Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
184 απαντήσεις στο θέμα

banik

banik

BMC Team

• Cyclist Friends
  • 6.638 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία3goods
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr

Γιατί έχω δει την κατάληξη κάθε φορά που αυτό έχει γίνει. Μετά από κάποιο καιρό υπάρχουν τσακωμοί είτε μεταξύ των moderators, είτε μεταξύ των μελών και moderators και ο τελικός αποδέκτης σε κάθε περίπτωση είμαι εγώ. Οπότε προτιμώ να είμαι από την αρχή εγώ να τελειώνουμε και να μην υπάρχουν οι φαγωμάρες. Έχω γερό στομάχι.

Εννοω οτι ειναι κ λιγο δυσκολο να εισαι μονος σου, γερο στομαχι εχεις αλλα η κοινοτητα εχει μεγαλωσει πολυ...
Καποια ατομα που εσυ ξερεις με το ιδιο σκεπτικο με σενα ισως τα κανουν καλυτερα...εσυ ξερεις βεβαια.

banik

banik

BMC Team

• Cyclist Friends
  • 6.638 Δημοσιεύσεις
  • Τοποθεσία3goods
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr .......

Dimsabas

Dimsabas

Χ.Ο.Π. (Ποδηλάτης)

• Cyclist Friends
  • 4.485 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Όλα τα φόρουμ λειτουργούν με ολόκληρη ομάδα διαχείρισης και πολλά από αυτά έχουν λιγότερα μέλη και λιγότερο όγκο δημοσιεύσεων από το cyclist. Υπάρχει μάλιστα και prive section, όπου γράφουν μόνο οι διαχειριστές και δένουν ακόμα καλύτερα μεταξύ τους. Κάνουν την πλακίτσα τους, ειρωνεύονται διάφορα μέλη που τους εκνευρίζουν. Νομίζω ότι θα σε αποφόρτιζε από μια δουλειά που δεν προλαβαίνεις να κάνεις και ταυτόχρονα, το φόρουμ θα λειτουργούσε καλύτερα. Win win που λένε. Δίνε τους δώρο κι ένα πίσω ντεραγιέ το έτος και θα είναι όλοι τρισευτυχισμένοι.

Zan

Zan

(m)

• Cyclist Friends
  • 6.440 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Έχω βάλει στοίχημα, κέρασμα στο Φλαμέ Ρουζ, ότι θα το φτάσετε 25 σελίδες και εκεί θα κλειδωθεί. Μην χαλαρώνετε.

ardi21

ardi21

Gary

• Cyclist Friends
  • 407 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Εχω σταματησει το αθλημα και μπηκα τυχαια αλλα θα πω την γνωμη μου γιατι για καποια περιοδο μου κρατουσε παρεα αυτο το φορουμ. Σε ολα τα φορουμ σχεδον υπαρχει και τομεας για γενικη συζητηση, ετσι γνωριζεσαι καλυτερα με τον αλλο, μαλωνετε, τα ξαναβρισκετε, δεν τα ξαναβρισκετε, γελατε κοκ. Οπως και στην ζωη. Αλλωστε ειναι η μικρογραφια της. Δεν θα πρεπει να κοπει κατι. Αυτο που θα πρεπει να γινει ειναι αυτο που κανουν παγκοσμιως και που εχει ειπωθει και απο αλλα ατομα: Ομαδα moderators. Τα οφελη ειναι περισσοτερα απο τα μειονεκτηματα. Δεν γινεται να υπαρχει μονο ενα ατομο για ενα τετοιο ογκο users. Eιναι αδυνατο. Και οσο μεγαλωνει η κοινοτητα τοσο θα κοβονται πραγματα, ειναι δεδομενο. Αυτα και καλη συνεχεια σε ολους.

GLOCKY

GLOCKY

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 308 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Καλημέρα και απο εμενα στην μεγαλύτερη ποδηλατική κοινότητα, Θα συμφωνήσω με τους απο πανω συμφουρίτες οτι εάν δεν υπάρχει ομάδα moderators είναι απαραίτητη. Οι moderators συνήθως καθοδηγούνται συνεργάζονται με τον-τους administrators, είναι οι αστυνομικοί,διαιτητές,καθοδηγητές,δικαστές,δικηγόροι. Επιβάλουν την τάξη τόσο μεταξύ μελών εάν υπάρχει διαφωνία,ύβρεις,προσβολή. Διορθώνουν κείμενα και τοποθετούν στη σωστή σειρά και θεματολογία νέα κείμενα εάν χρειαστεί. Δυστυχώς,επιβάλλουν ποινές (ban) ή προειδοποιήσεις σε μέλη που ξεφεύγουν απο τις αρχικές προϋποθέσεις που εχει θέσει ο ιδρυτής-διαχειριστης του forum. Δυστυχώς μεγάλα παιδια είμαστε αλλα κάποιες φορές πρεπει να επιβάλλεται η τάξη. Ολα αυτά απο ενα άτομο δεν γίνονται και όταν αυτο το άτομο επιφορτίζεται και με αλλα αντικείμενες τότε κλάφτα Χαράλαμπε. Χάνεται η μπάλα. Απο εκεί πρεπει να ξεκινήσει ο Τάκης πιστεύω. Τέλος εχω παρατηρήσει οτι τα θέματα έχουν γίνει μπάχαλο ο καθείς γράφει όπου να ναι,δλδ off topic, Αυτο εχει ως αποτέλεσμα εγώ σαν νέο μέλος να ψάχνω να διαβάσω πως θα κανω ορθοπέταλο στο πέταλο και να πάρω τη στροφή ευθεία και ο άλλος να γράφει παπαρούνες,μαργαρίτες να μαδαει και τι του λες και τι σου λέει που λέει και ο Νότης. Ελπίζω να μην παρεξηγήσετε αγαπητοί συμφουρίτες αλλα είμαι άνθρωπος της Τάξης και του Νόμου.

GLOCKY

GLOCKY

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 308 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Ας πουμε εδω έπαθε κόκο μπλόκο το σύστημα και ποστάρισε double και δεν μου δίνει δυνατότητα για διαγραφή του ενός μνμτος Ο moderator θα έπαιζε τρελή μπάλα εδω.

takaros

takaros

Απλος Ποδηλάτης

• Cyclist Friends
  • 251 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens Greece
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Να πω και εγω την γνωμη φιλε Τάκη. Θεωρω πως οπως αναφερουν οι περισσοτεροι οι Moderators θα βοηθουσαν αρκετα.Βεβαια απο την αλλη πρεπει να βρεις και Moderators..Tι Εννοω? Το να εισαι Moderator ειναι ευθυνη και ειναι δυσκολο να το αναλαβει καποιος γιατι αν ειναι να ειναι Moderator απλα για να ειναι ε τοτε θα οδηγηθουμε παλι στα ιδια.Οποτε μπρος γκρεμος και πισω ρεμα. Aρα για μενα ψαξτο λιγο με τους Moderators και αν δεις οτι δεν τσουλαει δυστυχως ψαλιδι.Α και κατι ακομα εγω σαν χρηστης θα ηθελα να μεινει ο τομεας των αγγελιων ως εχει.Εχω παρει πολλα αξιολογα πραγματα απο εδω οπως και εχω πουλησει και ενα ποδηλατο..Θεωρω οτι βοηθαει μιας και ξερεις οτι αυτος που πουλαει στις περισσοτερες των περιπτωσεων ειναι καποιος που ξερει τι ζηταει και ποσο αξιζει αυτο που πουλαει.... Να εισαι καλα και keep up the good work..!!

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.446 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απόψεις. Το θέμα με την απόσυρση των άσχετων θεμάτων έχει καταλήξει σε αυτά που ανέφερα πιο πάνω. Το Cyclist Friends υπάρχει από το 2005 και κατά την διάρκεια της πορείας του έχουν δοκιμαστεί όλες οι λύσεις. Όσο κι αν σας φαίνεται περίεργο, η λύση με την ανάληψη ευθύνης από έναν διαχειριστή-moderator είναι η πιο "ήσυχη" για το forum και όχι βέβαια για τον ίδιο αλλά ΟΚ. Όλες οι διασπάσεις και πολλές ανακατοσούρες έχουν ή είχαν προκύψει από αντίστοιχες περιπτώσεις, εκτός αυτής με τον yiannis99 που η συνεργασία ήταν άψογη. Ακόμα και τότε, να δείτε τι τραβάγαμε...χεχεχε! Πάμε παρακάτω, το θέμα έχει κλείσει και σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις που με έκαναν να καταλήξω σε συμπεράσματα και αποφάσεις.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.446 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Αντιγράφω από παραπάνω: Λοιπόν μετά την εποικοδομητική κουβέντα που είχαμε κατέληξα στην εφαρμογή της αρχικής μου ιδέας με μερικές όμως "παραχωρήσεις". Θα υπάρχουν και θα συνεχίσουν να υπάρχουν θέματα που θα καταχωρούνται στην ενότητα "Θέματα εκτός ποδηλάτου" όμως με περιεχόμενο ευρύτερου ενδιαφέροντος και λόγο ύπαρξης. Σε διαφορετική περίπτωση, και αν υπάρχει λόγος να διατηρηθούν απλά θα μεταφέρονται ως post στο thread του Cyclist Friends Tweets. Θα είναι στη διακριτική μου ευχέρεια το ποια θα παραμένουν και ποια όχι με τάση να διατηρούνται τα θέματα που αφορούν το ποδήλατο και έχουν κάποια σχέση ή θέματα που θα παρείχαν βοήθεια σε κάποιο μέλος και θα μετέδιδαν χρήσιμες πληροφορίες. Θέματα που άπτονται της πολιτικής, θρησκευτικής και πιθανής άχρηστης ή άσχετης θεματολογίας δεν θα διατηρούνται. Θα το δούμε πως θα πάει και κρίνουμε και τη συνέχεια. Για την ώρα να σας παρακαλέσω να είστε όσο το δυνατόν εντός θέματος σε κάθε μας θέμα, να λέτε την άποψή σας και να μην μπαίνεται σε προσωπικές επιθέσεις. Παράλληλα, κάντε μια "ποδηλατική επίθεση" στο forum μας ανοίγοντας θέματα που αφορούν το ποδήλατο και σας απασχολούν. Καλή μας συνέχεια. Επίσης αναφορικά με το moderation θα ήθελα την βοήθειά σας απλά πατώντας το κουμπί report σε κάθε ποστ ή θέμα που πιστεύετε ότι ξεφεύγει με τον λόγο που συμβαίνει αυτό. Όλα τα report σας θα λαμβάνω υπόψη μου και τα εξετάζω, καθώς και επεμβαίνω όπου κρίνω ότι χρειάζεται. Νομίζω ότι αυτή είναι η καλύτερη μορφή αυτοδιαχείρισης που υπάρχει.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.446 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Και επειδή είστε καλά παιδιά και σας αρέσει να μιλάτε πάρτε και ένα chatbox στην αρχική σελίδα του forum δοκιμαστικά να παίζετε.

Ήδη κάποιοι το ανακάλυψαν

http://www.cyclist-f...ds.gr/forum.php

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.446 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Και επειδή είστε καλά παιδιά και σας αρέσει να μιλάτε πάρτε και ένα chatbox στην αρχική σελίδα του forum δοκιμαστικά να παίζετε.

Ήδη κάποιοι το ανακάλυψαν

http://www.cyclist-f...ds.gr/forum.php

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Να ρωτησω κατι δεν ξερω κιολα επειδη βλεπω μου ερχονται καποιες ειδοποιησεις για bad και good και δεν εχω καταλαβει τι σημαινουν ή τουλαχιστον δεν διαβασα καπου. Στην περιπτωση μιας αγγελιας που καθομαι σαν μ@λ@κ@ς και ανεβαζω φωτογραφιες κλπ κλπ και περιγραφη και δεν ξερω και εγω τι αλλο ποιος ο λογος να σου στειλει καποιος bad? Ετσι ρωταω περισσοτερο πριν με πιασουν τα διαολια και αρχισω τα καντηλια και οποιον παρει ο χαρος.

panagosr

panagosr

Pro Cyclist

• Cyclist Friends
  • 448 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Λογικα δεν θα τους αρεσει η τιμη :D;)

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Ξερεις τι οκ στα … μας δεν τρεχει κατι αλλα μπορει να ειμαι απο τους λιγους που δεν εχω βαλει ουτε μια φορα λινκ και οτιδηποτε αλλο και παντα προσπαθω να ειμαι πιο ξεκαθαρος και δεν εχω δωσει και μια και δυο φορες. Αλλα το να μου ερχονται ειδοποιησεις απο να μην πω…. οτι ειναι bad η αγγελια λεει τι να πω? Δεν θυμαμαι και πως το λενε στα αγγλικα μια φραση…

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Αααα το θυμηθηκα get a life και αι στο διαλο πρωινιατικα συγχηστηκα

zaxariades

zaxariades

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 10.547 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr καλμ νταουν δεν έρθει και η συντέλεια του κόσμου ... την ανεβάζεις ξανα αν πάλι στην σβήσουν, η αυτος που το εκτιμά θα σε πάρει τηλ . που λενε και στο χωριό μου εγω πάντως δεν σου έκανα :P και δεν είναι όμορφο να βρίζεις

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα

καλμ νταουν δεν έρθει και η συντέλεια του κόσμου ...
την ανεβάζεις ξανα αν πάλι στην σβήσουν, η αυτος που το εκτιμά θα σε πάρει τηλ .

που λενε και στο χωριό μου

εγω πάντως δεν σου έκανα :P

και δεν είναι όμορφο να βρίζεις

Δεν μου την εσβησε κανενας και οντως δεν εγινε η συντελεια εχεις δικιο και λαθος μου που μιλαω ετσι αλλα ελα στην θεση μου που καθομαι και καθε φορα ψαχνω πως θα κανω καλυτερη την αγγελια μου που ουσιαστικα η πωληση καποιου αγαθου ειναι τροπος επικοινωνιας και θεωρω οτι την κανω παρα πολυ καλα και δεν κανω αυτοκριτικη ο κοσμος και οι φιλοι που εχω συναλλαγες τοσα χρονια το λενε.
Τωρα μπηκε ενα κουμπι ουσιαστικα για να μας σπανε τα νευρα και τι σημασια εχει να σου γραψει καποιος bad ή good?

υγ εδω ξερεις ποσες φορες εχω αποτρεψει καποιον να αγορασει πραγματα μου και εχουμε κατσει και κουβεντιαζουμε ποση ωρα για κατι αλλο , σκοπος δεν ειναι να το φαει εκεινο που θα στειλεις και να του παρεις τα χρηματα αν και αυτος ειναι ο στοχος των περισσοτερων.Ειτε 1 euro κανει ειτε 1000 πρεπει να δινεις παντα τον καλυτερο εαυτο σου.Η δουλεια μου εχει να κανει με πωλησεις φυσικα σε ασχετο αντικειμενο αλλα ποτε δεν “ξεφορτωνομαι” κατι.

zaxariades

zaxariades

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 10.547 Δημοσιεύσεις

Δεν μου την εσβησε κανενας και οντως δεν εγινε η συντελεια εχεις δικιο και λαθος μου που μιλαω ετσι αλλα ελα στην θεση μου που καθομαι και καθε φορα ψαχνω πως θα κανω καλυτερη την αγγελια μου που ουσιαστικα η πωληση καποιου αγαθου ειναι τροπος επικοινωνιας και θεωρω οτι την κανω παρα πολυ καλα και δεν κανω αυτοκριτικη ο κοσμος και οι φιλοι που εχω συναλλαγες τοσα χρονια το λενε.
Τωρα μπηκε ενα κουμπι ουσιαστικα για να μας σπανε τα νευρα και τι σημασια εχει να σου γραψει καποιος bad ή good?

Σε αυτό θα σου πει ο Τάκης

εγω το βλέπω σωστό.

- εκτός από την μεγαλύτερης μερίδα που οι αγγελίες είναι λάθος και αυτό είναι σωστό να υπάρχει Did you find this post helpful? Yes | No

η δική σου όπως σου ξανα είπα θα φανεί ...

tasos53

tasos53

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 4.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΔράμα
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Και στην τελικη εφοσον δεν υπαρχει δυνατοτητα να απαντησω απο κατω να πω ναι ρε φιλε για παραδειγμα μπορεις να δεις καλυτερα την τιμη ξερω γω? τωρα δινεται η δυνατοτητα στον καθε ασχετο κακοπροεραιτο να σου τα σπαει. Ποτε δεν εκανα και ουτε θα κανω προσωπικα σε μυνημα αυτο , αν το γουσταρω και θελω να γραψω απο κατω θα πω ευχαριστω δεν χρειαζομαι καμια συντομευση και κουμπι μπορω να το κανω επωνυμα οχι να παιζω κρυφτο.

paris.gr

paris.gr

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 5.239 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαGreece
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Τάσο δεν ασχολούνται όλοι μαζί σου για να στα σπάσουν. Έβαλες μια αγγελία και κάποιος πάτησε το κουμπί που θεώρησε σωστό για τους λόγους που θεώρησε σωστό. Από εκεί και πέρα οι περισσότεροι ξέρουν πως είσαι σωστός σε θέματα αγγελιών οπότε δεν βλέπω τον λόγο όλης αυτής της έντασης. Από την άλλη βέβαια εκφρασεις του τύπου "πριν με πιασουν τα διαολια και αρχισω τα καντηλια και οποιον παρει ο χαρος" είναι τουλάχιστον ατυχεις. ΥΓ. Η συγκεκριμένη πάντως επιλογή "Did you find this post helpful" όπως τουλάχιστον έχει υλοποιηθεί δεν προσφέρει τίποτα. Ένα κουμπί like θα αρκούσε.

R1der

R1der

Perix Parnitha Team

• Cyclist Friends
  • 1.323 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Τι είναι τα good και τα bad ρε παιδιά;

emerald

emerald

Snakeman

• Cyclist Friends
  • 6.030 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑνω Γλυφαδα
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Σε καποια φορουμ παλιοτερα υπηρχε στο αβαταρ καθε μελους και βαθμολογια/reputation με αστερακια για το ποσο καλη φημη και συμπεριφορα εχει ο καθενας εντος της κοινοτητας. Δε απανταται πολυ συχνα πλεον παρα μονο σε διαχειριστες που υποτιθεται μοιραζουν το συντονισμο σε αρκετα ατομα ετσι ωστε να προλαβαινονται ολα. Προσωπικα δε με ενοχλουν τα κουμπακια αυτα,δε προσφερουν ομως και κατι ουσιωδες. Δωστε λιγο χρονο στη διαχειριση να τεσταρει πραγματακια και θα αποφασισει .... οπως το chatbox που οπως προβλεψα θα ειχε κατακορυφη πτωση!!! :cool:

emerald

emerald

Snakeman

• Cyclist Friends
  • 6.030 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑνω Γλυφαδα
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Σε καποια φορουμ παλιοτερα υπηρχε στο αβαταρ καθε μελους και βαθμολογια/reputation με αστερακια για το ποσο καλη φημη και συμπεριφορα εχει ο καθενας εντος της κοινοτητας. Δε απανταται πολυ συχνα πλεον παρα μονο σε διαχειριστες που υποτιθεται μοιραζουν το συντονισμο σε αρκετα ατομα ετσι ωστε να προλαβαινονται ολα. Προσωπικα δε με ενοχλουν τα κουμπακια αυτα,δε προσφερουν ομως και κατι ουσιωδες. Δωστε λιγο χρονο στη διαχειριση να τεσταρει πραγματακια και θα αποφασισει .... οπως το chatbox που οπως προβλεψα θα ειχε κατακορυφη πτωση!!! :cool:

panagosr

panagosr

Pro Cyclist

• Cyclist Friends
  • 448 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Σε καποια φορουμ υπαρχει ΜΟΝΟ Like και ΜΟΝΟ σε σχόλεια..ΟΧΙ σε αγγελιες...

Dimsabas

Dimsabas

Χ.Ο.Π. (Ποδηλάτης)

• Cyclist Friends
  • 4.485 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Παραπροχτές ανέβασα μια αγγελία. Στο δίλεπτο έρχεται ειδοποίηση για dislike. Μπαίνω φουρκισμένος και βλέπω ότι έχω ξεχάσει την τιμή. Την συμπλήρωσα κι από τότε όλα μέλι γάλα. Έχει και τα θετικά του. Επίσης, κάποιος είχε βάλει μια αγγελία για ένα Gaiat Raine ή κάπως έτσι, χωρίς περαιτέρω στοιχεία. Αν δεν κάνω λάθος, ούτε τιμή και μέγεθος δεν έγραφε. Πάτησα dislike και φαίνεται πως το έκαναν πολλοί ακόμα. Μία μέρα μετά είχε μπει άρτια αγγελία, με όλα τα απαραίτητα στοιχεία και σωστή ορθογραφία. Τα κουμπάκια έχουν και τα θετικά τους. Κι αν υπήρξε μια άτυχη στιγμή, Τάσο, μην τρελαίνεσαι. Πολύς κόσμος εδώ μέσα έχει κάνει συναλλαγές μαζί σου και ξέρει περί τίνος πρόκειται. Ίσως να σκύλιασε που του πρόλαβα τα Continental.:harhar: Ίσως πάλι όντως να είδε κάτι αρνητικό. Καλή καρδιά!

kostasAntoniou

kostasAntoniou

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.666 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΚομοτηνή
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr Α, εσύ πατάς τα dislike και ψάχνουμε !!! :D

RockaRolla

RockaRolla

Ble Cycling Club

• Cyclist Friends
  • 3.570 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr σπάζομαι όταν διαβάζω αγγελίες του στυλ: - ΠΩΛΕΙΤΑΙ: δισκοβραχίωνας. Ως τίτλος είναι ΟΚ... αν και θα μπορούσε να είναι λίγο πιο κατατοπιστικός ακόμα και εκεί. Αλλά το να γράφει μόνο αυτό και μέσα στο κείμενο, και να κοτσάρει και μια φωτο... το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Δηλαδή θα πρέπει να μαντέψω διαστάσεις, να μετρήσω δόντια, να πάω και σε χαρτορίχτρα για την τιμή? Ή να κάθομαι να ανταλλάσω 10 ΠιΜι κάθε μέρα? - ΖΗΤΕΙΤΑΙ: ζευγάρι τροχών. δηλαδή ότι νά 'ναι, είτε έχω 26αρηδες του 50ευρου, είτε 27,5αρηδες του 500ρικου, είτε 700αρηδες του 1000αρικου, είτε αλουμινίου, είτε carbon, είτε ότι σκ@τ@.... όλα είναι δεκτά??????? Τέτοιες αγγελίες θα έπρεπε να διαγράφονται με το καλημέρα. Δεν είναι τόσο δύσκολο να γράψεις μια αγγελία και να δώσεις 5 ριμαδοστοιχεία. Εκτός αν γίνεται εσκεμμένα για να υπάρχει "κίνηση" από ενδιαφερόμενους...

RockaRolla

RockaRolla

Ble Cycling Club

• Cyclist Friends
  • 3.570 Δημοσιεύσεις
Απάντηση: Αλλαγή Θεματολογίας Cyclist-Friends.gr 2ble post. sorry

rainfree

rainfree

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.116 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝαύπλιο

σπάζομαι όταν διαβάζω αγγελίες του στυλ:

- ΠΩΛΕΙΤΑΙ: δισκοβραχίωνας.
Ως τίτλος είναι ΟΚ... αν και θα μπορούσε να είναι λίγο πιο κατατοπιστικός ακόμα και εκεί.
Αλλά το να γράφει μόνο αυτό και μέσα στκείμενο, και να κοτσάρει και μια φωτο... το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Δηλαδή θα πρέπει να μαντέψω διαστάσεις, να μετρήσω δόντια, να πάω και σε χαρτορίχτρα για την τιμή? Ή να κάθομαι να ανταλλάσω 10 ΠιΜι κάθε μέρα?

- ΖΗΤΕΙΤΑΙ: ζευγάρι τροχών.
δηλαδή ότι νά 'ναι, είτε έχω 26αρηδες του 50ευρου, είτε 27,5αρηδες του 500ρικου, είτε 700αρηδες του 1000αρικου, είτε αλουμινίου, είτε carbon, είτε ότι σκ@τ@.... όλα είναι δεκτά???????

Τέτοιες αγγελίες θα έπρεπε να διαγράφονται με το καλημέρα.

Δεν είναι τόσο δύσκολο να γράψεις μια αγγελία και να δώσεις 5 ριμαδοστοιχεία. Εκτός αν γίνεται εσκεμμένα για να υπάρχει "κίνηση" από ενδιαφερόμενους...

Είναι απίστευτα εκνευριστικο και χρονοβόρο για τον υποψήφιο αγοραστή. Σα να μη θέλουν να πουλήσουν ένα πράγμα.. Δ υπάρχει λογική