Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Schwalbe Marathon Plus Τι Γνώμη Έχετε;

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις στο θέμα

Kika

Kika

Cyclist

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 22 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝέα Ερυθραία
Καλησπέρα παιδιά έχω ένα ideal crossmo του 2020 μετά από ένα χρόνο χρήσης και πολλά χιλιόμετρα μου τρύπησε η πίσω σαμπρέλα. Πήγα σήμερα στον ποδηλατά μου και μου έδειξε πόσα γυαλιά που είχαν μείνει στην ρόδα και ένα τρύπησε την σαμπρέλα.. Μην τα πολυλογώ μου άλλαξε σαμπρέλα και όλα καλά αλλά επειδή πλέον τα λάστιχα μου έχουν λιώσει μου πρότεινε τα SCHWALBE Marathon Plus 700×38 εμένα τώρα φοράει τα Kenda K935, 42-622 (700x40C)αυτό που θέλω να μάθω είναι από την εμπειρία σας αν είναι όντως τόσο καλά ελαστικά όσο μου λέει, αν αξίζουν τα λεφτά τους και αν θα κάνουν για το ποδήλατο μου πριν δώσω 80 ευρώ για να τα πάρω.. Γενικά είμαι λίγο άσχετη οπότε δεν έχω ιδέα όποιος μπορεί ας με φωτίσει ευχαριστώ πολύ

Thessalos

Thessalos

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 141 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝησί του Πάσχα

Για το αν αντέχουν δες εδώ: https://www.youtube....h?v=aqaFrdQjQEo

Είναι βαριά σαν λάστιχα αλλά αν θες προστασία είναι μονόδρομος!

Επεξεργάσθηκε από Thessalos, 05 Φεβρουάριος 2022 - 03:57 μμ.

Παιδιά, πάω για ποδήλατο, θέλει κανείς τίποτα απ' το σουβλατζίδικο?

Kika

Kika

Cyclist

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 22 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝέα Ερυθραία

Για το αν αντέχουν δες εδώ: 

Είναι βαριά σαν λάστιχα αλλά αν θες προστασία είναι μονόδρομος!

οοοοοοο μαι γκαντ χαχαχ αν είναι όπως τα δείχνει στο βίντεο τρέχω να τα πάρω.. Αν είναι βαριά δεν με νοιάζει γιατί ούτως ή άλλως στο ποδήλατο μου είμαι φορτωμένη μόνιμα με τσάντα εκατό κιλών λόγω της δουλειάς μου όποτε και δεν θα καταλάβω την διαφορά. Ήθελα να μάθω απλά αν είναι όντως τόσο καλά και δεν περνάει τίποτα θα τα πάρω χίλια ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου

Kika

Kika

Cyclist

• Cyclist Friends
  • PipPip
  • 22 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΝέα Ερυθραία
Θα στολίσω και τις ρόδες μου με πολύχρωμες πινέζες που μου αρέσουν κιόλας χαχαχαχαχχαχα
  • AZ1966 του αρέσει