Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Επανενεργοποίηση των Προσωπικών Μηνυμάτων

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
5 απαντήσεις στο θέμα

Admin

Admin

Ιδρυτής Cyclist.grSwim. Bike. Run. Nutrition

• Cyclist Friends
  • 2.140 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒάρκιζα
Από σήμερα θα δείτε ότι τέθηκε σε λειτουργία και πάλι η υπηρεσία των Προσωπικών Μηνυμάτων. Αυτές τις ημέρες κάναμε διάφορα εσωτερικά test με δικούς μας λογαριασμούς ενεργοποιημένους και πλέον εμφανίζεται ότι το σύστημα λειτουργεί και πάλι κανονικά.

Θα ήθελα να τεστάρουμε το σύστημα με πολλά περισσότερα μηνύματα από όλα τα μέλη μας για τις επόμενες 2-3 ημέρες ώστε να βεβαιωθούν όλοι ότι τα μηνύματα βρίσκουν τον σωστό παραλήπτη τους.

Γι'αυτό το λόγο, θα πρότεινα να τεστάρετε και εσείς οι ίδιοι στέλνοντας μηνύματα στους φίλους και γνωστούς σας ώστε να το επιβεβαιώσετε και εσείς οι ίδιοι ότι όλα λειτουργούν κανονικά. Σε αυτά τα πρώτα σας μηνύματα, απλά μην στείλετε πληροφορίες όπως:
  • τα προσχέδιά σας για το σχεδιασμό του επόμενου FS το οποίο θα το πατεντάρετε στην Ευρωπϊκή Ένωση και θα ζητήσετε 2 εκατομμύρια ευρώ από την Trek για να πάρει τα δικαιώματα
  • τη διεύθυνση με τις προσωπικές σας σελίδες όπου σας έχει καταγράψει η κάμερα να πετάτε μολότωφ στο κέντρο τις Αθήνας
  • Τα στατιστικά που σας στέλνει ο Dobrin με την ανάλυση των watt σε κάθε σας προπόνηση που δεν θέλετε να δεί ο αντίπαλος σας
Παρακαλώ, αν εμφανιστεί οποιοδήποτε πρόβλημα, αναφερετέ το στην κατάλληλη σελίδα.

Ευχαριστώ,
Admin
  • Janimmipse του αρέσει

max

max

Cyclist.gr

• Cyclist Friends
  • 6.596 Δημοσιεύσεις
στα εισερχόμενα μου τα τελευταία 6 μηνύματα (27/01) δεν είναι δικά μου

Admin

Admin

Ιδρυτής Cyclist.grSwim. Bike. Run. Nutrition

• Cyclist Friends
  • 2.140 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒάρκιζα

Max, αυτά είναι (βάση της ημερομηνίας που μου δίνεις) από τη μέρα που είχαμε το πρόβλημα και απενεργοποιήσαμε τα Μηνύματα. Δεν υπήρχε περίπτωση να βρούμε και να διορθώσουμε τα λάθος μυνήματα. Θα ήθελα να δούμε από σήμερα, 2/2/09 και μετά πως λειτουργεί το σύστημα μετά τις εργασίες που κάναμε.

Admin

max

max

Cyclist.gr

• Cyclist Friends
  • 6.596 Δημοσιεύσεις

Max, αυτά είναι (βάση της ημερομηνίας που μου δίνεις) από τη μέρα που είχαμε το πρόβλημα και απενεργοποιήσαμε τα Μηνύματα. Δεν υπήρχε περίπτωση να βρούμε και να διορθώσουμε τα λάθος μυνήματα. Θα ήθελα να δούμε από σήμερα, 2/2/09 και μετά πως λειτουργεί το σύστημα μετά τις εργασίες που κάναμε.

Admin

καλα τα έσβησα κ τέλος

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Θες να πεις ότι οι θαυμάστριές σου δεν σου στέλνουν 6 μηνύματα την ημέρα ??

thanos_ktm

thanos_ktm

ΕnduroΠοδηλατοδ ρομέας

• Cyclist Friends
  • 3.893 Δημοσιεύσεις
Τα pop-up στα μυνήματα μου εμφανίζονται 2 φορές.!!! Για κάντε κανα check.!!