Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Προσωρινή διακοπή υπηρεσιών Δευτέρα 12/1/09

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
235 απαντήσεις στο θέμα

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Είμαστε έτοιμοι πιά. Τα πάντα όλα.Και τα τελλάρα μέσα.

Takxu

Takxu

Administrator

• Administrators
  • 26.433 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Φτάνει Πια! Επειδή δεν μπορώ να περιμένω τους τεχνικούς και επειδή δεν καταλαβαίνω την γλώσσα τους και δεν με ενδιαφέρει να την μάθω, αναγκάστηκα πριν λίγο να λάβω δραστικά μέτρα. Εισήλθα με την συνοδεία του Marevit στον χώρο όπου γίνονταν οι τεχνικές εργασίες και με την απειλή δισκοβραχίονα τους πέταξα όλους έξω. Έκλεψα τους κωδικούς από τον Admin και ανέβασα το forum όπως ήταν, στους παλιούς server για να τελειώνουμε. Τους έχω εδώ δεμένους και φιμωμένους για να καταλάβουν πως είναι να σου απαγορεύουν να εκφραστείς! Το φόρουμ ανήκει και πάλι στα μέλη του! Όχι στους εκσυγχρονιστές! Το friends τελεί υπό κατάληψη και μπορείτε και πάλι να γράφετε ότι θέλετε! Πάμε λοιπόν! ΥΓ: Δεν τα λέτε, δεν τα γράφετε και όσο δεν τα γράφετε θα τα ακούτε από μένα... [ame="http://www.youtube.com/watch?v=RS0s_eoJyAA"]YouTube - Mitsikostas - Anastopoulos 22-12-08 *Full & High Quality*[/ame]

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις
OXI !! ΔΕΝ θα περάσει ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ καινούργιους servers ! αυτούς με τις 5 δεκαπύρηνες CPU και τα 15 κιλά RAM ! 50 τόσες ώρες χωρίς forum και δεν θα τους έχουμε ! κατέβασε το τώρα και έγω ο PanagiosA o Ananias και όλοι οι άλλοι σοφτγουεράδες και χαρντγουεράδες θα μπουμε μέσα για support στα παλικάρια !

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Άντε λοιπόν καλορίζικο και επίσημα.:P:p:dancing::music::wave:

Βλοχού Ανάβασις

Βλοχού Ανάβασις

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

• Cyclist Friends
  • 6.176 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑΓΡΙΝΙΟ
" Το θαύμα έγινε ..." :)

"ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ" - Χ. & Π. Κατσιμίχας

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=kz7xbhwcXMs&feature=related"]YouTube - ????? & ????? ??????????- ????????? (photo video)[/ame]

mak_kioy

mak_kioy

call me KIOY (Κιού - Q)

• Cyclist Friends
  • 391 Δημοσιεύσεις
Έριξα τρελό γέλιο με την ανακοίνωση, λέω πάει, τους την έπεσαν οι γυναίκες φίλες/φίλοι και το έκλεισαν :D Συνεχίστε την καλή δουλειά, εμείς εδώ να μεγαλώνουμε την κοινότητα

max

max

Cyclist.gr

• Cyclist Friends
  • 6.596 Δημοσιεύσεις
πωωωωωωωωωωω πω????
τι έγινε εδω μέσα ρε? μιλάμε ξεσαλώσατε

αμ ο άλλος ο picos σουπαααααααααα

ε ρε τι έχασα, μιλάμε τρελό πίξιμω στην δουλειά......

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Τώρα που έφτιαξε το σύστημα και όλα πάνε καλά, αν διαβάζει ο Admin ή κάποιος που μπορεί να του το μεταφέρει, μήπως ήρθε η ώρα να ρυθμίσουμε σωστά και την ώρα στο forum ;;;;

Το ρολόι μας τρέχει κατά 9 λεπτά:shock:
http://www.timeanddate.com/worldclock/

Όχι ότι μου κάνει καμία τρελή διαφορά, απλά για το τυπικό :P:p

Carlos

Carlos

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 1.148 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAdelaide, SA, Australia
Ρε μια είναι η σειρά: Law & Order!

VANIC

VANIC

Παλιμπαιδίζω

• Cyclist Friends
  • 1.029 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΠΑΛΛΗΝΗ

Ονομάστηκε έτσι γιατί γίνεται στα Μεσόγεια ή γιατί περνάει από την οδό Μεσογείων ;;
Όταν λες κρασογύρο τι εννοείς ;;
Παίρνεις κρασί στο σακίδιο και το κάνεις γύρο ή το κρασι το έχεις συνοδευτικό σε καμιά μερίδα γύρο;;
Έχω και άλλες υπαρξιακές ανησυχίες αν θες να συζητήσουμε.

Στέλιο συγνώμη που άργησα να απαντήσω.
Μιλάω για τον γύρο που θα γίνει στα οινοποιεία Μεσογείων στις 15 Φεβ.
Δηλώσεις στην ΠΕΠΑ
Νίκος

picos

picos

11/4/09......

• Cyclist Friends
  • 4.370 Δημοσιεύσεις
εγω τωρα τελευταια ως φαν του Star wars βλεπω και την σειρα Clone wars απο το cartoon networks πολυ καλη .........

thanos_ktm

thanos_ktm

ΕnduroΠοδηλατοδ ρομέας

• Cyclist Friends
  • 3.893 Δημοσιεύσεις
Παιδιά τα βιντεάκια του Youtube σας τα παίζει κανονικά? Εμένα δεν μου τα ανοίγει σήμερα.:rolleyes::(

thanos_ktm

thanos_ktm

ΕnduroΠοδηλατοδ ρομέας

• Cyclist Friends
  • 3.893 Δημοσιεύσεις
Αααα δεν είναι δουλειά αυτή.....όταν λέτε 10.00 να είναι 10.00 και όχι 11.00.:rolleyes::D

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Τι έγινε στις 22/1/09 και ώρα 17:18 ;; Πάλι από ότι βλέπω μόνο αυτό το thread λειτουργεί. Τέλος πάντων το θέμα είναι άλλο. Τι έγινε στις 22/1/09 και ώρα 17:18 ;; Είχαμε καμία ενημέρωση και δεν το πήρα χαμπάρι;; Μήπως κρασάρισε ο σέρβερ ;; Ποιος μπορεί να μας πληροφορήσει για αυτήν την διακοπή. Admin ?? Πάντως νιώθω ήδη καλύτερα που ξανανέβηκε το forum :P αν και δεν λειτουργεί κανονικά. ΥΓ Που είναι οι υπόλοιποι Friends ??

Μπρεβετόσκυλο

Μπρεβετόσκυλο

Geocacher-Μπρεβετάς

• Cyclist Friends
  • 1.754 Δημοσιεύσεις

ΥΓ Που είναι οι υπόλοιποι Friends ??

οεο?

Δεν ξερω τι παιχτηκε και ηθελα να πω για το Σχινια. Εξαλλου αυτο το θρεντ κατεντησε τοματοσουπα!

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Μας τσάκισε το Σαββατοκύριακο.Στον αέρα είναι το σύνολο των εκδηλώσεων.

Να ενημερώσω τους συμμετέχοντες στην αυριανή προπόνηση Ελευσίνα-Σοφικό-Ελευσίνα ότι θα διεξαχθεί κανονικά και με καλό καιρό.

doctor_john

doctor_john

custom freak

• Cyclist Friends
  • 8.911 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
δεν έχω λέει κάτι προνόμια για να γράψω :D το κοιτά κάποιος πλιιζ

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις

δεν έχω λέει κάτι προνόμια για να γράψω :D
το κοιτά κάποιος πλιιζ

Είναι περιορισμένων δυνατοτήτων το φόρουμ.Υπολειτουργεί.Γιαυτό και σου βγάζει αυτές τις ενδείξεις.
Υπομονή!

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Μας τσάκισε το Σαββατοκύριακο.Στον αέρα είναι το σύνολο των εκδηλώσεων.

Να ενημερώσω τους συμμετέχοντες στην αυριανή προπόνηση Ελευσίνα-Σοφικό-Ελευσίνα ότι θα διεξαχθεί κανονικά και με καλό καιρό.

Μαρίνο εσύ που έχεις τις άκρες, τελικά τι παίχτηκε ;; Μιλάμε ότι στην αρχή νόμιζα ότι τα πήρε ο Admin με τις σούπες και το έκλεισε.:(

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις
Να σας ενημερώσω εγώ ότι η ΑΦΣ (Αγωνιστική Φράξια Σουπαδόρων) έχει καταλάβει το σέρβερ του φόρουμ ως διαμαρτυρία για την πρόσφατη πραξικοπηματική κίνηση εκ μέρους της ηγεσίας να απαγορεύσει τις σουπες και τα οφ τόπικ πάσης φύσεως.

Διεκδικούμε λοιπόν το δικαίωμα στη σούπα και δεν θα ενδώσουμε αν η διοίκηση επιμείνει στην πουριτανιστική ακαμψία της και δεν αναιρέσει το νόμο περί σούπας.

Σουπαδόροι ενωμένοι, ποτέ νικημένοι !!!

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις

Μαρίνο εσύ που έχεις τις άκρες, τελικά τι παίχτηκε ;; Μιλάμε ότι στην αρχή νόμιζα ότι τα πήρε ο Admin με τις σούπες και το έκλεισε.:(

Χαχαχαχα!Οχι βέβαια!!!!

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Να σας ενημερώσω εγώ ότι η ΑΦΣ (Αγωνιστική Φράξια Σουπαδόρων) έχει καταλάβει το σέρβερ του φόρουμ ως διαμαρτυρία για την πρόσφατη πραξικοπηματική κίνηση εκ μέρους της ηγεσίας να απαγορεύσει τις σουπες και τα οφ τόπικ πάσης φύσεως.

Διεκδικούμε λοιπόν το δικαίωμα στη σούπα και δεν θα ενδώσουμε αν η διοίκηση επιμείνει στην πουριτανιστική ακαμψία της και δεν αναιρέσει το νόμο περί σούπας.

Σουπαδόροι ενωμένοι, ποτέ νικημένοι !!!

Δεν έχεις τον θεό σου λέμε !!!:eek::eek:
Να φέρω ενισχύσεις από την Κρήτη ;;

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις
Λοιπον λεμε κατα τισ 10 στο Κρυονερι ! εγώ ειμαι λιγο συναχωμενος σνιφ σνιφ αλλα θα ειμαι εκει !

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Δεν έχεις τον θεό σου λέμε !!!:eek::eek:
Να φέρω ενισχύσεις από την Κρήτη ;;

Θα φέρεις τίποτε κοπέλια με κουμπούρια (Καλασνίκοφ) ???

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Θα φέρεις τίποτε κοπέλια με κουμπούρια (Καλασνίκοφ) ???

Καλασνικοφάτσια τα λένε.
Ανοιχτά (δηλ. άνετα) :gun2::gun2:

pg2

pg2

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 811 Δημοσιεύσεις

Λοιπον λεμε κατα τισ 10 στο Κρυονερι ! εγώ ειμαι λιγο συναχωμενος σνιφ σνιφ αλλα θα ειμαι εκει !

Λοιπον λεμε κατα τισ 10 στο Κρυονερι ! εγώ ειμαι λιγο στενοχωρημενος κλαψ κλαψ αλλα θα ειμαι εκει !

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις
Λοιπόν λέτε κατά τις 10 στο Κρυονέρι ! εγώ είμαι λίγο μακρυά αλλά θα είμαι εκεί. Λέω να κάνω το ποδήλατο μου θαλάσσιο και να έρθω. :P

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις
Να πω ότι σήμερα έκανα 50 χιλιομετράκια με EM2, Vanic και damvou (ο Δαμιανός έμεινε λίγο, είχε κάνει πρωινή προπόνηση). damvou, χάρηκα. Κύριοι, μένετε σε φοβερή περιοχή, άπειρα χλμ με λίγη ενόχληση από αυτοκίνητα, ευθείες και (από ό,τι μου λένε) ανηφόρες. Αντε να τελειώσω την προπόνηση βάσης να αρχίσω ΑΝΗΦΟΡΕΕΕΕΕΕΣ!

alexandros

alexandros

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 333 Δημοσιεύσεις
Αχ τι ωραία που ήταν η Πάρνηθα! Πρώτη μου φορά την ανέβηκα με ποδήλατο, η τέλεια ανηφόρα!! Θες αργά πας, θες χώσιμο πας. Κάποια στιγμή θα κάνω και την ανάβαση... Αλήθεια την γραμμή του Ερμή δεν την είδα, είναι κοντά στον Ξενία? ΥΓ. Dobrin έκανε προπόνηση στις κατηφόρες ;)

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις

Αχ τι ωραία που ήταν η Πάρνηθα! Πρώτη μου φορά την ανέβηκα με ποδήλατο, η τέλεια ανηφόρα!! Θες αργά πας, θες χώσιμο πας. Κάποια στιγμή θα κάνω και την ανάβαση... Αλήθεια την γραμμή του Ερμή δεν την είδα, είναι κοντά στον Ξενία?

ΥΓ. Dobrin έκανε προπόνηση στις κατηφόρες ;)

Αααααααααααααα έτσι λοιπόν έεεεεεεεεε.
Τα πάντα όλα.Δεν γλυτώνει κανείς απο το μάτι της υπηρεσίας!!!!
Dobrinακο έτσι έεεε;;;