Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Διακοπή Υπηρεσιών Cyclist Friends - Τρίτη 1/9/2009

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
13 απαντήσεις στο θέμα

Admin

Admin

Ιδρυτής Cyclist.grSwim. Bike. Run. Nutrition

• Cyclist Friends
  • 2.140 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒάρκιζα
Αγαπητοί φίλοι,

Όπως είχα αναφέρει και σε προηγούμενη δημοσίευσή μου, οι αυξανόμενες ανάγκες για καλύτερες και γρηγορότερες υπηρεσίες μας οδηγούν στη "μετακόμισή μας" σε δικούς μας servers, "αφοσιωμένους" (dedicated) μόνο στο Cyclist.gr και Cyclist-Friends.gr.

Αυτή η μεταφορά άρχισε πριν μερικές ημέρες και γίνεται σταδιακά. Σήμερα το βράδυ, αναμένουμε να ολοκληρωθεί η μεταφορά του Cyclist.gr, όπου θα δείτε και εσείς οι ίδιοι, σε πρώτη φάση τη διαφορά στις ταχύτητες.

Την Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2009, το απόγευμα από τις 18.00 και μετά το Cyclist Friends θα βγει εκτός λειτουργίας. Στόχος μας είναι να μείνουμε εκτός λειτουργίας για 24 ώρες και να επανέλθουμε, χωρίς "trojans", πολύ καλύτεροι και πολύ πιο γρήγοροι. Επειδή μερικές φορές οι αναβαθμίσεις ή μεταφορές ίσως πάρουν λίγο περισσότερο από ότι έχει προγραμματιστεί, αυτό που θέλω να να σας βεβαιώσω είναι ότι θα προσπαθήσουμε ώστε να επιστρέψουμε το συντομότερο δυνατό.

Εκ μέρους όλων των ανθρώπων που δουλεύουν για την αναβάθμιση αυτή και του Cyclist.gr ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόησή σας.

Admin

Costas1970

Costas1970

.......

• Cyclist Friends
  • 3.020 Δημοσιεύσεις
Μπράβο! Χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους που εκτιμώ να έχουνε ανοδική πορεία σε όλους τους τομείς .:D

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Το cyclist.gr παίζει εδώ και κανένα μισάωρο από τον νέο server, αν διαπιστώσετε το οποιοδήποτε πρόβλημα κάντε τον κόπο να επικοινωνήσετε με ένα pm.

Rea

Rea

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 498 Δημοσιεύσεις
Καλορίζικο παιδιά!

JohnStefy

JohnStefy

Ο Αισιόδοξος

• Cyclist Friends
  • 3.244 Δημοσιεύσεις
24 ώρες χωρίς Cyclist-Friends;;; Που θα κάνω αιμοκάθαρση;

Σοβαρότερα:
Καλό-επισκέψιμο να το έχετε. Πάντα να έχετε την ανάπτυξη που σας αξίζει. Μπράβο παιδιά.

ΥΓ: Κάτι βενζινάδικα θα τα πετάει έξω αυτόματα;

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο
Καλορίζικοι οι dedicated servers. Τα φαρμακεία τί ώρα κλείνουν σήμερα??Πρέπει να πάρω τα χάπια μου για το ''συνδρομο στέρησης''!

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ

Αγαπητοί φίλοι,
Στόχος μας είναι να μείνουμε εκτός λειτουργίας για 24 ώρες και να επανέλθουμε,
Εκ μέρους όλων των ανθρώπων που δουλεύουν για την αναβάθμιση αυτή και του Cyclist.gr ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόησή σας.

Admin

Ναι, όλο έτσι λες και μετά τρέχουμε στους γιατρούς για μέρες!!!!
Τέλος πάντων, να το καταπιούμε και αυτό. Καλορίζικος να είναι ο νέος Server και θα σε συγχωρήσουμε!!!

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει :scratchin: ;;;;;;; Την τελευταία φορά ήμασταν εκτός προγράμματος αν δεν κάνω λάθος και επανήλθε με αρκετή καθυστέρηση, αλλά τουλάχιστον είχε μείνει ανοικτό το Thread της ανακοίνωσης και είχαμε φτιάξει μια σουπίτσα σούπερ. Τώρα τίποτα ;;;;;;;; Θα μας αφήσεις στεγνούς ;;; Εεεεεε Κυρ Αδμίν ;;;;;;;:rolleyes::rolleyes:

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει :scratchin: ;;;;;;;

Την τελευταία φορά ήμασταν εκτός προγράμματος αν δεν κάνω λάθος και επανήλθε με αρκετή καθυστέρηση, αλλά τουλάχιστον είχε μείνει ανοικτό το Thread της ανακοίνωσης και είχαμε φτιάξει μια σουπίτσα σούπερ.

Τώρα τίποτα ;;;;;;;; Θα μας αφήσεις στεγνούς ;;; Εεεεεε Κυρ Αδμίν ;;;;;;;:rolleyes::rolleyes:

Λές να αφήσει κανένα thread ανοιχτό γιά τούς...άρρωστους???

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις
αν καταλαβα καλα υπαρχει δακτυλος απο το Ηρακλειο σε αυτη την μεταφορα .....την πατησαμε ....δεν μπορουμε να γκρινιαξουμε ! μας εριχνε χαλαρα στις ανηφορες και κανενα χρονο τωρα εχει παρει και κουρσα !

JohnStefy

JohnStefy

Ο Αισιόδοξος

• Cyclist Friends
  • 3.244 Δημοσιεύσεις

Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει :scratchin: ;;;;;;;

Την τελευταία φορά ήμασταν εκτός προγράμματος αν δεν κάνω λάθος και επανήλθε με αρκετή καθυστέρηση, αλλά τουλάχιστον είχε μείνει ανοικτό το Thread της ανακοίνωσης και είχαμε φτιάξει μια σουπίτσα σούπερ.

Τώρα τίποτα ;;;;;;;; Θα μας αφήσεις στεγνούς ;;; Εεεεεε Κυρ Αδμίν ;;;;;;;:rolleyes::rolleyes:

Καλά λέει ο Στέλιος. Αν δεν αφήσει κάτι, να ανοίξουμε accounts με τα ιδια nicknames στους ποδηλάτες, να φτιάξουμε ένα thread, (μόνο ένα!) και να το σουπιάσουμε τόσο πολύ που οι δικοί τους admins θα έχουν πονοκέφαλο για μήνες.

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Λές να αφήσει κανένα thread ανοιχτό γιά τούς...άρρωστους???

Ακριβώς ρε Γιάννη, έτσι όπως είχε γίνει και την άλλη φορά

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις

Ακριβώς ρε Γιάννη, έτσι όπως είχε γίνει και την άλλη φορά

Είναι καλός άνθρωπος ο Admin.!!!
θα φροντίσει,πιστεύω,τούς βαριά ''εξαρτημένους''.!!!:D

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Ας το δει σαν σοκολατάκι για τον νέο Server (αυτός θα το σερβίρει;;;; ) σε εμάς τους "απομακρυσμένους" ............... :rolleyes: