Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Προσωρινή διακοπή υπηρεσιών Δευτέρα 12/1/09

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
235 απαντήσεις στο θέμα

Admin

Admin

Ιδρυτής Cyclist.grSwim. Bike. Run. Nutrition

• Cyclist Friends
  • 2.140 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒάρκιζα
Αγαπητοί φίλοι, Οι απαιτήσεις (σε χώρο και κίνηση) του Cyclist.gr & Cyclist-Friends.gr έχουν αυξηθεί τον τελευταίο χρόνο δραματικά. Έτσι, ήρθε ο καιρός να πάμε σε μεγαλύτερους και γρηγορότερους servers ώστε η παροχή των υπηρεσιών μας να ανταποκρίνεται απρόσκοπτα κι επιτυχώς στην ολοένα και μεγαλύτερη επισκεψιμότητα αλλά και χρήση των διδικτυακών τόπων του Cyclist.gr Λόγω αυτής της μετακόμισης όλων των συστημάτων μας και για να εξασφαλίσουμε ότι δεν θα χαθούν δεδομένα κατά τη μεταφορά, είναι απαραίτητη η προσωρινή διακοπή των υπηρεσιών του Cyclist-Friends.gr από σήμερα Δευτέρα 12 Ιανουαρίου και ώρα 17.00 μέχρι τις πρωινές ώρες της Τρίτης 13 Ιανουαρίου. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόησή σας κι ελπίζω να επανέλθουμε ακόμα καλύτεροι, γρηγορότεροι και ασφαλέστεροι. Admin
  • GrandTournament και Janimmipse αρέσει

enduras1

enduras1

MacGyver's best friend

• Cyclist Friends
  • 826 Δημοσιεύσεις
Και βεβαια σε καταλαβαινουμε! Ειμαι και εγω admin στο corollaclub και τετοιες αλλαγες ειναι για το καλο ολων! Μπραβο παιδια!

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις
Το στερητικό :)

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις

Το στερητικό :)

Χααααχαχαχαχαχααχαχχχα, δεν θέλω να φανταστώ από πόσων το μυαλό έχει περάσει αυτή η σκέψη!!!

Ευχαριστούμε, Admin.

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Ευτυχώς.Να ξεχαστες λίγο το χτεσινό, γιατί μερικοί κρυφτήκανε. Πετάγομαι φαρμακείο.:crazy:

Giant-lander

Giant-lander

Dust is More...

• Cyclist Friends
  • 5.744 Δημοσιεύσεις
Αίσχος!!!!
Απαιτώ δεξίωση στο μαγαζί, από σήμερα το μεσημέρι έως αύριο βράδυ για να μας ενημερώνετε συνέχεια για την πορεία του εγχειρήματος, να μας ταϊζετε, να μας παρηγορείτε, να τα λέμε και να πάρουμε κανα τεστ ride!!!!! Αλλιώς θα κάνω ολονύκτια διαμαρτυρία, αλυσοδεμένος στην Βάρης - Κορωπίου..... Αλήτες.
Κλείνω προκαταβολικά ένα 29' (όποιο να'ναι!)

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο

Ευτυχώς.Να ξεχαστες λίγο το χτεσινό, γιατί μερικοί κρυφτήκανε.
Πετάγομαι φαρμακείο.:crazy:

Στείλε μου τη συνταγή Marevit.!!!
Έχω αρχίσει να ανεβάζω πυρετό!!!!

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Σσσσσσσσσσσσσσσ...... Ανακοίνωση, τι ανακοίνωση εεεεέέέέέ ;;;;;; Θες να μας ακούσει η μικρή και να γίνει χαμός στο σπίτι;; Ο κανόνας (ενδοοικογενειακός) ήταν ξεκάθαρος: " Όταν θα είμαι στο Cyclist δεν θα με απασχολείς καθόλου." Αν μάθει τώρα ότι θα κλείσει μέχρι αύριο κάηκα. Εκτός της βόλτας, του καφέ, του φαγητού και του.... άλλου ξέρετε εσείς θα έχω και την κλασική μουρμούρα του στυλ μετά :" είδες τι ωραία που περνάμε όταν κάνουμε πράγματα μαζί ;; Αλλά εσύ εκεί όλο στο φόρουμ είσαι μπλα μπλα μπλα" Αα ρε τι μου κάνετε, ίσα με 200 Ευρό ζημιά θα πάθω.:P:p

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις
ρε γ@μ@τ@ και εχω κανα 2 σελιδες unread posts και δεν βλέπω να φευγω απο δουλεια για να τα δω σπιτι μεσα σε 30 λεπτα

george_2791

george_2791

Limp Horse

• Cyclist Friends
  • 682 Δημοσιεύσεις
Αγαπητέ Admin παρα-είσαι ευγενικός στην περιγραφή για τα αίτια αναβάθμισης. Πές την αλήθεια ότι υπάρχουν κάποια μέλη των Xlaπατσέων που έχουν φέρει τον server σε κορεσμό από τα πολλά και ταχύτατα ποστς ! ! ! ! !

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Σκέτη απογοήτευση ήταν αυτή η αναβάθμιση.
Μιλάμε ότι κάποια στιγμή είπα ότι δεν θα άνοιγε καθόλου σήμερα.
Τέλος καλό όλα καλά λέει ο λαός, κάτι ξέρει παραπάνω
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ ο νέος server :D:D:D

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Κάτι μου λέει ότι βιάστηκα να μιλήσω. Μόλις πήγα να ποστάρω μια καληνύχτα και δεν με αφήνει το σύστημα. Ας ευχηθούμε αύριο να είναι καλύτερα τα πράγματα. Καληνύχτα friends Ορίστε την είπα, θα έσκαγα.:P:p

Βλοχού Ανάβασις

Βλοχού Ανάβασις

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

• Cyclist Friends
  • 6.176 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑΓΡΙΝΙΟ
Mόνο αυτό το Thread είναι ενεργό!!

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.370 Δημοσιεύσεις
Aνοιχτε το ρημαδι μην κατεβουμε με μολοτωφ να το καψουμε............

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Κύριοι ψυχραιμία. Κάθε εμπόδιο για καλό.Αποτοξίνωση!!!!!!!

enduras1

enduras1

MacGyver's best friend

• Cyclist Friends
  • 826 Δημοσιεύσεις
Αποτοξινωση ναι, αποποδηλατωση οχι!:-) Καλημερα και με το καλο να παμε καλυτερα!

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Συμφωνώ με τον Μαρίνο. Ψυχραιμία. Απλά είναι λίγο δύσκολο να βρεθεί :) Πάντως η αλήθεια είναι ότι αφού είναι για καλό, χαλάλι του. Καλημέρα και από εμένα.

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ
Εγώ λέω να κάνουμε σουπίτσα αυτό το thread μια που είναι το μόνο ανοιχτό. Ακούει κανείς ;

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Εγώ λέω να κάνουμε σουπίτσα αυτό το thread μια που είναι το μόνο ανοιχτό.
Ακούει κανείς ;

Δηλαδή θέλεις να πεις όπως έκλεισε το φόρουμ, έτσι να ανοίξει ; Αν είναι με αυτό το τρόπο να διώξουμε τα κακά πνεύματα τότε είμαι μέσα :cool::cool:

Apolis

Apolis

Pro Cyclist

• Cyclist Friends
  • 789 Δημοσιεύσεις
Με τέτοια κόλπα αν ξανακάνω παιδί εσείς θα φταίτε! Admin περιμένω συμμετοχή στην αναγνώριση του! Καλημέρα σε όλους

ckesinis

ckesinis

Homo Podilatius

• Cyclist Friends
  • 3.445 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑθήνα

Εγώ λέω να κάνουμε σουπίτσα αυτό το thread μια που είναι το μόνο ανοιχτό.
Ακούει κανείς ;

Δημοσίευση ΕικόναςΔημοσίευση Εικόνας

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ
Γράφετε συνεχώς ότι σας κατεβαίνει στην γκλάβα.
Που θα πάει ο ...εχθρός θα υποκύψει.
43 ώρες πέρασαν ρεεεεεεεεε!!!!!!

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Παρατράβηξε το αστείο νομίζω.:confused: Αμα υπάρχει πρόβλημα χωρητικότητας διαγράψτε τα πόστ τα δικά μου του max,του ioannis,της alexandraas και καθαρίσατε.

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.370 Δημοσιεύσεις
ψυχραιμια λεει ο αλλος και στο φεισμπουκ κλαιγεται να ανοιξει το φορουμ για να μην παει ποδηλατο μονος του χαχαχαχαχαχα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να μην ξεχασω για την σημερινη βολτα στο Λουτρακι ριχτε μια ματια και στο σαιτ της ΠΕΠΑ γιατι παει προς αναβολη

ΣΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Παρατράβηξε το αστείο νομίζω.:confused:
Αμα υπάρχει πρόβλημα χωρητικότητας διαγράψτε τα πόστ τα δικά μου του max,του ioannis,της alexandraas και καθαρίσατε.

Φιλότιμη προσπάθεια Μαρίνο, Μπράβο σου.:P:p

Ρε δεν αφήνουν τα σάπια; Εδώ έχουν καταστρέψει τις ζωες μας. Οι φόβοι μου(ποστ 8) επαληθεύτηκαν.
Πάω για καφέ με την γυναίκα. Με έπρηξε.:P

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=8XxOoCyGb3s"]YouTube - ????????;[/ame]

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

YouTube - ????????;

ΟΧΙ
:P:p:p:p:p

Πολύ καλό, εύγε.

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Λοιπόν φεύγω και όπως είπαμε, όταν θα γυρίσω να είναι όλα εντάξει. Άντε μην ετοιμάσω κανένα αντάρτικο εδώ από το Ρέθυμνο και κάνουμε κανένα ντου και δεν σας γλυτώνει τίποτα.:gun2::gun2::gun2:

ioannis

ioannis

Πάτερ

• Cyclist Friends
  • 29.119 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΒυρωνας,ΠΦαληρο
Καλημέρα σε όλους. Δεύτερη μέρα αποτοξίνωσης.Χθές είχα εφιάλτες και ρίγη.Σήμερα είμαι πιό καλά.Είδα και φίλους πού είχα χάσει.Τα συμπτώματα εξάρτησης υποχωρούν. Με λένε Γιάννη και είμαι καλά!!!:rolleyes:

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Admin σηκωσέ το.................. [ame="http://www.youtube.com/watch?v=DlkGVhZQ3_Y&feature=related"]YouTube - ?????? ??...[/ame]