Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Άψογη Εξυπηρέτηση

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις στο θέμα

pidis1

pidis1

Cycling friend

• Cyclist Friends
  • 365 Δημοσιεύσεις
Καλησπέρα,

Μπράβο σε όλα τα παιδιά του cyclist για το ενδιαφέρον τους και τέλος την λύση στο πρόβλημα μου σε συνεργασία με την Orbea.

Σωστή εξυπηρέτηση πελατών!
  • Takxu, Kostikas και sotos65 αρέσει

paris.gr

paris.gr

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 5.239 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαGreece
Μπράβο στο Cyclist αλλά γράψε και καμιά λεπτομέρεια για το πρόβλημα που αντιμετωπισες, την λύση κτλ. Ίσως μελλοντικά βοηθήσεις κάποιον.

Επεξεργάσθηκε από paris.gr, 28 Νοέμβριος 2015 - 07:45 μμ.

• Takxu, Kostikas και sotos65 αρέσει
"Γούστα" είπε η μαϊμού και έφαγε το σαπούνι.

pidis1

pidis1

Cycling friend

• Cyclist Friends
  • 365 Δημοσιεύσεις
Αγαπητέ paris (θα χρησιμοποιήσω το nickname μιας και δεν γνωρίζω το όνομα σου) είχε στραβώσει το παλούκοσελο στην 3 η 4 βόλτα , (υπολογισε το είχω περίπου στην μεση της διαδρομής ίσως και ελάχιστα πιο μέσα ) το ανέφερα στα παιδιά του cyclist και σε συννενόηση με την Orbea, μου το αντικατέστησαν αμέσως.

Dimsabas

Dimsabas

Χ.Ο.Π. (Ποδηλάτης)

• Cyclist Friends
  • 4.485 Δημοσιεύσεις

Από το πρωί βρίσκομαι σε αναζήτηση ενός άξονα Syntance X-12 142 mm για ένα χωματοπρότζεκτ.

Αρχίζω τα τηλέφωνα μήπως και το βρω στην Ελλάδα και δε χρειαστεί να τα σκάσω πάλι στο Γερμανό. Τόσο για λόγους νοοτροπίας, όσο και για λόγους πρακτικούς (αναμονή, μεταφορικά).

Πρώτο τηλέφωνο στον Κασιμάτη, που είναι ο πιο κοντινός σε μένα (Βουλιαγμένη). Τζίφος. Δεν τα φέρνω, μου λέει.

Δεύτερο στον bikeme, στη γέφυρα του Πράκτικερ. Δεν καταλάβαινε καν ποια μάρκα τού ζητούσα.

Τρίτο τηλεφώνημα στο cyclist. Ευγενέστατο παλικάρι, μου εξηγεί ότι δεν τα εμπορεύονται. Κι εκεί που είμαι έτοιμος να κλείσω... "μισό λεπτό, να ρωτήσω τον Τάκη εδώ δίπλα. Ναι, για ρωτήστε στον Λέστο".

Πώς να μη σε κερδίσουν αυτοί οι άνθρωποι; Οι υπόλοιποι τον χαβά τους (ο ένας τσιμουδιά, ο άλλος δεν καταλάβαινε) κι αυτοί (ενώ δεν είχαν κανένα όφελος) βοήθησαν κι εμένα και τον ανταγωνιστή τους. Παίδες, σας βγάζω το καπέλο, κι ας μου βγάλατε τα συκώτια το Σάββατο στη βόλτα.

Ο οποίος βέβαια έχει μετακομίσει από το Κορωπί κάποιους μήνες, αλλά ούτε στην αναζήτηση της Google φαινόταν αυτό, ούτε μου το επισήμανε τηλεφωνικώς. Οπότε το κάναμε τσάμπα το δρομολόγιο στο Κορωπί... Άντε να δούμε ποιος τραβιέται τώρα στην Κηφισιά...

Προς τιμήν του Λέστου πάντως, αναφέρω ότι η τιμή του είναι ίδια με του Γερμανού. Σωστός!

Επεξεργάσθηκε από Dimsabas, 02 Φεβρουάριος 2016 - 10:18 μμ.

• Ο/Η Takxu, ΚώσταςLC4, pahisjon και 6 άλλοι τους αρέσει αυτό

Cube Agree GTC Race 2014

Sram Apex 2X10

Carbon 50mm wheels (China ολέ)

Fizik Arione

Cube Hubrid Reaction Pro 500 2021

100 mm Suntour μ' έκαψες, προσεχώς καλύτερη!

Bosch CX 85 Nm

Bosch PowerTube 500 Wh

Sram SX Eagle 1X12

Ελαστικόν 29+ (29Χ2.60)

KS Lev παλούκιον 125 mm

Specialized Avatar

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.446 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Δεν υπάρχουν ανταγωνιστές, υπάρχουν συνάδελφοι. Σαφώς και θέλω να μπορώ να ζω από το επάγγελμά μου και θα κάνω ότι μπορώ για να είμαι ο καλύτερος στη δουλειά μου αλλά όχι να φάω το ψωμί του άλλου, ούτε να του "απαγορεύσω" να δουλέψει επειδή εγώ δεν μπορώ να εξυπηρετήσω.

Και μιας και το έφερε οι κουβέντα, σύντομα αναμένονται εξελίξεις. Δυσάρεστες ή ευχάριστες θα το δείξει το επόμενο πολύ σύντομο διάστημα. Για να δούμε.

• Ο/Η pahisjon, Dimsabas, pidis1 και 3 άλλοι τους αρέσει αυτό

ast

ast

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 963 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαHalandri

Άρχισες να μιλάς με γρίφους "γέροντα".

• hellequine του αρέσει
Στέργιος Αστερίου