Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

MTB Test Event, Κυριακή 01 Φεβρουαρίου - Εντυπώσεις

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
114 απαντήσεις στο θέμα

VELODROME

VELODROME

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 24 Δημοσιεύσεις
Την μούρη σου δεν την έχεις βαρεθεί ακόμη......αν θες μπορείς να την βλέπεις κάθε μέρα στον καθρέφτη εμείς τι σου φταίμε.:D

Giant-lander

Giant-lander

Dust is More...

• Cyclist Friends
  • 5.744 Δημοσιεύσεις
Με αφορμή κάτι απαντήσεις που χρωστούσα στον Βανφίξ, επαναφέρω αυτό το θρυλικό θρέντ, για να βουρκώσουν τα γερασμένα μάτια του παππού Ιωάννη.... 'Ηταν ο καιρός που ο χελώνης μάθαινε στράτα-στρατούλα στο mtb, ο Τούλης κάπνιζε δυο πακέτα camel και δεν είχαμε κάτι Σντόκ, Μανιτάρλτ και Βανξίφ να μας λένε ποιό πηρούνι κατεβαίνει καλύτερα το better than sex....... Δεν βρήκα το βιντεάκι του vanic .... που το χώσαμε;;;

mr. spock

mr. spock

Μμμμμππππρρρ

• Cyclist Friends
  • 9.608 Δημοσιεύσεις
Άντε ντε να μαθαίνουμε οι νεόπες! Πού τόχωσες;

thanos_ktm

thanos_ktm

ΕnduroΠοδηλατοδ ρομέας

• Cyclist Friends
  • 3.893 Δημοσιεύσεις
Θα γίνει part2?

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

Με αφορμή κάτι απαντήσεις που χρωστούσα στον Βανφίξ, επαναφέρω αυτό το θρυλικό θρέντ, για να βουρκώσουν τα γερασμένα μάτια του παππού Ιωάννη....
'Ηταν ο καιρός που ο χελώνης μάθαινε στράτα-στρατούλα στο mtb, ο Τούλης κάπνιζε δυο πακέτα camel και δεν είχαμε κάτι Σντόκ, Μανιτάρλτ και Βανξίφ να μας λένε ποιό πηρούνι κατεβαίνει καλύτερα το better than sex.......

Δεν βρήκα το βιντεάκι του vanic .... που το χώσαμε;;;

XAAAXAAAAAAAAA....κλαιωωωωωω...........απ'τα γελια!!!!
Το βιδεον πρεπει να χαθηκε στο διαστημα,οταν εγινε η αναβαθ-μυξης του site!!!

bbchris

bbchris

Got the flow™

• Cyclist Friends
  • 4.005 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSingletracks

Giant Lander

1. Alma
2. EX 7
3. Superfly
4. Hi Fi Plus 29er
5. Hi Fi Deluxe

Αφτή ακριβώς την κατάταξη είδα και διάλεξα το ποδήλατό μου.:lovl::lovl:

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
Προσεξατε τις διαφορες αναμεσα σε ενα φινετσατο,ευγενεστατο κουρσαρο οπως ο Dobrin και σε ενα Xlapaτσαιο αγριεμενο βουκολο σαν και μενα,παρολο που τοτες φοραγα και κολαν εκανα και κουρσινγκ. [ATTACH=CONFIG]108159[/ATTACH] ....ειχα και μαυρο μαλι τα παλια τα χρονια Τοτες πρωτοκαβαλησα 29αρι και επαθα ΣΟΚ,με τον τροπο που μαζευε χιλιομετρα και πεταγε πανω απο τις πετρες

Επισυναπτόμενο(α) Αρχείο(α)

Marinalt

Marinalt

Αέρεια

• Cyclist Friends
  • 7.384 Δημοσιεύσεις

Προσεξατε τις διαφορες αναμεσα σε ενα φινετσατο,ευγενεστατο κουρσαρο οπως ο Dobrin και σε ενα Xlapaτσαιο αγριεμενο βουκολο σαν και μενα,παρολο που τοτες φοραγα και κολαν εκανα και κουρσινγκ.
....ειχα και μαυρο μαλι τα παλια τα χρονια

έτρωγες ανθρώπινα μέλη παλιότερα ? Ήθελα να'ξερα τί σου βρήκε η Χίλντα....

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

Αφτή ακριβώς την κατάταξη είδα και διάλεξα το ποδήλατό μου.:lovl::lovl:

Κοιτα και τη δικια μου

Ioannis
1. Hi Fi Deluxe
2. Superfly
3. Trek EX 7
4. Hi Fi Plus 29er
5. Orbea Alma

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

έτρωγες ανθρώπινα μέλη παλιότερα ? Ήθελα να'ξερα τί σου βρήκε η Χίλντα....

Χιλντα???

thanos_ktm

thanos_ktm

ΕnduroΠοδηλατοδ ρομέας

• Cyclist Friends
  • 3.893 Δημοσιεύσεις

Χιλντα???

Λάθος εκανε ο ανθρωπας,οσες σύζυγες:) ξέρουν Γερμανικά λέγονται....Angela.:D

Marinalt

Marinalt

Αέρεια

• Cyclist Friends
  • 7.384 Δημοσιεύσεις
ναι ρε, εκεί θα κολλήσουμε τώρα ? Τι ύφος είναι αυτό στην φωτό, σου άρεσε το κότσι του Δημητράκι ? (καλό παιδί...)

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

Λάθος εκανε ο ανθρωπας,οσες σύζυγες:) ξέρουν Γερμανικά λέγονται....Angela.:D

ΧΑΧΑΑΑΑ...σωστα!!!!

Πολυ ωραιο τοτε φιλε το Superfly,αλλα αυτο που πραγματικα με ενθουσίασε ηταν το Hi-Fi deluxe.
Ειδικα για μονοπατια με flow ειναι απαιχτο,μαλλον γιαυτο το διαλεξε και ο BB o Flow

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

ναι ρε, εκεί θα κολλήσουμε τώρα ? Τι ύφος είναι αυτό στην φωτό, σου άρεσε το κότσι του Δημητράκι ? (καλό παιδί...)

Ημουν αρρωστος και ειχα νυχτερινη βαρδυα στο ξενοδοχειο!!!:D

.....και πειναγα πολυ,τα τσακισα τα τοστακια που ειχαν φερει

diamantologo

diamantologo

Μr. Πήλινα πόδια

• Cyclist Friends
  • 1.981 Δημοσιεύσεις

Με αφορμή κάτι απαντήσεις που χρωστούσα στον Βανφίξ, επαναφέρω αυτό το θρυλικό θρέντ, για να βουρκώσουν τα γερασμένα μάτια του παππού Ιωάννη....
'Ηταν ο καιρός που ο χελώνης μάθαινε στράτα-στρατούλα στο mtb, ο Τούλης κάπνιζε δυο πακέτα camel και δεν είχαμε κάτι Σντόκ, Μανιτάρλτ και Βανξίφ να μας λένε ποιό πηρούνι κατεβαίνει καλύτερα το better than sex.......

ΠεραΖμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να Χλαις!περσινα ξυνα σταφυλια,φρεσκα κουλουρια πουλαει ο κουλουρας κτλ,κτλ ,κτλ!

Κοιτα να βελτιωθεις μην γινουμε ρομπες στους ξενοι και παρει και μενα το τοπι,Μπακατσια!

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Δεν είχε ανεβεί στο Γιουτουμπι. Τοχω εγω αν ειναι θα το δωκω μια μερα στον Μπεμπε να το σιάξει.

bbchris

bbchris

Got the flow™

• Cyclist Friends
  • 4.005 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSingletracks

Ειδικα για μονοπατια με flow ειναι απαιχτο,μαλλον γιαυτο το διαλεξε και ο BB o Flow

Το Roscoe ήθελα να πάρω αλλά δεν πρόκανα και βαριώμανε να περιμένω μέχρι το Νοβέμρη που θα ερχόσαντε και το καινουριές μοντέλο.

Και μεταξύ αυτού και του Fuel διάλεξα αυτό, γιατί ήσαντε πιο όμορφο στο μάτι. Ήσαντε και τελείως νούμερο ο πωλητής [ενώ τώρα σοβάρεψε θα μου πεις...], ήθελε να τα μάθω όλα σε μια βραδυά, ήρθε κι έδεσε το γλυκό.

Τώρα που το σκέφτομαι, έχει ενδιαφέρον να εξεταστεί πως μέσα στο forum, "εξαφανίστηκε" μια ολάκαιρη κατηγορία mountain bike. Αυτή των trail bikes [τύπου Fuel] που ταιριάζουν και στους περισσότερους. Εδώ μέσα γράφουμε για ποδήλατα, σαν να μην υπάρχει αυτή η κατηγορία. Άσπρο - μαύρο. Ή XC ή All mountain.

mr. spock

mr. spock

Μμμμμππππρρρ

• Cyclist Friends
  • 9.608 Δημοσιεύσεις

Τώρα που το σκέφτομαι, έχει ενδιαφέρον να εξεταστεί πως μέσα στο forum, "εξαφανίστηκε" μια ολάκαιρη κατηγορία mountain bike. Αυτή των trail bikes [τύπου Fuel] που ταιριάζουν και στους περισσότερους. Εδώ μέσα γράφουμε για ποδήλατα, σαν να μην υπάρχει αυτή η κατηγορία. Άσπρο - μαύρο. Ή XC ή All mountain.

Έ! Άνοιξε ένα θέμα βρε Μπίμπι που μ' ενδιαφέρει και μένα.
Μήπως έχω πάρει το λάθος δρόμο.
Γιά πες!

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

Το Roscoe ήθελα να πάρω αλλά δεν πρόκανα και βαριώμανε να περιμένω μέχρι το Νοβέμρη που θα ερχόσαντε και το καινουριές μοντέλο.

Και μεταξύ αυτού και του Fuel διάλεξα αυτό, γιατί ήσαντε πιο όμορφο στο μάτι. Ήσαντε και τελείως νούμερο ο πωλητής [ενώ τώρα σοβάρεψε θα μου πεις...], ήθελε να τα μάθω όλα σε μια βραδυά, ήρθε κι έδεσε το γλυκό.

ΒΒ εχεις απολυτο δικιο!!!

Cyclo Lobbyist

Cyclo Lobbyist

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.147 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΕύβοια

Εχω μιαμ κόπια εδώ στο αμέρικα, αν ενδιαφερεσαι :cool:

Θα το βγάλω σε δημοπρασία μόλις γυρίσω. Περιέχει φοβερές σκηνές .....χαχαχα :D

bbchris

bbchris

Got the flow™

• Cyclist Friends
  • 4.005 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSingletracks

Έ! Άνοιξε ένα θέμα βρε Μπίμπι που μ' ενδιαφέρει και μένα.
Μήπως έχω πάρει το λάθος δρόμο.
Γιά πες!

http://www.bikeradar...shootout-26222/

Διάβασε την προσέγγιση των Αγγλέουρων και κρίνε μόνος σου.

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Ο Αρχηγόστ όλα τα έχει. Απολάφστε 37 λεπτά με αναμνήσεις από τα παλιά...

bbchris

bbchris

Got the flow™

• Cyclist Friends
  • 4.005 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSingletracks
Στο 2,30 την έκανε. Στο 19' είδε το φως το αληθινόν.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.412 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
όνταν κάναμαν εμείς τεστιβεντς οι άλλοι δεν ήξευραν τι είναι το 9 στο 29. Ίσα ρε λέμε....που μου γίνανε τώρα όλοι 29ερ ποζιτιβ. Βιβα Γκάρυ! bbchris, το σχόλιό σου βγήκε μέσα από το μυαλό μου. ήθελα να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα μιας και το έχω αναφέρει σε μερικά παιδιά εδώ το θέμα των 120 και των trailbikes αλλά βαριόμανε. Μάλλον θα πρέπει να το κάμω.

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

όνταν κάναμαν εμείς τεστιβεντς οι άλλοι δεν ήξευραν τι είναι το 9 στο 29. Ίσα ρε λέμε....που μου γίνανε τώρα όλοι 29ερ ποζιτιβ.
Βιβα Γκάρυ!

bbchris, το σχόλιό σου βγήκε μέσα από το μυαλό μου. ήθελα να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα μιας και το έχω αναφέρει σε μερικά παιδιά εδώ το θέμα των 120 και των trailbikes αλλά βαριόμανε.

Μάλλον θα πρέπει να το κάμω.

Καμε το,περιμενουμε!!!!