Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Μεταφορά στον νέο server, ότι πρόβλημα υπάρχει post εδώ

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
45 απαντήσεις στο θέμα

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Καλησπέρα σε όλους και καλορίζικος ο νέος server :) Ότι πρόβλημα προκύψει σχετικά με την λειτουργία του forum παρακαλώ κάντε το post εδώ. Το γνωστό thread με τα trojans αν εξακολουθεί να σας ταλαιπωρεί κάντε post εδώ ώστε να βλέπω όλα τα προβλήματα μαζεμένα. Φαντάζομαι θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας η διαφορά στην ταχύτητα είναι η μέρα με τη νύχτα. Ευχαριστώ

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις
thanks Στελιο !

Rea

Rea

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 498 Δημοσιεύσεις
Παιδιά καλορίζικος!

spk

spk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 208 Δημοσιεύσεις
Eμένα όταν πατήσω το πάνω αριστερά Cyclist Friends κουμπί με στέλνει στην παρακάτω διεύθυνση.

http://businesssecur...=30&affid=18801

edit.

O Browser ειναι ο Internet Explorer 7 και το λειτουργικό είναι Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Παρακαλώ όταν κάνετε post να αναφέρετε ΜΟΝΟ τα εξής: 1. Τι browser χρησιμοποιείται 2. Τι λειτουργικό 3. Ποιο link και σε ποιο κομμάτι του site βρίσκεται και που σας κάνει redirect (url) ή τυχόν άλλο πρόβλημα που σας παρουσιάζετε. τίποτα περισσότερο, antivirus κτλ δεν χρειάζεται. spk, απάντησε σε παρακαλώ στα παραπάνω.

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Το πρόβλημα αφορά μόνο χρήστες Windows και για να λυθεί αναγκαστικά θα πρέπει να ακολουθήσετε μια διαδικασία που απαιτεί κανένα μισάωρο.

Αρχικά διαβάστε εδώ:
http://www.im-infect...tytool-com.html

Για να σβήσετε το trojan κτλ ακολουθήστε την διαδικασία που περιγράφεται εδώ:
http://www.im-infect...curity-452.html
Ακολουθήστε το Automatic Removal of System Security 4.52 ώστε να μην σας πάρει πολύ ώρα.

Μόλις κάνει κάποιος τα παραπάνω ας κάνει post κατόπιν τα αποτελέσματα.

diamantologo

diamantologo

Μr. Πήλινα πόδια

• Cyclist Friends
  • 1.981 Δημοσιεύσεις
Asmar δεν μου ερχονται ειδοποιησεις μεσω mail,ενω πριν λειτουργουσε κανονικα. Μεσω yahoo το ειχα σεταρει. Γενικα παντως η ταχυτητα ειναι πολυ καλυτερη:thumb_up: Υ.γ.Δωσε τα χαιρετισματα μου στην Πενυ

ressac

ressac

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 629 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΧανιά

Asmar δεν μου ερχονται ειδοποιησεις μεσω mail,ενω πριν λειτουργουσε κανονικα.

Τα ίδια και σε μένα...

Βλοχού Ανάβασις

Βλοχού Ανάβασις

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

• Cyclist Friends
  • 6.176 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑΓΡΙΝΙΟ

Asmar δεν μου ερχονται ειδοποιησεις μεσω mail, ενω πριν λειτουργουσε κανονικα.
Μεσω yahoo το ειχα σεταρει.

Το αυτό!

vaggos

vaggos

..και τα πετάλια μέσα!!!

• Cyclist Friends
  • 1.952 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία-
Σε καλό datacenter βρίσκεται :)

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Μηνύματα Αν λάβετε κάποια ιδιοποίηση σε νέα μηνύματα από εδώ και στο εξής κάντε ένα post για να σιγουρευτώ ότι δουλεύει. Έχω κάνει κάποιες αλλαγές και πρέπει να είναι οκ. ΥΓ: diamantologo, χαιρετισμούς και από την Πέννυ

Costas1970

Costas1970

.......

• Cyclist Friends
  • 3.020 Δημοσιεύσεις
Στο profile μου όταν μπαίνω πρέπει να πατήσω F5 για να φανούνε όλες οι φωτογραφίες (φίλων και albums)
κατά τα αλλα απίστευτη ταχύτητα . :)

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις

Στο profile μου όταν μπαίνω πρέπει να πατήσω F5 για να φανούνε όλες οι φωτογραφίες (φίλων και albums)
κατά τα αλλα απίστευτη ταχύτητα . :)

Κάνε clear την cache & temp files του browser σου και λογικά θα είναι οκ.

PArC

PArC

Graphic Disaster

• Cyclist Friends
  • 1.836 Δημοσιεύσεις
Όταν μπαίνω να δώ τις φωτογραφίες από το δικό μου άλμπουμ ή κάποιου άλλου friend δεν υπάρχουν τα βελάκια "επόμενη" και "προηγούμενη" παρα μόνο στην πρώτη το last και στην τελευταία το first.

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

Όταν μπαίνω να δώ τις φωτογραφίες από το δικό μου άλμπουμ ή κάποιου άλλου friend δεν υπάρχουν τα βελάκια "επόμενη" και "προηγούμενη" παρα μόνο στην πρώτη το last και στην τελευταία το first.

Το ίδιο συμβαίνει και σε μένα.!!!

Antonoglou

Antonoglou

My Name is 60 X 11

• Cyclist Friends
  • 3.379 Δημοσιεύσεις
Και εγω με πολλη χαρα και εκπληξη παρατηρησα ΜΕΓΑΛΗ διαφορά στην ταχύτητα του site !!! Φορτωνει πολυ πιο γρήγορα - ειδικά το cyclist friends - και τα μενου λειτουργουνε αστραπιαία !!! Viva Takxu and Admin !!!

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις λύθηκε μόλις πριν από 1-2 λεπτά. Το διπλοτσέκαρα και είναι οκ.

ressac

ressac

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 629 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΧανιά

Αν λάβετε κάποια ιδιοποίηση σε νέα μηνύματα από εδώ και στο εξής κάντε ένα post για να σιγουρευτώ ότι δουλεύει. Έχω κάνει κάποιες αλλαγές και πρέπει να είναι οκ.

Ναι, είναι ΟΚ!

Admin

Admin

Ιδρυτής Cyclist.grSwim. Bike. Run. Nutrition

• Cyclist Friends
  • 2.140 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒάρκιζα

Και εγω με πολλη χαρα και εκπληξη παρατηρησα ΜΕΓΑΛΗ διαφορά στην ταχύτητα του site !!! Φορτωνει πολυ πιο γρήγορα - ειδικά το cyclist friends - και τα μενου λειτουργουνε αστραπιαία !!!

Viva Takxu and Admin !!!

Το κάναμε να πηγαίνει με 56 x 11!

Admin

Σωτηρης

Σωτηρης

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.412 Δημοσιεύσεις
εμένα ως δια μαγείας χάθηκε μια αγγελία που είχα δημοσιέυσει.

Cheetah

Cheetah

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 461 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαHELLAS
Παρατήρησα ότι μετά την αναβάθμιση δεν βλέπω :( κάποια avatar ή γενικά εικόνες. Συμβαίνει και σε άλλους ή Houston we 've got a problem?!;)

JohnStefy

JohnStefy

Ο Αισιόδοξος

• Cyclist Friends
  • 3.244 Δημοσιεύσεις

Παρατήρησα ότι μετά την αναβάθμιση δεν βλέπω :( κάποια avatar ή γενικά εικόνες. Συμβαίνει και σε άλλους ή Houston we 've got a problem?!;)

Δοκίμασε να βάλεις τα γυαλιά σου. Κάνει τρομερή διαφορά!

Σοβαρότερα: Σβήσε τα μπισκοτάκια από τον browser σου.

Vulture Cyclist

Vulture Cyclist

Untermensch

• Cyclist Friends
  • 2.467 Δημοσιεύσεις

Δεν μου φορτώνει απο τις συνημμένες εικόνες τα thumbnails κάποιες φορές, αλλά η εικόνα ανοίγει κανονικά όταν την επιλέξω. Αφού ανοίξει η εικόνα, φορτώνει και το thumbnail.

Cheetah

Cheetah

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 461 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαHELLAS

Δοκίμασε να βάλεις τα γυαλιά σου. Κάνει τρομερή διαφορά!

Σοβαρότερα: Σβήσε τα μπισκοτάκια από τον browser σου.

δεν κάνω και άλλη δουλειά! μέσα στη φασίνα σε κάθε έντερ είμαι! ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΟΛΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΩΝ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΩΝ!! έλα βρε ΄συ, σοβαρά τι άλλο μπορεί να είναι?
ουααααααααααα! ούτε το δικό μου άβαταρ δε βλέπωωωωωω (νευράκια τσαταλάκια, νευράκια τσαταλάκια...)

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Δοκιμάστε έναν άλλο browser όσοι έχετε τέτοιου είδους προβλήματα και δείτε αν φαίνεται οκ. Κάποιο caching με το PC σας δημιουργεί το πρόβλημα μιας και δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα από 3 διαφορετικά PC που έχω δοκιμάσει.

Costas1970

Costas1970

.......

• Cyclist Friends
  • 3.020 Δημοσιεύσεις

Δοκιμάστε έναν άλλο browser όσοι έχετε τέτοιου είδους προβλήματα και δείτε αν φαίνεται οκ. Κάποιο caching με το PC σας δημιουργεί το πρόβλημα μιας και δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα από 3 διαφορετικά PC που έχω δοκιμάσει.

Έχεις δίκιο , με το firefox μου δημιουργεί αυτό το πρόβλημα με το Internet explorer δεν μου το δημιουργεί .

Rea

Rea

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 498 Δημοσιεύσεις
Διαβάζω στο blog του admin και το Tag Cloud έχει ξεχειλώσει προς τα δεξιά και μου κρύβει λίγο το κείμενο (με δυσκολεύει γιατί κάποια στιγμή πρέπει να μαντέψω την αρχή της πρότασης). Μάλλον φταίει μία λέξη στο πλαίσιο που είνα γραμμένη με τεράστια γραμματοσειρά

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις

Κρίμα γιατί έχω βάλει ένα άβαταρ σούπερ σήμερα!:P

Cheetah

Cheetah

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 461 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαHELLAS

Κρίμα γιατί έχω βάλει ένα άβαταρ σούπερ σήμερα!:P

φαίνεσαι! φαίνεσαι!! do not worrry vre! ;)
μα τι στο...καλό δε βλέπω όμως ακόμη άλλα αβαταρ αλλωνόνε!?! :confused:
ουααααα!

vaggos

vaggos

..και τα πετάλια μέσα!!!

• Cyclist Friends
  • 1.952 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία-
http://www.cyclist-friends.gr/gallery/ δεν λειτουργεί.