Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Μεταφορά στον νέο server, ότι πρόβλημα υπάρχει post εδώ

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
45 απαντήσεις στο θέμα

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις

http://www.cyclist-friends.gr/gallery/ δεν λειτουργεί.

Η gallery δεν λειτουργούσε ούτε στον προηγούμενο server γιατί ο admin κάτι προσπαθούσε να φτιάξει και δεν πρόλαβε να τελειώσει οπότε αγνοήστε το προς το παρόν μέχρι να σας ενημερώσει ότι είναι οκ.

spk

spk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 208 Δημοσιεύσεις
Μερικές φορές όταν πατάω το Last για να πάω στην τελευταία σελίδα ενός θέματος,μου βγάζει το παρακάτω error message.

Γιατί?

Forbidden

You don't have permission to access /showthread.php?t=12056&page=4 on this server.

www.cyclist-friends.gr

Giannis008

Giannis008

slim edition...

• Cyclist Friends
  • 831 Δημοσιεύσεις

Μερικές φορές όταν πατάω το Last για να πάω στην τελευταία σελίδα ενός θέματος,μου βγάζει το παρακάτω error message.

Γιατί?

Forbidden

You don't have permission to access /showthread.php?t=12056&page=4 on this server.

www.cyclist-friends.gr

ναι και σε εμένα συμβαίνει αυτό μερικές φορές και όταν ανοίγω τα άλμπουμς άλλον friends

asmar

asmar

Asmar

• Cyclist Friends
  • 383 Δημοσιεύσεις
Όταν σας το ξανακάνει να μου κάνετε copy-paste το url που σας το έκανε. Επίσης, spk έχεις καθαρίσει το PC σου με την διαδικασία που είχα γράψει σε προηγούμενο post του ίδιου thread;

Vulture Cyclist

Vulture Cyclist

Untermensch

• Cyclist Friends
  • 2.467 Δημοσιεύσεις

Όταν σας το ξανακάνει να μου κάνετε copy-paste το url που σας το έκανε.
Επίσης, spk έχεις καθαρίσει το PC σου με την διαδικασία που είχα γράψει σε προηγούμενο post του ίδιου thread;

Εδώ δεν μου φορτώνει 3 thumbs από το πρώτο μήνυμα και όλα τα thumbs από το 2ο μήνυμα http://www.cyclist-f...8920#post198920
Οι μεγάλες εικόνες όμως ανοίγουν κανονικά.
WinXP sp3, Browser Opera 10, cache αδειανή και πεντακάθαρη, γυαλισμένη με άζαξ :P

spk

spk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 208 Δημοσιεύσεις

Όταν σας το ξανακάνει να μου κάνετε copy-paste το url που σας το έκανε.
Επίσης, spk έχεις καθαρίσει το PC σου με την διαδικασία που είχα γράψει σε προηγούμενο post του ίδιου thread;

Nαι την εκανα την διαδικασία κ διορθώθηκε κ το πρόβλημα οταν πάταγα την αρχική σελίδα.:clap:
Οταν μου ξανακάνει το θεματάκι με το forbidden θα σε let you know.:cool:

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ
Εδώ και καιρό έχω μια ειδοποίηση για 1 αδιάβαστο μύνημα, ενώ όλα τα έχω διαβάσει. Μήπως κύριε admin μπορείτε να μηδενίσετε αυτόν τον αριθμό γιατί μου την σπάει; Ευχαριστώ.

mikenuke

mikenuke

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 682 Δημοσιεύσεις
Oταν εχει φωτο οπως εδω http://www.cyclist-f...ead.php?t=12121 δεν μου εμφανιζει ολα τα thumbnails, δεν ξερω αν φταιει η μεταφορα.
Δεν εμφανιζει τις κιρογραφιες αλλα αν πατησω τις φωτο τις βγαζει κανονικα.

spk

spk

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 208 Δημοσιεύσεις
Αsmar...το ξανακανε.:(

http://www.cyclist-f...?t=12067&page=7

Forbidden

You don't have permission to access /showthread.php?t=12067&page=7 on this server.
--------------------------------------------------------------------------------
www.cyclist-friends.gr

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Τις τελευταίες μέρες δεν εμφανίζονται τα εικονίδια των συντομεύσεων (English, RSS, Live Feeds) στο κεντρικό toolbar του φόρουμ. Οι συντομεύσεις παίζουν κανονικά, απλά δεν υπάρχουν τα εικονίδια,που πήγαν ;;;;;;; :abduct:

mak_kioy

mak_kioy

call me KIOY (Κιού - Q)

• Cyclist Friends
  • 391 Δημοσιεύσεις

Oταν εχει φωτο οπως εδω http://www.cyclist-f...ead.php?t=12121 δεν μου εμφανιζει ολα τα thumbnails, δεν ξερω αν φταιει η μεταφορα.
Δεν εμφανιζει τις κιρογραφιες αλλα αν πατησω τις φωτο τις βγαζει κανονικα.

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω κι εγώ.

Kolaz

Kolaz

Just tri it...

• Cyclist Friends
  • 674 Δημοσιεύσεις
ότι πρόβλημα υπάρχει post εδώ

Όταν έχω γράψει το post και πατάω <<καταχώρηση απάντησης>> μου βγάζει..

Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

Το έχει κάνει 3 φορές...νομίζω σε όλα τα σημερινά post.

ΥΓ..πάλι το έκανε..4 φορές!

Marinalt

Marinalt

Αέρεια

• Cyclist Friends
  • 7.384 Δημοσιεύσεις
Δήλωση συμμετοχής δεν μπορώ να δηλώσω συμμετοχή σε εκδηλώσεις του ημερολογίου. Για την ακρίβεια, δεν μου εμφανίζονται επιλογές πουθενά. Κάτι σε μενού πχ... Πώς γίνεται?

Marinalt

Marinalt

Αέρεια

• Cyclist Friends
  • 7.384 Δημοσιεύσεις
Εντάξει, το ανακάλυψα μόνος μου τελικά. Εχει να κάνει με την επιλογή "Μορφή εμφάνισης του Forum" που βρίσκεται στις ρυθμίσεις του προφίλ μας. Στην επιλογή ''English style" δεν δούλευε. Το άλλαξα σε "default style" και δουλέυει. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό βέβαια να εμφανίζεται μόνο στο "default".

Vulture Cyclist

Vulture Cyclist

Untermensch

• Cyclist Friends
  • 2.467 Δημοσιεύσεις

Δεν μου φορτώνει απο τις συνημμένες εικόνες τα thumbnails κάποιες φορές, αλλά η εικόνα ανοίγει κανονικά όταν την επιλέξω. Αφού ανοίξει η εικόνα, φορτώνει και το thumbnail.

Ένας χρόνος θα γίνει σε λίγο και αυτό το πρόβλημα με τα εικονίδια ακόμα δεν έχει λυθεί.

Επίσης και το forbidden 403 εμφανίζεται που και που και θέλει ανανέωση στη σελίδα για να εμφανιστεί κανονικά.

Win XP SP3
browsers που χρησιμοποιώ
firefox
opera
crome
K-meleon
όλα στις τελευταίες εκδόσεις και ενημερώσεις.

Guideus

Guideus

Ο Scottσέζος

• Cyclist Friends
  • 2.369 Δημοσιεύσεις
ΦΦφΦΦΦ ΦΦΦΦΦ, troll alert, troll alert, δεχόμαστε επίθεση, κέντρο λαμβάνει?