελείται από τα δύο πρώτα επεισόδια του 5ου κύκλου, το "because you left" και το "the lie". Αυριο στις ΗΠΑ θα μεταδοθεί και recap επεισόδιο. Ετοιμαστείτε για lost fever!

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

:offtopic: σε μια εβδομάδα (στις 21 τρέχοντος) αρχίζει στις ΗΠΑ o πέμπτος κύκλος του Lost. Θα αποτελείται από τα δύο πρώτα επεισόδια του 5ου κύκλου, το "because you left" και το "the lie". Αυριο στις ΗΠΑ θα μεταδοθεί και recap επεισόδιο. Ετοιμαστείτε για lost fever!

Αλεξάνδρα είσαι Fun του Lost να υποθέσω εεε;;
Με υπότιτλους φέτος τι θα γίνει, ξέρεις τίποτα;;
Έχω ήδη ξεκινήσει εντατικά επανάληψη την 4η σαιζόν εν αναμονή της 5ης:D

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις

Αλεξάνδρα είσαι Fun του Lost να υποθέσω εεε;;
Με υπότιτλους φέτος τι θα γίνει, ξέρεις τίποτα;;
Έχω ήδη ξεκινήσει εντατικά επανάληψη την 4η σαιζόν εν αναμονή της 5ης:D

:offtopic: Ελπίζω ότι το θέμα με τους υποτίτλους θα λυθεί τελευταία στιγμή...
Πέρσι βολεύτηκα με το επτάλεπτο recap που είχε το ABC στο site του. Τα επίσημα teasers τα έχεις δει στο youtube?

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Πέρσι βολεύτηκα με το επτάλεπτο recap που είχε το ABC στο site του. Τα επίσημα teasers τα έχεις δει στο youtube?

Ναι και έχω μείνει παγωτό:D
Η καλύτερη σειρά που έχω παρακολουθήσει ποτέ.
Βέβαια για κάποιους μπορεί να ακούγετε παράξενο αλλά όσους έχω βάλει να την παρακολουθήσουν έχουν τελικά κολλήσει.;)
Για τους υπότιτλους είναι γνωστό ότι τουλάχιστον τα γνωστά sub sites δεν θα ανεβάσουν επίσημα.

Βέβαι υπάρχει και η λύση των αρχείων με ενσωματωμένους. ;)

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.369 Δημοσιεύσεις

τα ειδα ολα περσυ κανοντας προπονητηριο ειναι κολλημα περιμενω φετος τα πρωτα επεισοδια clopyright βεβαιως σιγα μηνβ περιμενω 5 χρονια

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.369 Δημοσιεύσεις
σουπααααααααααααα

ΣοΥπΑ ΑαααααααααααααααΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααα

ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσσσσσσσσσσσσ
σσσσσσσσΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοο
οοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυ

υυυΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
ΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥπππππππππππ
ππππππππππππΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα
ααααααααααα
α

NikosR

NikosR

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 873 Δημοσιεύσεις
εγω τα βλεπω σε HD και οχι μονο το lost προβλημα δεν υπαρχει με τους υποτιτλους φετος τουλαχιστον με τις αλλες σειρες

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις

Ειδατε τι μου κανατε?
Αργειτε και αγορασα πλαισιο χωρις να σας ρωτησω!!!

τι πήρες ?

CSI Las Vegas roulzzzzz

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις

τα ειδα ολα περσυ κανοντας προπονητηριο ειναι κολλημα περιμενω φετος τα πρωτα επεισοδια clopyright βεβαιως σιγα μηνβ περιμενω 5 χρονια

Και εμείς τι κάνουμε δηλαδή, μπρίκια κολλάμε? Προς τι η συζήτηση για τους υπότιτλους:cool:?
Που λέτε, τον πρώτο κύκλο τον είδα στη ΝΕΤ, τον δεύτερο (και τα 24 επεισόδια) σε ένα Σ-Κ, μαγείρευα με το laptop στον πάγκο.... Εκτοτε με τον γνωστό τρόπο.
Τώρα, το να ξαναγυρίσουν στο νησί με τον πεθαμένο, με ψιλοξενερώνει...

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Φέτος είναι η μόνη χρονιά που θα παρακολουθήσω μόνο το LOST. Λέω για τους υπότιτλους γιατί αν ψάξεις για υπότιτλους ταινιών πλέον είναι μόνο 2 ή 3 sites που ανεβάζουν κανονικά. ΥΓ Αν έχει ο Admin πρόβλημα με την σούπα, ας ανοίξει το forum επιτέλους :P:p:p

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Και εμείς τι κάνουμε δηλαδή, μπρίκια κολλάμε? Προς τι η συζήτηση για τους υπότιτλους:cool:?
Που λέτε, τον πρώτο κύκλο τον είδα στη ΝΕΤ, τον δεύτερο (και τα 24 επεισόδια) σε ένα Σ-Κ, μαγείρευα με το laptop στον πάγκο.... Εκτοτε με τον γνωστό τρόπο.
Τώρα, το να ξαναγυρίσουν στο νησί με τον πεθαμένο, με ψιλοξενερώνει...

Ρε Αλεξάνδρα πέρσι δεν υπήρχε πρόβλημα με subs, (όπως είναι φέτος με τα πνευματικά δικαιώματα).
Τέλος πάντων αν τα κατεβάζεις από sites όπως το TheG@$$^ (όνομα δεν λέμε) τότε οκ αλλά θα περιμένεις λίγο παραπάνω.
Εγώ κατέβαζα 30' μετά την προβολή στην Αμερική ή Καναδά και είχα subs μετά από 4 ώρες.
Γιαυτό το λέω.;)

salonikistas

salonikistas

Ο αλκοολικός!!!

• Cyclist Friends
  • 357 Δημοσιεύσεις
48 ΩΡΕΣ!!!!!!!

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΩ ΜΗΝΥΣΕΙΣ !!!!!!!!!!!

vicious cycle

vicious cycle

aka βίτσιους

• Cyclist Friends
  • 2.798 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSterea Ellada
νομίζω είναι πάλι good to go.