Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Προτιμάτε το Cyclist Friends με φόντο ή χωρίς ;

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
150 απαντήσεις στο θέμα

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Όπως λέει και ο τίτλος, η νέα πλατφόρμα μας δίνει τη δυνατότητα να αλλάζει το φόντο του Forum. Μπορούμε κάθε τόσο να αλλάζουμε λόγω κάποιας περίσταστης από όλα τα είδη ποδηλασίας. Προτιμάτε να αλλάζει ή να μένει σταθερό όπως ήταν μέχρι τώρα?

Εκκολαπτομενοι κουρσαδες ειναι...

Γεννήθηκαν!

Επετειακό backgroung για τις Κλασσικές της άνοιξης. Μιας και είστε εδώ, για ρίξτε τη γνώμη σας. Προτιμάτε να έχει backgroung που θα αλλάζει κάθε τόσο ή απλό μπλε, γκρι κλπ?

zaxariades

zaxariades

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 10.547 Δημοσιεύσεις

Εκκολαπτομενοι κουρσαδες ειναι...

xaxaxa.......... Εεεεεεεεεεεε το χρειαζότανε !!!!!:P

* να αλλάζει κάθε τόσο.

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

Γεννήθηκαν!

Επετειακό backgroung για τις Κλασσικές της άνοιξης. Μιας και είστε εδώ, για ρίξτε τη γνώμη σας. Προτιμάτε να έχει backgroung που θα αλλάζει κάθε τόσο ή απλό μπλε, γκρι κλπ?

Να αλλαζει κάθε τόσο,αν είναι να βλέπουμε κουρσάρους,να υπάρχουν εναλλαγές!!!

banik

banik

BMC Team

• Cyclist Friends
  • 6.638 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία3goods
Nα αλλαζει...

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

εμπιστέψου με. Θα υπάρχει ίση κατανομή μεταξύ κούρσας, χώματος και πόλης, αν τελικά το προτιμάτε έτσι

mr. spock

mr. spock

Μμμμμππππρρρ

• Cyclist Friends
  • 9.608 Δημοσιεύσεις

Ναι! Μην είναι συνέχεια οι ίδιοι. Θα τους βαρεθούμε!
Όχι πως έτσι δε βαριόμαστε, αλλά τέλος πάντων.
Τίποτα με βουνά θα βάζετε? Να ξεκουράζεται το μάτι μας?

Coolnick

Coolnick

..O ..Scotttrek

• Cyclist Friends
  • 2.675 Δημοσιεύσεις
Καλημέρα, λίγο απο όλα...

doctor_john

doctor_john

custom freak

• Cyclist Friends
  • 8.911 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Παιδιά χίλια συγνώμη αλλα μου φαίνεται πολύ κουραστικό αυτο το φόντο.

diamantologo

diamantologo

Μr. Πήλινα πόδια

• Cyclist Friends
  • 1.981 Δημοσιεύσεις

Θα συμφωνησω,για το συγκεκριμενο,λογω του οτι ειναι πολυχρωμο,αλλα γενικα μου αρεσει η ιδεα να εχει φοντο που να αλλαζει καθε τοσο.

Αρεσκω σας!!!!!!!πολλαν!

myronas

myronas

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.200 Δημοσιεύσεις

Που είναι το like να σου ρίξω ένα?

Συμφωνώ απόλυτα.

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

εμπιστέψου με. Θα υπάρχει ίση κατανομή μεταξύ κούρσας, χώματος και πόλης, αν τελικά το προτιμάτε έτσι

Σε εμπιστεύομαι!!!!!:D:D

papavasileiouang

papavasileiouang

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 69 Δημοσιεύσεις
Καλημέρα σας παιδιά! Όντως η ιδεά του background είναι αρκετά καλή αλλά κατά τη γνώμη μου να αλλάζει πολύ συχνά π.χ. κάθε 1 εβδομάδα! Πάντως μια χαρά είναι σαν ιδεά! + 1

rama

rama

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 7.431 Δημοσιεύσεις
Νομίζω ένα απαλό φόντο όπως το παλιό είναι καλύτερο. Πλέον έχω σταματήσει να βλέπω το forum γιατί είναι κουραστικό. Συν όλες τις δυσκολίες, όπου πλέον δεν μπορείς να έχεις καλή εικόνα για το τι είναι νέο μήνυμα κλπ. Κατά βάση είχα πάντα ενεργή τη σελίδα Live Feeds για να βλέπω αν με ενδιαφέει κάτι από τα καινούργια μηνύματα και θέματα. Πλέον, με την εμφάνιση ως νέων μηνυμάτων ακόμη και αυτών στα οποία έχει γίνει edit, η διαδικασία έχει γίνει κουραστική και γεμίζει μία ολόκληρη σελίδα από ανούσια θέματα. Ουσιαστικά έχει καταργηθεί η δυνατότητα να βλέπεις τα καινούργια μηνύματα και να έχεις εικόνα από μία μόνο οθόνη. Αν υπήρχε η δυνατότητα για "Επιστροφή στην Κλασσική Οψη" θα την είχα ενεργοποιήσει... Αγγελος

vicious cycle

vicious cycle

aka βίτσιους

• Cyclist Friends
  • 2.798 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSterea Ellada
χωρίς!

geologos

geologos

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.199 Δημοσιεύσεις
Αν το φόντο δεν ανέβαινε κατά το σκρολάρισμα θα ήταν οκ, αλλά τώρα κουράζει.

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Εμενανε δε μαρεζει η φλουτότης που σιάξατε τώρα. Μου άρεζε το άλλο με τα αβγά πιο πολύ. Ζήτω τα αβγά.

ses

ses

cbr600 rr

• Cyclist Friends
  • 525 Δημοσιεύσεις
χωρις

Giant-lander

Giant-lander

Dust is More...

• Cyclist Friends
  • 5.744 Δημοσιεύσεις
οΎΤΕ εμένα με αρέσει, ειναι ζαλούρα.

leo

leo

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 134 Δημοσιεύσεις
Θα συμφωνίσω οτι ένα μονόχρωμο απαλό φόντο είναι σαφώς πολύ καλύτερο Δεν μου κάθεται καλά και κουράζει.

jimxif

jimxif

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.812 Δημοσιεύσεις
..να μην αλλαζει φοντο.Ειναι και πιο βαρυ.Η κινηση του κερσορα(ποντικι) εχει αλλαξει συμπεριφορα.Κανει σαν εμενα οταν ανεβαινω υμμητο δηλ σερνεται! χα χα Ασε που τα πολλα χρωματα πισω ειναι κουραστικα....

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Νομίζω ένα απαλό φόντο όπως το παλιό είναι καλύτερο.
Πλέον έχω σταματήσει να βλέπω το forum γιατί είναι κουραστικό.
Συν όλες τις δυσκολίες, όπου πλέον δεν μπορείς να έχεις καλή εικόνα για το τι είναι νέο μήνυμα κλπ.
Κατά βάση είχα πάντα ενεργή τη σελίδα Live Feeds για να βλέπω αν με ενδιαφέει κάτι από τα καινούργια μηνύματα και θέματα. Πλέον, με την εμφάνιση ως νέων μηνυμάτων ακόμη και αυτών στα οποία έχει γίνει edit, η διαδικασία έχει γίνει κουραστική και γεμίζει μία ολόκληρη σελίδα από ανούσια θέματα. Ουσιαστικά έχει καταργηθεί η δυνατότητα να βλέπεις τα καινούργια μηνύματα και να έχεις εικόνα από μία μόνο οθόνη.
Αν υπήρχε η δυνατότητα για "Επιστροφή στην Κλασσική Οψη" θα την είχα ενεργοποιήσει...
Αγγελος

Άγγελε είναι φυσικό να μην μπορείς να το συνηθίσεις. Ειδικά εσύ που είσαι και μιας κάποιας ηλικίας. Δεν είναι κάτι που είναι στο χέρι μας όμως. Έτσι είναι το νέο version και η μετάβαση ήταν υποχρεωτικη όπως εξηγήσαμε στο σχετικό θέμα. Το live feeds δεν υπήρχε ως πρόσθετο σε αυτή τη νέα έκδοση. Όλα αυτά τα "πρόσθετα" φτιάχνονται σταδιακά από softwarαδες όσο η έκδοση γίνεται πιο παλιά. Και αυτό που βρέθηκε ώς αντικατάσταση κάνει τη δουλειά, τουλάχιστον ενημερώνεσαι για τα νέα post που πέφτουν. Έχουμε ακόμα θέματα όπως είπαμε αλλά εργαζόμαστε για να λυθούν. Το προηγούμενο είχε στηθεί εντελώς χαοτικά και πάμε ψάχνοντας.

Όταν φτιαχτεί και το homepage όπως πρέπει, να είσαι σίγουρος ότι αυτό θα ανοίγεις κάθε πρωί που θα μπαίνεις στο forum πρώτα. Υπάρχει η δυνατότητα κάθε ποστ να γίνεται από αρθο μέχρι ποστάρισμα στο Facebook. Σύνδεση του λογαριασμού σου με το FB ώστε να έχεις δύο σε ένα, να βλέπεις τα νέα θέματα και τα νέα ποστ, τα νέα άρθρα αλλά και τα νέα blog entries σε μια σελίδα και άλλα πολλά.

Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου. Η χρήση θα σε κάνει χρήστη.

vlazaras

vlazaras

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 182 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Πραγματικά νομίζω ότι ή θα πρέπει να πάψει να είναι θολό το φόντο, κουράζοντας τα μάτια ή θα πρέπει να αφαιρεθεί. Σε γενικές γραμμές καλή προσπάθεια αλλά απαιτεί την βελτίωση που πολλοί από εμάς αναφέρουμε.

Tzeve

Tzeve

Let's Go Yankees

• Cyclist Friends
  • 5.385 Δημοσιεύσεις
χωρίς... αν έβαζα φόντο θα έβαζα μία εικόνα σε μοτίβο...πολύ απαλό και αχνό στα χρώματα του Forum...πχ μοτίβο από ποδηλατική αλυσίδα αχνή για να μη κουράζει το μάτι... αλλά γενικότερα είμαι της άποψης χωρίς background image

mr. spock

mr. spock

Μμμμμππππρρρ

• Cyclist Friends
  • 9.608 Δημοσιεύσεις

Αν το φόντο δεν ανέβαινε κατά το σκρολάρισμα θα ήταν οκ, αλλά τώρα κουράζει.

Συμφωνώ, αν δεν ανέβαινε δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Δείτε αν γίνεται.
Μ΄αρέσει να έχει φόντο.
Το συγκεκριμένο είναι too much.

jameson

jameson

Bazinga!!!

• Cyclist Friends
  • 565 Δημοσιεύσεις
Με!!! ΥΓ: αλλά να βάζετε και καμμιά τριαθλητική που και που ;);)

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Μπορείτε να βάλετε αφτήν για φόντο ??

Δημοσίευση Εικόνας

Αrgyris

Αrgyris

Τhe insistent

• Cyclist Friends
  • 1.328 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
Το φόντο θεωρώ ότι είναι κουραστικό, δεν νομίζω ότι θα λειτουργήσει ειδικά σαν tile δημιουργεί τυχαίο κάναβο σε σχέση με το κεντρικό χώρο του forum με ατυχές συμπτώσεις.

Marinalt

Marinalt

Αέρεια

• Cyclist Friends
  • 7.384 Δημοσιεύσεις
χωρίς. Πολύ κουραστικό το ήδη φορτωμένο λέει άουτ με πληροφορίες. Ας είναι το φόντο ξεκούραστο

banik

banik

BMC Team

• Cyclist Friends
  • 6.638 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία3goods
Τακη γιατι δεν βαζεις τις δυο επιλογες να επιλεξουμε κ να το βγαζει σε γραφημα ?

pkokkaliaris

pkokkaliaris

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.942 Δημοσιεύσεις
Άνευ !!!!!!