Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς ήρθατε στο Cyclist Friends
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του Cyclist-Friends . Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα είστε σε θέση να δείτε όλα τα θέματα, να δημιουργήσετε δικά σας και να απαντήσετε στα υπάρχοντα. Θα μπορείτε να στέλνετε προσωπικά μηνύματα, να διαχειριστείτε το προφίλ σας και πολλά περισσότερα! Αν έχετε ήδη ένα λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - αλλιώς δημιουργήσετε ένα λογαριασμό σήμερα!
Φωτογραφία

Προσωρινή διακοπή υπηρεσιών Δευτέρα 12/1/09

- - - - -

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
235 απαντήσεις στο θέμα

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις
EM2, george 2791, και η υπογράφουσα κάναμε 50 χιλιομετράκια στην περιοχή του Μαραθώνα σε χαλαρούς, fatburning ρυθμούς. Καναμε λίγη παρέα στους rama και Vanic που ήταν εθελοντές στο Σχοίνιαθλο, φωνάξαμε σε κάποιιους friends που ποδηλατούσαν. Η βροχή μας έπιασε χοντρά στο τέλος της βόλτας (δλδ τους άλλους). Η dama καθαρίστηκε για να μην μου τη λένε ο Πάρης και ο Νονός μου και είναι γυαλιστερή και γυαλιΖμένη στο σαλόνι. Σε 40 λεπτά θα δώ τα δύο πρώτα επεισόδια του 5ου κύκλου του Lost και τρώω ήδη τα νύχια μου. ΥΓ: Κάτω από τον πάγο βλέπω ένα τεράστιο ΑΤΙΑ σαν αυτά που έφεραν τους πρώτους κατοίκους της Γης από το μακρινό πλανήτη Σουξουμουξουμανταλαλάκια.

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Μια γρήγορη ενημέρωση.

Όντως , οι εργασίες για τη μεταφορά στους νέους servers συνεχίζετε. Αν θα δείτε το attachment που δημοσιεύω είναι από τις σελίδες στους νέους μας servers και θα καταλάβετε γιατί δεν μπορούμε να ανοίξουμε το νέο forum ακόμα...θα είχαμε κάποια προβληματάκια "επικοινωνίας"...

Έχει να κάνει με την κωδικοποίηση των δεδομένων στις βάσεις και στην ασυμβατότητα των νέων και παλιών συστημάτων μας, με απλά λόγια (αν μπορεί να θεωρηθούν απλά)...

Δουλεύουμε συνεχώς - και το Σαββατοκύριακο - προς την επίλυση των προβλημάτων και ευελπιστούμε μέχρι αύριο το πρωί, ίσως και νωρίτερα να είμαστε "up and running" στους ολοκαίνουριους, super δυνατούς και γρήγορους server μας.

Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σας και σίγουρα αυτό που θέλετε είναι το forum σας πίσω, απλά μερικές φορές η τεχνολογία είναι λίγο απρόβλεπτη και μας ταλαιπωρεί. Ελπίζω να τελειώσουν όλα το συντομότερο και να ξαναγυρίσουμε στους κανονικούς μας ρυθμούς, όπως έγινε και με το Cyclist.gr με την επιτυχημένη "μετακόμιση" στους νέους servers.

Σαν προσφορά για όλα αυτά που έχετε στερηθεί όλες αυτές τις ώρες, σας προσφέρω το δικαίωμα να σουπιάσετε αυτό το θέμα μέχρι εκεί που δεν θα αντέχετε και εσείς οι ίδιοι!

Ευχαριστώ για την υπομονή σας.

Admin

Αφού είναι το φόρουμ μας, τότε γιατί δεν μπορούμε να σουπιάζουμε και τα άλλα θέματα ?? :rolleyes:

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις

Αφού είναι το φόρουμ μας, τότε γιατί δεν μπορούμε να σουπιάζουμε και τα άλλα θέματα ?? :rolleyes:

εγω ξέρω κανα 2-3 ...που το κάνουν παντου και πάντα .... ονοματα δεν λέμε κτλ... :D

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

τσου !!!!

:offtopic:(αφου δεν μπορω να γραψω αλλου ...)

κοιταχτε εδω και απαντηστε μου αν γνωριζετε κατι σχετικα με αυτο το πορτοκαλι αντικημενο (!) που ηταν σκεπασμενο απο τους παγους , οι διαστασεις του ειναι περιπου 86 Χ 20 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ!!!!!!!!!!!!
http://www.bikely.co...s-under-the-ice
ΚΑΝΤΕ ZOOM OUT :looking:

Μμμμμμ... ξεραμένη φυτεία χασίς γνωστών Κρητικών που την παράτησαν πριν χρόνια γιατί δεν συνέφερε (οι εσκιμώοι ζητούσαν υψηλά εργατικά για το μάζεμα) ??

Ή μήπως απολιθωμένα πορτοκάλια που πέταξαν σε χωματερή κατά την πλειόκαινο διότι οι τιμές είχαν πέσει πολύ και η επιδότηση δεν δικαιολογούσε τη διοχέτευση στην αγορά ???

Ή μήπως είναι κακά από μαμούθ που πάγωσαν όταν έπεσε στη γη ο μετεωρίτης που έριξε απότομα τη θερμοκρασία και δεν πρόλαβαν να τραβήξουν το καζανάκι ???

de rosa

de rosa

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.258 Δημοσιεύσεις

Θα ήθελα να γράψω για την φανταστική σημερινή εμπειρία που ζήσαμε στο Σχίνιαθλο και τους καταπληκτικούς cyclist-friends που ήταν παρόντες για support, αλλά μάλλον θα περιμένω να επανέλθει το forum στα συγκαλά του για να το κάνω στο κατάλληλο thread. :)

Συγχαρητηρια για την προσπαθεια σου.Αναλυτικοτερα οταν,οπως λες,ερθει το forum στα συγκαλα του.

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Eμείς δηλαδή εγώ και ο Vista ξεκινήσαμε για το γύρο της Πάρνηθας αλλά λόγω ισχυρής βροχής επάνω στην Αγ. Τριάδα αρκεστήκαμε στο μικρό γύρο από άσφαλτο περιφεριακό Μόλας και πίσω.
Το αναφέρω κυρίως διότι κάναμε και ένα τεστ σε διάφορα ακριβά αδιάβροχα ρούχα, όπως κολάν, κάλτσες, μπότες και γάντια, όλα μπάσανε εκτός από τους μουσαμάδες μπουφάν που βάλαμε από επάνω.:confused:
Μην πιστεύετε τα Reviews.
Φιλική συμβουλή.;)

Η αλήθεια είναι ότι το μόνο απόλυτα αδιάβροχο υλικό είναι το μη αναπνέον πλαστικό... αλλά τα άλλα (τα ακριβά) υποτίθεται ότι αφήνουν τον ιδρώτα να βγαίνει... μπαρμπούτσαλα, όταν θέλεις να μείνεις στεγνός δεν πα να μη βγαίνει ο ιδρώτας...

Και δε μου λέτε, φορούσατε και αυτά τα κουκουλάκια για τα παπούτσα ??? Και έμπασαν νερά ??

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

EM2, george 2791, και η υπογράφουσα κάναμε 50 χιλιομετράκια στην περιοχή του Μαραθώνα σε χαλαρούς, fatburning ρυθμούς. Καναμε λίγη παρέα στους rama και Vanic που ήταν εθελοντές στο Σχοίνιαθλο, φωνάξαμε σε κάποιιους friends που ποδηλατούσαν. Η βροχή μας έπιασε χοντρά στο τέλος της βόλτας (δλδ τους άλλους). Η dama καθαρίστηκε για να μην μου τη λένε ο Πάρης και ο Νονός μου και είναι γυαλιστερή και γυαλιΖμένη στο σαλόνι.

Σε 40 λεπτά θα δώ τα δύο πρώτα επεισόδια του 5ου κύκλου του Lost και τρώω ήδη τα νύχια μου.

ΥΓ: Κάτω από τον πάγο βλέπω ένα τεράστιο ΑΤΙΑ σαν αυτά που έφεραν τους πρώτους κατοίκους της Γης από το μακρινό πλανήτη Σουξουμουξουμανταλαλάκια.

Αλεξάνδρα μην τα δεις, δεν λένε τίποτα !! Άσε που σου αφήνει και ένα κάρο ερωτηματικά. Χάλια σου λέω, χάλια. Περίμενε να τελειώσει ο πέμπτος κύκλος να τα δεις μαζεμένα :P

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις

Αλεξάνδρα μην τα δεις, δεν λένε τίποτα !! Άσε που σου αφήνει και ένα κάρο ερωτηματικά. Χάλια σου λέω, χάλια. Περίμενε να τελειώσει ο πέμπτος κύκλος να τα δεις μαζεμένα :P

Χμμμ, είμαι καλεσμένη, να μην πάω? Θα έχει και φαγητό.....

Πάρης

Πάρης

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.816 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Έχουμε τη δυνατότητα να διαφημίσουμε την άγια σούπα και τις ευεργετικές της ιδιότητες και εσύ βρε Φύλαρχε κάνεις τέτοια ώρα, τέτοιες ερωτήσεις!
Λοιπόν...για να μπούμε σε σούπα mode και αφήστε τα σοβαρά ερωτήματα.

Ξεκινάω από ένα θεμελιώδες ερώτημα που μας απασχόλησε σήμερα με τον max χωρίς να καταφέρουμε να δώσουμε απάντηση:

Γιατί οι μαύροι ("έγχρωμοι" για να είμαστε και "πολίτικαλ κορέκτ") δεν ασχολούνται με την αγωνιστική ποδηλασία??????

παρακαλώ να δώσετε τεκμηριωμένες απαντήσεις.

Μία ακόμα ερώτηση είναι η εξής:
Αφού στο πελοτόν αναγκαστικά βλέπεις τα οπίσθια του μπροστινού σου πως θα πείσεις μία γυναίκα μπροστά σου ότι δεν είναι αυτό που νομίζει;

(εντάξει είναι και αυτό αλλά δε γίνεται διαφορετικά!)

alexandraa

alexandraa

mundus vult decipi

• Cyclist Friends
  • 2.484 Δημοσιεύσεις

Έχουμε τη δυνατότητα να διαφημίσουμε την άγια σούπα και τις ευεργετικές της ιδιότητες και εσύ βρε Φύλαρχε κάνεις τέτοια ώρα, τέτοιες ερωτήσεις!

Ξεκινάω από ένα θεμελιώδες ερώτημα που μας απασχόλησε σήμερα με τον max χωρίς να καταφέρουμε να δώσουμε απάντηση:

Γιατί οι μαύροι ("έγχρωμοι" για να είμαστε και "πολίτικαλ κορέκτ") δεν ασχολούνται με την αγωνιστική ποδηλασία??????

Αφού στο πελοτόν αναγκαστικά βλέπεις τα οπίσθια του μπροστινού σου πως θα πείσεις μία γυναίκα μπροστά σου ότι δεν είναι αυτό που νομίζει;

Η βροχή σας έβαλε στα μυαλά σας τέτοιες ερωτήσεις?
Το σημαντικό για το πελοτόν είναι να έχεις καλό και καθαρό collant. Ολα τα άλλα είναι τρίχες.

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Χμμμ, είμαι καλεσμένη, να μην πάω? Θα έχει και φαγητό.....

Όχι ότι είμαι κοιλιόδουλος, αλλά μόνο και μόνο για το φαγητό ας πας. Πάντως θα σου φανούν λίγα τα δύο επεισόδια. Μην λες ότι δεν στο είπα.:D

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις
Αι σιχτίρι!!!!!!!!
Πήρα και τους άλλους στο λαιμό μου.
70 χιλιόμετρα κάτω απο καταιγίδα.Σε κάποια σημεία δεν βλέπαμε μπροστά μας.
Και τα τακάκια φελοί να μην πιάνουν καθόλου.Ουσιαστικά χωρίς φρένα.Σαν τρελλό φορτηγό.
Και δεν φτάσαμε και στο Σοφικό.Και έμειναν και τα φαγητά αφάγωτα.
Ούτε στο Βέλγιο δεν είχα φάει τέτοια βρόχα.Και δεν είχα και αδιάβροχο.
Το άφησα στο αμάξι το πρωί γιατί έλαμπε ο ήλιος.Μας παραμύθιασε.

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Αι σιχτίρι!!!!!!!!
Και τα τακάκια φελοί να μην πιάνουν καθόλου.Ουσιαστικά χωρίς φρένα.Σαν τρελλό φορτηγό.

Και υποτίθεται ότι έχεις και τις σωστές άκρες για τον καιρό.

ckesinis

ckesinis

Homo Podilatius

• Cyclist Friends
  • 3.445 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαΑθήνα

κανεις ? τιποτα ?

:offtopic:Μιας κι έχουμε πια πρόσβαση σε αξιόπιστη(.....) δορυφορική πληροφορία, ο πάσα ένας μας ,ας Google-ίσουμε το "Orange object in Greenland" και ας δούμε κι άλλων γνώμες (έχει ο καθείς τη δική του...)

Πάρης

Πάρης

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.816 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Αι σιχτίρι!!!!!!!!

Μουχαχαχαχα!!!

Ο νόμος του Μέρφυ είναι να δούμε το Σάββατο του brevet να έχει το πρωί σύννεφα και να μη ξεκινήσουμε και μετά να βγάλει λιακάδα.

Αλεξάνδρα η ποδηλασία μας κάνει σοφούς ανθρώπους και οι σοφοί άνθρωποι έχουν σημαντικές ερωτήσεις (καλή ώρα η δικιά μου).
Τα κολάν ξέρεις με τι κάνουν παρρήχηση...

Marevit

Marevit

Κορινθιακός Π.Ο

• Cyclist Friends
  • 26.426 Δημοσιεύσεις

Και υποτίθεται ότι έχεις και τις σωστές άκρες για τον καιρό.

Ολα τα μετεο προέβλεπαν πιθανή βροχή απο το μεσημέρι(14:00) και μετά.

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Γιατί έχουν πολύ ωραία οπίσθια και εδημιουργούντο προβλήματα με τους ομοφυλόφιλους ποδηλάτες, όταν αυτοί ήταν πίσω τους στο πελοτόν. :|

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Γιατί έχουν πολύ ωραία οπίσθια και εδημιουργούντο προβλήματα με τους ομοφυλόφιλους ποδηλάτες, όταν αυτοί ήταν πίσω τους στο πελοτόν. :|

Αφού ξέρει τα πολλά, για αυτούς τους ...ξέρεις εσύ υπάρχουν και ειδικά κολάν για την μπροστινή περιοχή ;;:rolleyes:

pxatzis

pxatzis

Τρύπια σαμπρέλα

• Cyclist Friends
  • 5.635 Δημοσιεύσεις

Μουχαχαχαχα!!!

παντος και οι χλαπστσεοι φαγανε με το τουλουμι και απο οτι καταλαβα με το που μπήκανε στη ανηφορια με την 2 σκασμενη σαμπρελα σου και την βροχα απο πάνω !!

Record

Record

Το Καναδέζικο Πετάλι

• Cyclist Friends
  • 13.346 Δημοσιεύσεις

Αφού ξέρει τα πολλά, για αυτούς τους ...ξέρεις εσύ υπάρχουν και ειδικά κολάν για την μπροστινή περιοχή ;;:rolleyes:

Κοίτα, εδώ προσπαθούμε να κάνουμε μια σοβαρή συζήτηση... γιατί αρχίζεις τα οφ τόπικ ??? :rolleyes:

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Κοίτα, εδώ προσπαθούμε να κάνουμε μια σοβαρή συζήτηση... γιατί αρχίζεις τα οφ τόπικ ??? :rolleyes:

Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό το έχω παραχ3σ3! αλλά προσπαθώ να το περιορίσω. Δεν πιστεύω να με δώσεις στον μεγάλο;; :mad:

kypseli-city

kypseli-city

Αναμμένο Σπίρτο...Μπουμ !

• Cyclist Friends
  • 341 Δημοσιεύσεις

1)Στην Ουγκάντα μάλλον δεν έχουν ποδήλατα...Μάλλον δε βολεύονται λόγω διάπλασης...Μάλλον επειδή η λευκή φυλή τους είχε σκλάβους, δεν τους έχει προωθήσει στο ποδήλατο για να μη νιώσουν την ελευθερία που προσφέρει...
2)Μην έχεις τέτοιες ανησυχίες. Μια ποδηλάτισσα υποθέτω ξέρει γιατί βρίσκεται έμπροσθεν οπότε δε θα χρειαστεί να εξηγήσεις.

Πάρης

Πάρης

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.816 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

Τας ευχαριστίας μου φίλτατε Ρέκορδ για την αποκατάσταση της τάξεως επί τούτου του ιερού χώρου της εγκεκριμένης σούπας.

Διάβασα με περίσκεψη την απάντησήν σου επί της ερωτήσεώς μου και θέλω να προσθέσω τούτο (και κείνο άμα λάχει) :

χωρίς να αποκελείω το βάσιμο της σκέψεώς σου θέλω να σημειώσω ότι εις το άθλημα της ποδηλασίας τα καλοσχηματισμένα οπίσθια είναι χαρακτηριστικό όλων των αθλητών και ως εκ τούτου ο συλλογισμός σου τίθεται σε αμφιβολία.

Πάρης

Πάρης

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.816 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

1)Στην Ουγκάντα μάλλον δεν έχουν ποδήλατα...Μάλλον δε βολεύονται λόγω διάπλασης...Μάλλον επειδή η λευκή φυλή τους είχε σκλάβους, δεν τους έχει προωθήσει στο ποδήλατο για να μη νιώσουν την ελευθερία που προσφέρει...
2)Μην έχεις τέτοιες ανησυχίες. Μια ποδηλάτισσα υποθέτω ξέρει γιατί βρίσκεται έμπροσθεν οπότε δε θα χρειαστεί να εξηγήσεις.

Φίλτατη Kypseli city δεν εννοώ αναγκαστικά την Αφρικανική Ήπειρο.
Ακόμα και στις ΗΠΑ που βάζουν μαύρους να ξελασπώνουν σε πολλά αθλήματα, δεν υπάρχει ανάλογη συμμετοχή και εμφάνιση στην αγωνιστική ποδηλασία.
Δεν είναι περίεργο;

Για το δύο να υποθέσω ότι είναι αυτό που νομίζω;

Πάρης

Πάρης

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.816 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens
Επαναφέρω το ανάλογο με τη περίσταση avatar.

George K.

George K.

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 3.114 Δημοσιεύσεις

Η αλήθεια είναι ότι το μόνο απόλυτα αδιάβροχο υλικό είναι το μη αναπνέον πλαστικό... αλλά τα άλλα (τα ακριβά) υποτίθεται ότι αφήνουν τον ιδρώτα να βγαίνει... μπαρμπούτσαλα, όταν θέλεις να μείνεις στεγνός δεν πα να μη βγαίνει ο ιδρώτας...

Και δε μου λέτε, φορούσατε και αυτά τα κουκουλάκια για τα παπούτσα ??? Και έμπασαν νερά ??

Όχι. Εγώ φορούσα αδιάβροχες κάλτσες μέχρι το γόνατο "απ' αυτές που δείχνει στη συσκευασία η foto ένα πόδι με αυτή τη κάλτσα μέσα σε ένα ποτάμι", και από επάνω μπότα αδιάβροχη MTB να μην λέμε και φίρμες και όταν γυρίσαμε είχα μέσα στην κάλτσα ένα ποτήρι τουλάχιστον βρόχινο νεράκι.
Εικάζω ότι επειδή το κολάν ήταν απλώς υδρόφοβο και όχι αδιάβροχο, το νερό μπήκε από το γόνατο και εγκλωβίστηκε μέσα στην κάλτσα.
Το έχω πάθει και άλλη μία φορά που ποδηλατούσα κάνα δίωρο στην Πάρνηθα υπό καταρακτώδη βροχή και από το πολύ νερό που είχε μπεί ανάμεσα στην κάλτσα και στο πόδι μου είχαν "πρηστεί" οι μπότες σε σημείο έκρηξης!!!:D
Άρα το ρεζουμέ είναι απλή κάλτσα για να μπαίνει και να φεύγει το νεράκι, ή αδιάβροχη κάλτσα με εντελώς αδιάβροχο κολάν που το έχω το βλήμα αλλά δεν το έβαλα διότι παρασύρθηκα κι' εγώ όπως ο MAREVIT από τον πρωϊνό λαμπερό ήλιο.
Γειά σου George;)

packageme77

packageme77

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 1.681 Δημοσιεύσεις

Επαναφέρω το ανάλογο με τη περίσταση avatar.

Πάρη υπονοείς κάτι;;
Η κουτάλα που είναι;;:P

kypseli-city

kypseli-city

Αναμμένο Σπίρτο...Μπουμ !

• Cyclist Friends
  • 341 Δημοσιεύσεις

Ακόμα και στις ΗΠΑ που βάζουν μαύρους να ξελασπώνουν σε πολλά αθλήματα, δεν υπάρχει ανάλογη συμμετοχή και εμφάνιση στην αγωνιστική ποδηλασία.
Δεν είναι περίεργο;

1)Κάποια πράγματα περνάνε στο DNA και η Ουγκάντα είναι στο αίμα των Αφρο-Αμερικάνων! Αυτό με την ελευθερία δε σου άρεσε;
2)Μάλλον ναι αν νομίζω ότι κατάλαβα αυτό που νομίζεις. Εσύ τι νομίζεις?

avalanche

avalanche

Cyclist Friend

• Cyclist Friends
  • 2.852 Δημοσιεύσεις

Δεν είναι περίεργο;

Αν ειχε αποδειχθει οτι μπορουν να διακριθουν θα ειχαν γεμισει!
Πιστευω ειναι θεμα γενετικης...

Επισης στη κολύμβηση δεν υπαρχουν!

Πάρης

Πάρης

Senior Cyclist

• Cyclist Friends
  • 3.816 Δημοσιεύσεις
  • ΤοποθεσίαAthens

1)Κάποια πράγματα περνάνε στο DNA και η Ουγκάντα είναι στο αίμα των Αφρο-Αμερικάνων! Αυτό με την ελευθερία δε σου άρεσε;
2)Μάλλον ναι αν νομίζω ότι κατάλαβα αυτό που νομίζεις. Εσύ τι νομίζεις?

1) Αυτό με την ελευθερία μου άρεσε πολύ και είναι το σημαντικότερο σημείο για μένα που δίνει η ποδηλασία ως αίσθηση.
Αλλά είπαμε ότι εδώ τώρα μέχρι να επανέλθουν τα συστήματα φτιάχνουμε σούπα!!

2) Νομίζω ότι τελικά είναι δύσκολα να νομίζουμε διαφορετικά και ότι αυτό το βρίσκω υγιές όταν δεν το φορτώνουμε με υποθέσεις για την ηθική του άλλου.

packageme η κουτάλα είναι στο αριστερό χέρι!

Πιστεύω ότι μου αξίζει η απονομή ενός εκ των χρυσών σκούφων 2008.