Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Μην ασχολείστε με τον BP_Ultimate

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
37 απαντήσεις στο θέμα

JohnStefy

JohnStefy

Ο Αισιόδοξος

• Cyclist Friends
  • 3.244 Δημοσιεύσεις
Ρε παιδιά. Πρέπει να βρούμε ένα troll να πειράζουμε. Βαρέθηκα να διαβάζω για brevet και Γύρους Γαλλίας. Θέλω να μπούμε στο ζουμί της ποδηλασίας. Το διαολάκι που θα μας κάνει τα νεύρα κρόσσια. Η αδρεναλίνη κάνει καλό στις ποδηλατικές αποδόσεις. Εχω μια ιδέα. Κάθε βδομάδα θα παίζει κάποιος από εμάς το ρόλο του καλλικάτζαρου, (επί πληρωμή - κερνάει ο Record που ξέρει από μαγαζιά), και θα είμαστε όλοι χαλαροί. Ε?

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις

Ρε παιδιά. Πρέπει να βρούμε ένα troll να πειράζουμε. Βαρέθηκα να διαβάζω για brevet και Γύρους Γαλλίας. Θέλω να μπούμε στο ζουμί της ποδηλασίας. Το διαολάκι που θα μας κάνει τα νεύρα κρόσσια. Η αδρεναλίνη κάνει καλό στις ποδηλατικές αποδόσεις.

Εχω μια ιδέα. Κάθε βδομάδα θα παίζει κάποιος από εμάς το ρόλο του καλλικάτζαρου, (επί πληρωμή - κερνάει ο Record που ξέρει από μαγαζιά), και θα είμαστε όλοι χαλαροί. Ε?

Ρε Τζόναθαν δεν παίρνεις το ποδηλατάκι σου να πας καμμία βόλτα, μπάς και πετύχεις κανέναν κάγκουρα με αυτοκόλλητο no fear στο καπό να σε κλείσει σε φανάρι να του χώσεις κανένα τελάρο μπινελίκια να ξεδώσεις;;

JohnStefy

JohnStefy

Ο Αισιόδοξος

• Cyclist Friends
  • 3.244 Δημοσιεύσεις

Ρε Τζόναθαν δεν παίρνεις το ποδηλατάκι σου να πας καμμία βόλτα, μπάς και πετύχεις κανέναν κάγκουρα με αυτοκόλλητο no fear στο καπό να σε κλείσει σε φανάρι να του χώσεις κανένα τελάρο μπινελίκια να ξεδώσεις;;

Λες ρε Μαρίνο; Τουλάχιστον δεν θα πρήζω τους άλλους. Ίσως - ίδωμεν.

Costas1970

Costas1970

.......

• Cyclist Friends
  • 3.020 Δημοσιεύσεις

Ρε παιδιά. Πρέπει να βρούμε ένα troll να πειράζουμε. Βαρέθηκα να διαβάζω για brevet και Γύρους Γαλλίας. Θέλω να μπούμε στο ζουμί της ποδηλασίας. Το διαολάκι που θα μας κάνει τα νεύρα κρόσσια. Η αδρεναλίνη κάνει καλό στις ποδηλατικές αποδόσεις.

Εχω μια ιδέα. Κάθε βδομάδα θα παίζει κάποιος από εμάς το ρόλο του καλλικάτζαρου, (επί πληρωμή - κερνάει ο Record που ξέρει από μαγαζιά), και θα είμαστε όλοι χαλαροί. Ε?

Ρε Τζόναθαν δεν έρχεσαι να ρήξεις καμία λάτζα να κλαδέψεις κάτι λεμονιές και να πλύνεις τα μπαλκόνια για να ξεδώσεις ? :P

JohnStefy

JohnStefy

Ο Αισιόδοξος

• Cyclist Friends
  • 3.244 Δημοσιεύσεις

Ρε Τζόναθαν δεν έρχεσαι να ρήξεις καμία λάτζα να κλαδέψεις κάτι λεμονιές και να πλύνεις τα μπαλκόνια για να ξεδώσεις ? :P

Μέσα Κωστάκη! Που και πότε; Πάρε τηλέφωνο.

doctor_john

doctor_john

custom freak

• Cyclist Friends
  • 8.911 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Μην πειράζετε τις λεμονιές καλοκαιριάτικα! [ame="http://www.youtube.com/watch?v=3pd119jNCks"]YouTube - Trini Lopez - Lemon Tree with lyrics[/ame]

Costas1970

Costas1970

.......

• Cyclist Friends
  • 3.020 Δημοσιεύσεις
Doctor είσαι τρελός :lovl:

doctor_john

doctor_john

custom freak

• Cyclist Friends
  • 8.911 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens