Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Party!

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
196 απαντήσεις στο θέμα

MiltosK

MiltosK

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 137 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Και εγω με την Ελενη μεσα 1. Takxu +1 (πχιο 1 ?) 3. Βραςς 4. pg2 5. Z 6.Νικκος 7.Geo 8. Tassos96 9. sarafm εξήντα9. ΒΒChris 11. Εγώ 12. Δε Κουκ 13. Πχατζης 14. Ε.Τ. 15. Ντίνα 16. Ντρεντ 17. Μιλτος 18. Ελενη

dred

dred

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 198 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par 1. Takxu +1 (πχιο 1 ?) 3. Βραςς 4. pg2 5. Z 6.Νικκος 7.Geo 8. Tassos96 9. sarafm εξήντα9. ΒΒChris 11. Εγώ 12. Δε Κουκ 13. Πχατζης 14. Ε.Τ. 15. Ντίνα 16. Ντρεντ 17. Μιλτος 18. Ελενη 19.Dred

nikkos

nikkos

ιπτάμενο καρμπόne

• Cyclist Friends
  • 2.298 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαrollan-Kamateroun
10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Party! ο ντρεντ ειναι διπλοθεςίτης, στη θεση 16 και 19 ή ειναι διαφορετικά πρόσωπα? οεο? Sent from my TapaPad

dred

dred

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 198 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par σωστός ο nikkos.δεν είδα ότι στην λίστα με έβαλε ο καναδοπέταλος κ έκανα copy-paste την λίστα με το όνομά μου.αν κ τρώω διπλά(γι'αυτό βάλτε με μακρυά από τον vrass)!!!:harhar:

bbchris

bbchris

Got the flow™

• Cyclist Friends
  • 4.005 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαSingletracks
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par

ο ντρεντ ειναι διπλοθεςίτης, στη θεση 16 και 19 ή ειναι διαφορετικά πρόσωπα? οεο?

Sent from my TapaPad

Υμηττοκατσαπλιάτσικο...

δεν θα έκαναν αισθητή την παρουσία τους????? :loughing1: :bleh:

nikkos

nikkos

ιπτάμενο καρμπόne

• Cyclist Friends
  • 2.298 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαrollan-Kamateroun
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par για να φαίνονται περισσότεροι το κάνουν?... ααα τα τσατσόπαιδα :Ρ Sent from my TapaPad

dred

dred

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 198 Δημοσιεύσεις

για να φαίνονται περισσότεροι το κάνουν?... ααα τα τσατσόπαιδα :Ρ

είμαστε πολλοί κ παντού ανάμεσα σας!!!:harhar:
Sent from my TapaPad

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Το χετε πηδήξει το θέμα.....γαμ@ τους χωμάτινους μέσα... Λοιπόν το γράφω και εδώ όπως έκανα και στο FB, θα το γράψω και στο tweets Αύριο για το Cyclist Friends (το ποδηλατικό μας forum) είναι μεγάλη γιορτή καθώς κλείνει τα 10 χρόνια ζωής και ύπαρξης στο ποδηλατικό στερέωμα. Πολλοί έμαθαν πολλά μέσα από αυτό σχετικά με το ποδήλατο και σε πολλούς το Forum αυτό άλλαξε τη ζωή. Μέσα σε αυτά τα 10 χρόνια έγιναν πολλά. Φίλοι ήρθαν, φίλοι έφυγαν και το Cyclist Friends μεγάλωσε αρκετά. Είναι μεγάλη χαρά και για μένα που μου έλαχε να έχω πια την τύχη του στα χέρια μου και είναι ακόμα μεγαλύτερη γιατί μέσα από αυτό το forum γνώρισα και εγώ την ποδηλασία και ήταν η αρχή για μια μεγάλη στροφή στη ζωή μου. Αύριο θα χαρώ πολύ να σας δω και να τα πούμε από κοντά, να γιορτάσουμε αυτή την επέτειο. Θα χαρώ ιδιαίτερα να δω παλιούς φίλους που δεν έχουν ιδιαίτερα ενεργή συμμετοχή πια. Τα χρόνια περνούν, οι συνήθειες αλλάζουν. Για τον λόγο αυτό, πέρα από τους δεδομένους φίλους που σίγουρα θα κάνουν την εμφάνισή τους έστω και για λίγο θα χαρώ πολύ να δω αύριο στο Flamme Rouge cycle cafe bar και όσους παλιότερους φίλους πιθανά να μην το είχαν στο πρόγραμμά τους To Πάρτι μας ξεκινά στις 10:00 και είναι σίγουρο ότι θα περάσουμε τέλεια!

feregios

feregios

Ο Βοσκός

• Cyclist Friends
  • 2.708 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝΙΚΑΙΑ

Το χετε πηδήξει το θέμα.....γαμ@ τους χωμάτινους μέσα...

Λοιπόν το γράφω και εδώ όπως έκανα και στο FB, θα το γράψω και στο tweets

Αύριο για το Cyclist Friends (το ποδηλατικό μας forum) είναι μεγάλη γιορτή καθώς κλείνει τα 10 χρόνια ζωής και ύπαρξης στο ποδηλατικό στερέωμα.

Πολλοί έμαθαν πολλά μέσα από αυτό σχετικά με το ποδήλατο και σε πολλούς το Forum αυτό άλλαξε τη ζωή.

Μέσα σε αυτά τα 10 χρόνια έγιναν πολλά. Φίλοι ήρθαν, φίλοι έφυγαν και το Cyclist Friends μεγάλωσε αρκετά.

Είναι μεγάλη χαρά και για μένα που μου έλαχε να έχω πια την τύχη του στα χέρια μου και είναι ακόμα μεγαλύτερη γιατί μέσα από αυτό το forum γνώρισα και εγώ την ποδηλασία και ήταν η αρχή για μια μεγάλη στροφή στη ζωή μου.

Αύριο θα χαρώ πολύ να σας δω και να τα πούμε από κοντά, να γιορτάσουμε αυτή την επέτειο. Θα χαρώ ιδιαίτερα να δω παλιούς φίλους που δεν έχουν ιδιαίτερα ενεργή συμμετοχή πια. Τα χρόνια περνούν, οι συνήθειες αλλάζουν.

Για τον λόγο αυτό, πέρα από τους δεδομένους φίλους που σίγουρα θα κάνουν την εμφάνισή τους έστω και για λίγο θα χαρώ πολύ να δω αύριο στο Flamme Rouge cycle cafe bar και όσους παλιότερους φίλους πιθανά να μην το είχαν στο πρόγραμμά τους

To Πάρτι μας ξεκινά στις 10:00 και είναι σίγουρο ότι θα περάσουμε τέλεια!

up ! :lol:

ΓουΤσου

ΓουΤσου

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 24 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Εστω και τελευταία στιγμή...:) 1. Takxu +1 (πχιο 1 ?) 3. Βραςς 4. pg2 5. Z 6.Νικκος 7.Geo 8. Tassos96 9. sarafm εξήντα9. ΒΒChris 11. Εγώ 12. Δε Κουκ 13. Πχατζης 14. Ε.Τ. 15. Ντίνα 16. Ντρεντ 17. Μιλτος 18. Ελενη 19.Dred 20. ΓουΤσου

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par 1. Takxu +1 (πχιο 1 ?) 3. Βραςς 4. pg2 5. Z 6.Νικκος 7.Geo 8. Tassos96 9. sarafm εξήντα9. ΒΒChris 11. Εγώ 12. Δε Κουκ 13. Πχατζης 14. Ε.Τ. 15. Ντίνα 16. Μιλτος 17. Ελενη 18.Dred 19. ΓουΤσου 20. Παρασκευας 21. Δημητρα Τελειωνω σε λιγο της επεξεργασια των χιλιαδων (κυριολεκτικα !!) φωτο που θα προβαλλονται στις οθόνες του Flamme Rouge !! Μιλαμε για φοβερές αναμνήσεις απο τέλειες στιγμές... Εχει και καποιες με κουρσαδες (φτου) που λεω να τις ζβήσω όλες, γιατι φαίνονται μόνο οι κώλοι τους ετσι οπως τους έχουν τραβήξει απο πίσω και ειναι και σκυμμένοι στα στραβοτίμονά τους... άσε που ειναι ολες φλου, κακοφωτιζμένες...

villypa

villypa

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 368 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Τάκη το βράδυ να φοράμε καρτελάκι με το φορουμίστικο όνομα μας στο πέτο μας?:loughing1:

AfterShockJo

AfterShockJo

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.184 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Τι είστε εσείς ρεεε;;Μόνο με το φαί ασχολείστε;;; :harhar:

tzak

tzak

ΚυνηγοΚΟΜ

• Cyclist Friends
  • 823 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Το πάρτυ θα είναι στον κλειστό χώρο ή στον ανοιχτό? Πάντως έχει καταπληκτική φρέσκια μπύρα ΖΕΟΣ, που είναι "θεός ξυπόλητος" που λένε και στα μέρη μου!

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Μέσα έξω τα παντα όλα χωρίς ρούχα

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Μέσα έξω τα παντα όλα χωρίς ρούχα

Α, θα ειναι nudist event ? Δεν το είχα καταλάβει. Καλα που τοπες, για να κανω μπάνιο αμανες ειναι.

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

1954 απο τις 2250 φρωτογραφίες που θα προβαλλονται στις οθονες στο Flamme Rouge ανεβηκαν σε ενα αλβουμ... (δεν με αφησε να ανεβασω περισσοτερες)...

https://plus.google....747641132730513

tzak

tzak

ΚυνηγοΚΟΜ

• Cyclist Friends
  • 823 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

... Καλα που τοπες, για να κανω μπάνιο αμανες ειναι.

ε, όχι ....πότε ήρθε ξανά το Πάσχα?:lovl:

aris87

aris87

ΥμητοΚαναδος

• Cyclist Friends
  • 2.754 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαwinnipeg,canada
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par πολυ ομορφες ολες αυτα μενουν για παντα

tzak

tzak

ΚυνηγοΚΟΜ

• Cyclist Friends
  • 823 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Οι καλύτερες από αυτές έχουν δημοσιευτεί στο αγγλικό περιοδικό Singletrack (τεύχος 63) :loughing1:

tpp806

tpp806

Zombie Uprising

• Cyclist Friends
  • 1.524 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens, Greece

Οι καλύτερες από αυτές έχουν δημοσιευτεί στο αγγλικό περιοδικό Singletrack (τεύχος 63) :loughing1:

:respect: :clap:

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Πλύθηκα και εγώ και ετοιμάζομαι. Πάω να βαφτώ και να κάνω νύχια.

left16

left16

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.652 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσίαathens

Πλύθηκα και εγώ και ετοιμάζομαι. Πάω να βαφτώ και να κάνω νύχια.

Θες και αποτρίχωση!

trehanero

trehanero

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.149 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚαλλιθέα

Πλύθηκα και εγώ και ετοιμάζομαι. Πάω να βαφτώ και να κάνω νύχια.

Γαλλικό????/

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Μπραζίλιαν

trehanero

trehanero

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.149 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚαλλιθέα

Γαλλικό????/

Ξυριζω μασχάλες, αφού είναι και νιουντιστ εβεντ....

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Τριμαρε τες να τσιμπανε

katsikostas

katsikostas

Δημήτρης

• Cyclist Friends
  • 1.946 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝέα Φιλαδέλφεια

Θες και αποτρίχωση!

Θα έρθεις?

Mountaineer

Mountaineer

στα βουνά...

• Cyclist Friends
  • 4.672 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par καμιά ανταπόκριση από το πάρτυ, για εμάς τους άτυχους, δεν έχει....;

rama

rama

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 7.431 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: 10 χρόνια Cyclist Friends! - Let's Ride, Let's Par Μόλις τώρα γύρισα σπίτι, και ο Τάκης έβαζε ακόμα μουσική όταν έφυγα. Μπόλικες μπύρες, ποτά και σφηνάκια. Είδα αρκετό κόσμο από τα παλιά και από τα νέα, αλλά όχι τόσο όσο θα ήθελα και θα άρμοζε.