Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Μικρές Αγγελίες Open gov.

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
62 απαντήσεις στο θέμα

scarpedico

scarpedico

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 704 Δημοσιεύσεις
http://www.cyclist-f...-tour-de-france

τώρα τι να πω?:lovl: (κάπου είδα και ταπερ)

και εγω πιστεύω οτι τα αστεράκια δεν βοηθάνε στις αγγελίες (θα γίνει μάχη ) οπως και τα 8.000 θέματα "τι ποδήλατο να πάρω" χωρίς να έχουν διαβάσει 2-3-5 παλαιά θέματα.

Μια καλή ιδέα (δεν νομίζω να εφαρμόζετε εκτος κ αν δεν το έχω δει ) μαζί με το μήνυμα καλωσορίσματος στην εγγραφή να παροτρύνει τον χρήστη να κάνει αναζήτηση για παλαιά θέματα πριν ανοίξει θέμα

Απο εκει και πέρα τουλάχιστον να μην μπαίνουν αγγελίες για εκτος ποδηλατου πράγματα και ίσως ενα κουμπί "νεες αγγελίες" οπου και θα φαίνονται μόνο αγγελίες και το υπάρχον "νέες δημοσ. " για όλα εκτός αγγελειών

Πάνος

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Τα αστεράκια και τα φεγγαράκια είναι για να πιάσουμε τους κομήτες που διέρχονται από το φόρουμ?
ή είναι τρόπος να φαίνεται αν μια αγγελία ειναι ευκαιριάρα ή μούφα? Αφού δεν μπορεί να γίνονται σχόλια από τρίτους, για την τιμή/ποιότητα του πωλούμενου, το να υπερθεματίζεται ή χαντακώνεται μία αγγελία χωρίς αιτιολογία δεν μου μοιάζει σωστό.

Σωστά. Αν βάλετε αστεράκια, θα βάζει κάποιος τους φίλοι του να του κοτσάρουν πολλά αστεράκια στις αγγελίες του (ή θα φτιάχνει άλλους λογζμούς για να τα κοτσάρει ο ίδιος).

Να βάλετε μόνο ένα κουμπί report που να το πατάμε όταν η αγγελία είναι εκνευριστική και να μπαίνετε να τη ζβήνετε.

Guest_Marialena_*

Guest_Marialena_*
  • Guests

Γιατί να μην θέλει να το δώσει ; Αν είναι επαγγελματικό μπορεί να πάρει μία τηλεκάρτα για αυτή την δουλειά, ούτε να τον ενοχλούν παραπάνω από όσο θέλει, ούτε όμως και να κρύβεται ή να επιβαρύνει το φόρουμ με μηνύματα κλπ . Οι κλασικές αγγελίες παντού είναι υποχρεωτικά με τηλέφωνο (χρυσή ευκαιρία, car.gr κλπ), εδώ γιατί να αποτελεί εξαίρεση ; Μήπως για να συγκεντρωθούν ύποπτα στοιχεία και κλεπταποδόχοι ή για να παίζουμε με τις αγγελίες επειδή δεν έχουμε τίποτα καλύτερο να κάνουμε ; Χωρίς να μου πέφτει λόγος είμαι κάθετος στο τηλέφωνο .

Γιατί έτσι..

Γιατί να βάλει κάποιος το τηλέφωνό του σε ένα δημόσιο, ( ή περίπου δημόσιο )φόρουμ. Εγώ προσωπικά δεν θα έβαζα τηλέφωνο σε καμία αγγελία, γιατί δεν θέλω να δίνω το τηλέφωνο μου παντού. Γιατί να το ξέρουν τα 2.000 ενεργά μέλη του φόρουμ οι οποίοι μπορεί να είναι κάθε καρυδιάς καρύδι; Το φόρουμ έχει π.μ και τα πμ στέλνουν ειδοποιήσεις στο μέιλ του κάθε ένός αν ενεργοποιήσει αυτή την επιλογή.. Αυτό είναι αρκετό.

SeNNinhA

SeNNinhA

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.507 Δημοσιεύσεις
Ίσως είναι δυνατόν να μπει ένα κουμπί αναζήτησης νέων θεμάτων "εκτός αγγελιών" και ένα κουμπί αναζήτησης νέων θεμάτων "τα πάντα ολα". Στο podilates.gr έχει τέτοια επιλογη και την βρίσκω πολυ βολική. Παρόλα αυτα οι υποκατηγοριες στις αγγελίες χρειαζεται να γίνουν πολλές.

Shark

Shark

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 204 Δημοσιεύσεις
εγω πάλι θα έλεγα οταν κάποιος θέλει να πουλήσει κάτι, να ανοίγει ενα thread που θα είναι μόνο για ανάγνωση, και στην συνέχεια να το βάζει link στην υπογραφή του, έτσι και δεν θα βλέπουμε συνέχεια up στις αγγελίες και θα διαφημίζεται και ποιό πολύ η αγγελία του μέσω τις υπογραφής του ενώ γράφει στο forum (κάτι που δεν είναι ενοχλητικο νομίζω) κάποιοι το κάνουν ήδη.

Vrass

Vrass

ο Μέγας Κλαδεφτήρ

• Cyclist Friends
  • 4.345 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΟπου έχει μπύρα και φαΐ.
Συμφωνώ με αυτά που λέγει ο αΑ στο πρώτο ποστ, το κακό έχει παραγίνει και πρέπει να αναχαιτιστούνε οι αλέξη-πτωτιστέστ. Τα μόνα που δε θεωρώ καλές ιδέεζ είναι αυτό με τα αστεράκια και τον μή σκουλιαζμό από τα άλλα μέλη, για τουζ λόγους που γράφτηκαν και παραπάνου. Επίσης ούτε εγώ δίνω δημοσίως τηλέφωνο, είμαι σελέμπρητης και θα με πρήζουν το συκώτι. Με πμ το δίνω σε όποιον-α θέλω και δεν έχει υπάρξει ποτές πρόγλημα.

Sfortis

Sfortis

gravity victim

• Cyclist Friends
  • 1.130 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Ίσως είναι δυνατόν να μπει ένα κουμπί αναζήτησης νέων θεμάτων "εκτός αγγελιών" και ένα κουμπί αναζήτησης νέων θεμάτων "τα πάντα ολα". Στο podilates.gr έχει τέτοια επιλογη και την βρίσκω πολυ βολική. Παρόλα αυτα οι υποκατηγοριες στις αγγελίες χρειαζεται να γίνουν πολλές.

το αυτό...

Vulture Cyclist

Vulture Cyclist

Untermensch

• Cyclist Friends
  • 2.467 Δημοσιεύσεις

εγω πάλι θα έλεγα οταν κάποιος θέλει να πουλήσει κάτι, να ανοίγει ενα thread που θα είναι μόνο για ανάγνωση, και στην συνέχεια να το βάζει link στην υπογραφή του, έτσι και δεν θα βλέπουμε συνέχεια up στις αγγελίες και θα διαφημίζεται και ποιό πολύ η αγγελία του μέσω τις υπογραφής του ενώ γράφει στο forum (κάτι που δεν είναι ενοχλητικο νομίζω) κάποιοι το κάνουν ήδη.

Τότε υπάρχει ο κίνδυνος να σπαμάρουν σε διάφορα threads και μάλιστα στο πολλαπλάσιο, για να φαίνεται η υπογραφή τους, ακριβώς όπως σπαμάραν τώρα για να φτάσουν τα 50 μηνύματα όσοι είναι μετεωρίτεστ.

Στο roadbikereview όποιος θέλει να βάλει αγγελία πρέπει να πληρώσει κάποιο ποσό. 2 δολάρια και μετά από 30 μέρες σβήνεται η αγγελία.
Οι αγγελίες είναι ξεχωριστές από το furom στο http://classifieds.r...w.com/index.php
ενώ σχολιαΖμοί γίνονται στο furom σε ξεχωριστή υποκατηγορία http://forums.roadbi...-scam-warnings/

Ελλανιος 28

Ελλανιος 28

Roadrunner

• Cyclist Friends
  • 4.878 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαNafplio

http://www.cyclist-f...-tour-de-france

τώρα τι να πω?:lovl:

Δεν χρειαζεται να πουμε τιποτα!! Βρηκαμε εναν αγωνα που ειναι της μοδας αυτες τις μερες και παμε να βγαλουμε κανα ευρω...Ο φιλος ομως γιατι δεν εβγαλε μπλουζακια της Εθνικης στο Euro και του πηρε ολη τη δοξα το Lidl;;;;
Για τους Ολυμπιακους του Λονδινου θα βγαλει τιποτα;
Sixtir πια!

pkan

pkan

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 137 Δημοσιεύσεις

1. Δικαίωμα καταχώρησης αγγελίας θα έχει κάθε μέλος που έχει κλείσει ένα τρίμηνο εγγραφής ανεξάρτητα από μηνύματα που έχει ποστάρει

Όπως δουλεύει το σύστημα μετά την τελευταία αλλαγή μοιάζει ικανοποιητικό

2. Η αγγελία θα μπαίνει ως καταχώρηση και δεν θα υπάρχει δυνατότητα σχολιασμού από κανένα άλλο μέλος.

Εδώ νομίζω ότι αναιρείται ή έννοια τη κοινότητας που αλληλουποστηρίζεται. Ας μη κλείνουμε τα μάτια μας, λαμόγια υπάρχουν ακόμη κι εδώ. Πολλά από αυτά είναι και παλιά μέλη με πλήθος καταχωρήσεων. Κατανοώ την δυσκολία ελέγχου και την έννοια της αγγελίας ως προσφορά προς τα μέλη και προφανώς όχι ως κύριο σκοπό του φόρουμ. Πιστεύω όμως ότι αν η δυσκολία είναι τόσο μεγάλη είναι προτιμότερο να καταργηθούν εντελώς οι αγγελίες παρά να γίνουν ελεύθερο βήμα στον κάθε πονηρούλη. Όπως έχουν καταντήσει άλλα φόρουμ. Ψάχνω τελευταία ένα καγιάκ και σε ένα ειδικό φόρουμ στις 2 αγγελίες με είδη που με ενδιαφέρουν, ο ένας το δίνει 100 ευρώ ακριβότερα από τη λιανική και ο άλλος σχεδόν στη λιανική. Κι όποιος τσιμπήσει. Κάποιος θα μπεί σαν κι εμένα άσχετος και θα αγοράσει την "ευκαιρία". Γιατί κατά τη γνώμη μου θα πρέπει να προστατευθούν και οι αγοραστές ακόμη κι αν μπαίνουν στο φόρουμ για πρώτη φορά. Από τη στιγμή που υπάρχουν αγγελίες νομίζω ότι υπάρχει και αυτή η ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ σε ένα φόρουμ. Εδώ δεν είναι η Χρυσή Ευκαιρία ούτε το car.gr.

4. Τα υπόλοιπα μέλη θα μπορούν να αξιολογούν την αγγελία με τα αστεράκια που υπάρχουν για τον λόγο αυτό. Έτσι κάποιος θα βλέπει αν πρόκειται για κάτι καλό ή για μια πραγματική ευκαιρία ή όχι.

Τα αστεράκια είναι απρόσωπα και κυρίως αναιτιολόγητα

5. Αυτός που έχει καταχωρήσει την αγγελία θα έχει δικαίωμα επεξεργασίας της για πιθανή προσθήκη πληροφοριών, φωτογραφιών ή αλλαγής τιμής ΜΟΝΟ στο αρχικό του μήνυμα.

+
Και να καταργηθούν τα up στις αγγελιες. Καλά θα ήταν να μην είναι και στα νέα μηνύματα. Τεχνικά δεν ξέρω αν γίνονται αυτά τα δύο.

Τέλος να πω ότι θα συμφωνήσω κι εγώ με άλλους προλαλήσαντες στο να μπούν κάποιες απαραίτητες πληροφορίες σε κάθε αγγελία. Όμως όχι δημόσια το τηλέφωνο. Πιστεύω παρόλα αυτά ότι πλήρη στοιχεία, μαζί και το τηλέφωνο, θα πρέπει να είναι γνωστά στους διαχειριστές για όποιον θέλει να βάλει αγγελία. Αν γίνει καμμιά στραβή τι θα κάνουμε; Θα ψάχνουμε τη IP;

SeNNinhA

SeNNinhA

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.507 Δημοσιεύσεις
Σαφώς ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ η κάθε αγγελία να είναι πλήρης

-ΦΩΤΟ (έστω και με ανοχή 2-3 ημερών)
- Στοιχεία αντικειμένου προς πώληση
- ΤΙΜΗ (βασικότατο). Να μην γίνεται δεκτή αγγελία χωρίς τιμή. Εκνευριστικοτατο να ρωτάς και να ξαναρωτας τιμη και να σου λένε "μόνο με ΠΜ". Γιατί; Κρύβουν κάτι;

Αγγελίες τύπου "πωλείται Ποδηλατο" με links σε αλλα site (πχ car.gr) για περισσότερες πληροφορίες τις θεωρώ απαράδεκτες και δεν πρέπει να υπάρχουν εδώ μέσα. Θέλεις να πουλησεις κάτι, εκμεταλευεσαι την δημοτικότητα ενός forum και βαριέσαι να γράψεις ξανά μια πλήρη αγγελία ρε φίλε. Απλά πάνε αλλού. Δεν έχεις θέση εδώ.

Επίσης να διαγράφονται αγγελίες 4 μηνών ή να δινεται η δυνατοτητα ανανεωσή τους. Δεν υπάρχει λόγος για παραπανω μιας και τις ποιο πολλές φορές δεν είναι σε ισχύ, πιάνουν χώρο, μπερδευουν και δεν αφήνουν και τις σε ισχυ να φανούν.

Eaglos

Eaglos

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.532 Δημοσιεύσεις
1. Προκάτ φόρμα δημιουργίας αγγελίας. Μάρκα, μέγεθος, χρονιά, χιλιόμετρα, περιγραφή, τιμή, φωτό, περιοχή, επικοινωνία. Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από αγγελίες χωρίς τιμές, μεγέθη. 2. Τα αστεράκια σαν μέθοδος αξιολόγησης έχουν δοκιμαστεί και δίπλα αλλά δεν βγάζει νόημα και είναι αναξιόπιστα για τους λόγους που έχουν αναφερθεί παραπάνω. Είναι αλήθεια ότι οι διαμάχες στις αγγελίες έχουν βγάλει τρομερά διαμάντια κατά καιρούς αλλά δεν υπάρχει μέση λύση. Είτε θα είναι ανοικτές σε σχόλια και όσο τραβήξουν, είτε κλειστές και ας βγάλει άκρη ο ενδιαφερόμενος.

Zarathustra

Zarathustra

.

• Cyclist Friends
  • 3.463 Δημοσιεύσεις
Εάν οι αγγελίες αποκτήσουν το δικό τους χώρο + εάν είναι εφικτό να μην διέπονται από σειρά ανανέωσης (up) ακόμα και στο χώρο τους, αλλά από αλφαβητική σειρά, τότε τα σχόλια δεν θα ενοχλούν και δεν θα χρειάζεται κανείς περιορισμός σε αυτά. Αντιθέτως, θα είναι χρήσιμα.

pyrate

pyrate

Spicy Spirit

• Cyclist Friends
  • 3.835 Δημοσιεύσεις

Αααβάδιστα, πωλείται ποδήλατο εφκαιρία !!

:loughing1:

Όχι ρε παιδιά αλφαβητικά. Χρονολογικά και τέλος.

uokhoj

uokhoj

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 73 Δημοσιεύσεις
Να πω και εγω την γνώμη μου (αν και δεν τη ζήτησε κανένας :) ). Ξεχωριστή θέση μέσα στο φόρουμ για τις αγγελίες θα ήταν πολύ πιο ευχρηστο για όλους. Να μην εμφανίζονται στα νέα μηνήματα ή στις καταχωρησεις αλλά μόνο στον δικό τους χώρο. Ετσι αυτός που δεν ενδιαφέρεται δεν ασχολείται ούτε ενοχλείται καθόλου. Τα σχόλια είναι χρήσιμα, εφόσον προστατεύουν τον πιθανό αγοραστή. Το κακό ξεκινάει όταν χάνεται η κοσμιότητα και όταν ό καθένας αρχίζει τους χαρακτιρισμούς. Αλλά ακόμα και έτσι δεν παύουν να είναι χρήσιμα. Αντι για up ή αλφαβητική σειρά να υπάρχει ημερολογιακή σειρά καταχώρησης (αν είναι εφικτό τεχνικά). Με αυτό τον τρόπο εξαφανίζονται τα up, Η τιμή να είναι απαραίτητη ή η αγγελία να αφαιρείται. Το όριο των 3 μηνών είναι μια χαρά για να απωθήσει αλεξιπτωτιστές. θα εξαφανιστεί και το φαινόμενο των άσχετων μυνημάτων σε "πεθαμένα" θέματα στην προσπάθεια μερικών να πιάσουν το όριο των δημοσιεύσεων. Α, και αν γίνεται, να υπάρχει δυνατότητα παρακολούθησης κάποιου θέματος ή αγγελίας.( δεν γνωρίζω αν είναι κάτι που υπάρχει ήδη σαν δυνατότητα ). Στις αγγελίες (αν είναι με σειρά δημοσίευσης) θα ήταν πολύ χρησιμό. Εδώ να πώ ότι αν και έχω χρησιμοποιήσει τις αγγελίες αρκετά για να στήσω τα ποδηλατάκια μου (και όχι μόνο), έχω βρει πολύ πιο χρήσιμο το υπόλοιπο φόρουμ, μέσα απο το οποίο έχω μάθει πάρα πολλά, και συνεχίζω να παίρνω εμπνευση και κουράγιο για να αλλάξω τρόπο ζωής και να αφήσω τον καναπέ. Φιλικά, Γιάννης

spyrosG

spyrosG

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 103 Δημοσιεύσεις
TIMH ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΤΗΛ. ΠΕΡΙΟΧΗ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΟΧΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΚ

gbaz

gbaz

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 188 Δημοσιεύσεις
Καλησπέρα. Νομίζω πως τα σχόλια τις περισσότερες φορές βοηθούν την κοινότητα του φόρουμ σε αποφυγή κακοτοπιών και το μόνο που θα πρέπει να προσέχουμε είναι οι χαρακτηρισμοί. Τα αστεράκια χωρίς εξήγηση, θα λειτουργήσουν αρνητικά και διαφωνώ. Τιμή, στοιχεία επικοινωνίας και φυσικά φωτο πρέπει να είναι απαραίτητα. Θα συμφωνήσω με έναν φίλο πιο πάνω πως αν με τα up δεν αλλάζει η σειρά της αγγελίας δεν θα υπάρχει λόγως να γίνονται και θα τελειώσει μια και καλή το θέμα up.

Zarathustra

Zarathustra

.

• Cyclist Friends
  • 3.463 Δημοσιεύσεις

:loughing1:

Όχι ρε παιδιά αλφαβητικά. Χρονολογικά και τέλος.

Σωστά μιλάτε, χρονολογικά ήθελα να πω!!Εκ παραδρομής!! :lovl:

pandi

pandi

basement player

• Cyclist Friends
  • 315 Δημοσιεύσεις

:

1. Δικαίωμα καταχώρησης αγγελίας θα έχει κάθε μέλος που έχει κλείσει ένα τρίμηνο εγγραφής ανεξάρτητα από μηνύματα που έχει ποστάρει
2. Η αγγελία θα μπαίνει ως καταχώρηση και δεν θα υπάρχει δυνατότητα σχολιασμού από κανένα άλλο μέλος.
3. Η επικοινωνία με τον πωλητή ή αυτόν που ζητά κάτι θα μπορεί να γίνεται με δύο τρόπους α. Με προσωπικά μηνύματα β. Με μηνύματα επισκέπτη
4. Τα υπόλοιπα μέλη θα μπορούν να αξιολογούν την αγγελία με τα αστεράκια που υπάρχουν για τον λόγο αυτό. Έτσι κάποιος θα βλέπει αν πρόκειται για κάτι καλό ή για μια πραγματική ευκαιρία ή όχι.
5. Αυτός που έχει καταχωρήσει την αγγελία θα έχει δικαίωμα επεξεργασίας της για πιθανή προσθήκη πληροφοριών, φωτογραφιών ή αλλαγής τιμής ΜΟΝΟ στο αρχικό του μήνυμα.
6. Μετά την ολοκλήρωση της πώλησης ο καταχωρητής θα έχει την υποχρέωση να επεξεργάζεται την αγγελία και να προσθέτει το πρόθεμα Sold ώστε να φαίνεται ότι είναι ανενεργή σε όλους.

Αυτά είναι τα βασικά.

Open gov. συνέχεια...

μου αρέσουν οι αλλαγές σου, δεν θα ψήφιζα το 4.

gregXXX

gregXXX

body english

• Cyclist Friends
  • 1.331 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΆθενς
Περισσότερη εξειδίκευση στις κατηγορίες και κατάταξη βάσει ημερομηνίας πιστεύω σαν βασικά. Τα σχόλια να είναι ελεύθερα αλλά να μην 'ανεβάζουν' την αγγελία. Απαραίτητες οι φωτό και η τιμή αλλά όχι το τηλέφωνο, ψιλοάχρηστη η αξιολόγηση είτε με αστέρια είτε με οτιδήποτε άλλο. Δικαίωμα καταχώρησης μετά την ολοκλήρωση ενός τριμήνου από την εγγραφή του μέλους.

Candlemass

Candlemass

ΣκυλοΜεταλάς

• Cyclist Friends
  • 410 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑθήνα / Αγ. Παρασκευή
Θα μπορούσατε να βάλετε μια ψηφοφορία στο 1ο μήνυμα με checkboxes (δλδ πολλαπλής επιλογής) ώστε να υπάρχει συγκεντρωμένο και οπτικά αναγνωρίσιμο τι προτιμά ο καθένας (ένα checkbox για κάθε κανόνα ας πούμε). Αν και βλέπω ότι έχετε απενεργοποιήσει τις ψηφοφορίες στο forum (ή δεν έχουμε τα δικαιώματα να βάλουμε οι απλοί χρήστες).

Yiannis99

Yiannis99

Οικονομικός μετανάστης στο UK..

• Cyclist Friends
  • 6.603 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαLondon, UK
Αγαπητά μέλη,

Σας ενημερώνουμε ότι η δυνατότητα σχολιασμού στις αγγελίες, έχει ήδη κλειδωθεί όπως προ ανακοινώθηκε από τον Τάκη.

Για κάθε πληροφορία σχετικάμε τα πωλούμενα αντικείμενα θα πρέπει πλέον να στέλνετε προσωπικά μηνύματα στον πωλητή.

Σύντομα θα ανακοινωθούν οι νέοι κανόνες αγγελιών.

Ευχαριστώ,
Γιάννης

Vulture Cyclist

Vulture Cyclist

Untermensch

• Cyclist Friends
  • 2.467 Δημοσιεύσεις

Αγαπητά μέλη,

Σας ενημερώνουμε ότι η δυνατότητα σχολιασμού στις αγγελίες, έχει ήδη κλειδωθεί όπως προ ανακοινώθηκε από τον Τάκη.

Για κάθε πληροφορία σχετικάμε τα πωλούμενα αντικείμενα θα πρέπει πλέον να στέλνετε προσωπικά μηνύματα στον πωλητή.

Σύντομα θα ανακοινωθούν οι νέοι κανόνες αγγελιών.

Ευχαριστώ,
Γιάννης

Έχεις pm.

Up!

spyros

spyros

GravityEnduro addict

• Cyclist Friends
  • 58 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία-
Καθώς θα μπείτε σε κάποια διαδικασία αν είναι εύκολο προχωρήστε και σε μια κατηγοριοποίηση των αγγελιών σε ΜΤΝ - ROAD για τις υπάρχουσες κατηγορίες καθώς οι χρήστες συνήθως ψάχνουμε κυρίως με το παραπάνω κριτήριο ως βασικό...

Τα υπόλοιπα δεν ακούγονται παράλογα

vfrag

vfrag

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 109 Δημοσιεύσεις
Ελπίζω οι οποιες αλλαγες ανα βελτιωσουν το φορουμ. Εγω παντως για να πω την αμαρτία μου προτιμώ τις αγγελειες πληρως ανοιχτες οπως ηταν μεχρι τωρα. Στο κατω κατω οι σχολιασμοι και η κουβεντα (ακομα και το κουστομπολιό) πανω σε μια αγγελεια κανουν την διαφορά αναμεσα στο φορουμ και στα site αγγελειων τυπου χρυση συκαιρία, Car.gr κλπ. και ρε παιδια ασ μην ξεχναμε οτι Καποια threads αγγελειών ηταν ομηρικά επη!!!! γιατι να το χαλασουμε αυτο?

Pointguard

Pointguard

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 342 Δημοσιεύσεις
Συμφωνω απολυτα , αρκει οι αγγελιες να ειναι απο την αρχη σωστα "¨δομημενες "και να μην κανουμε την τριχα ...τριχια . Αλλα ναι.. κατα καιρους καποιες εχουν " γεννησει " απιστευτα θεματα .

Τζιμ Άνταμς

Τζιμ Άνταμς

Double Banana

• Cyclist Friends
  • 7.414 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚορφή-Κορφή

Καθώς θα μπείτε σε κάποια διαδικασία αν είναι εύκολο προχωρήστε και σε μια κατηγοριοποίηση των αγγελιών σε ΜΤΝ - ROAD για τις υπάρχουσες κατηγορίες καθώς οι χρήστες συνήθως ψάχνουμε κυρίως με το παραπάνω κριτήριο ως βασικό...

Τα υπόλοιπα δεν ακούγονται παράλογα

Συμφωνώ και επαυξάνω.

SeNNinhA

SeNNinhA

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.507 Δημοσιεύσεις
Θελει λίγες παραπάνω απο αυτές. πχ: Ποδήλατα: HT, FS, κουρσες, Trecking, Fitness, City , κλπ κλπ Ανταλλακτικά: ΜΤΒ - Κουρσας, Μετάδοση, Τροχοί, Φρένα, Τιμόνια/λαιμοί, Σελλες/παλουκόσελα, Αναρτήσεις, Διάφορα κλπ κλπ Μπορεί να φαίνονται πολλά άλλα έτσι και αυτόν που ψάχνει διευκολύνεις και δεν χρειάζονται πια τα UP αφού μια αγγελία δεν θάβεται έυκολα. Ευκολα εφαρμόσιμο επίσης

Vulture Cyclist

Vulture Cyclist

Untermensch

• Cyclist Friends
  • 2.467 Δημοσιεύσεις
Κατηγορίες αγγελιών Τα urban, city, hybrid, trekking, bmx κλπ σε ποια κατηγορία θα μπαίνουν; Mtb ή road; Τα fixed που είναι και road και mtb πως θα ξεχωρίζουν; Μετά είναι και τα παιδικά ποδήλατα, που είναι χύμα τα πάντα όλα. Τα bisexual cyclocross δεν είναι ούτε straight road ούτε gay mtb. Έχουμε και τα transgender monstercross που ανάθεμα κι αν ξέρουν τι είναι! :lol:

Τζιμ Άνταμς

Τζιμ Άνταμς

Double Banana

• Cyclist Friends
  • 7.414 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚορφή-Κορφή
Η απάντηση στο ερώτημα σου υπάρχει ήδη στο φόρουμ. Δες τον αρχικό κατάλογο και θα καταλάβεις. Ευχαριστώ αγαπητέ φίλε. Χαχαχα...